Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden atrybut:

 

SZk - kawaly o orle 20 :keke:

 

Nagranie ADR'a przetrwalo? :>

 

Chyba tak, musze je przesłuchać, wgrac na kompa i wyciąc szumy :P

 

Obiecuje, że jak je obrobie, to wrzuce na forum.

 

---

 

Wrzesień 2007. Szkoła w Nowej Hucie. Lekcja geografii. Przy tablicy stoi uczeń i wywiązuje się dialog między nim a nauczycielem:

 

Nauczyciel: Gdzie leży Kazachstan?

Uczeń: Nie wiem.

Nauczyciel: A chcesz się bić?

 

KURTYNA

 

W roli ucznia przypadkowy nowohucki młodzian, w roli nauczyciela czołowy geograf IV RP, Pawoj :kekeke:

 

---

Kurde a przed zjazdem myslałem że ADR'a nie polubie a to naprawde bardzo sympatyczny gość :keke:

 

Ciekawe czy FYM doda T-m do rezerw Jagi jak obiecywał :D

 

Mi też obiecał, ale to było chyba po 4 flaszce w domku gdzie polegiwał Fat :kekeke:

 

Jaracz byl tak zdesperowany, ze wział nawet Ku tfu Królewskie na podróż powrotna :)

ale Old Kega nie ruszyl :keke: nawet muchy do tego nie podlatywaly :keke:

 

Mnie smakował, piwo wspaniełe !!!11111 gorąco polecam!!!11111 :)

 

 

Taką recenzję Old Kega znalazłem

Po prostu kulaaneeeee :rotfl:

 

Roftling na zxywo 20 :kekeke:

 

 

 

Taką recenzję Old Kega znalazłem

Po prostu kulaaneeeee

 

Nabrałem ochoty by sie tego napic

chyba pawoj ta recenzje pisal

Ceglarek dementuje :D

 

De Raph - podsumuje krotko: zal mi tylko, ze wsrod multum fajnych ludzi, fajnych akcji i dobrych tekstow znalazlo sie kilku idiotow, ktorzy nie potrafia uszanowac cudzej wlasnosci. Nie twierdze, ze zjazd byl pomylka - pomylka bylo paru ludzi, ktorzy nie potrafili utrzymac ani poziomu (metaforycznie), ani pionu (doslownie), ani moczu (jw.).

 

I zeby nie bylo, ze tylko zrzedze: wielki szacun dla nowopoznanych - Scorpia i Siouksa, tradycyne podziekowania gorze domku nr 1, apartamentowi 106 i wielu innym ekipom, z ktorymi pedzilismy Speeda do sklepu, uprawialismy sporty czy sluchalismy listu pasterskiego o miesiacu trzezwosci.

SZk wyskakujesz z tymi pijanymi blaznami, czemu nas nie zrąbałeś z rana. ładnie się porzegnaliśmy ale nic nie mówiłes :-k zreszta jak tylko powiedziaęłś że mamy spierdalać to nikt się nie buntował. Jeszcze powiedziaęłm dobranoc. Przeprawszam ejszcze raz.. aha i ja nic na auto Speeda nie wylałem. Ani kropelki

 

klamstwem tez jest, ze nie chciales sie bic, gdyby nie Pawoj,

 

Pawoj znany jest ze swojego lagodzacego charakteru przeciez :D

Chcesz się bić :* :keke:

 

 

 

Aha.. zwolnili mnie z roboty dzisiaj :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Chciałbym mocno podziękować wszystkim za te kilka dni :) Żałuje, że nie ze wszystkim zdążyłem się zintegrować tak jakbym chciał... natomiast osoby, które zapadły mi w pamięci szczególnie blisko doskonale wiedzą o kogo chodzi :przytul:

 

Co do Pani Judyty...to kto widział ten wie... :D

 

Co do atrybutów to jest jeszcze sarning-20 :]

Odnośnik do komentarza

Za strzeling przepraszaju, ale jakbyś Ty odkrył, że w lodówce, w której jeszcze godzinę wcześniej było 8 piw, nagle widzisz odpady od rozerwanych zgrzewek, to też mógłbyś zareagować impulsywnie :]

 

Bar Bingo rządzi, tak czy siak :P

 

----

 

Scenka rodzajowa:

 

Reaper: Co się pani stało w rękę?

Pani z Bingo: Poparzyłam się.

Reaper: Ale chyba nie moją kiełbasą?

 

KURTYNA

Odnośnik do komentarza

A teraz pare moich subiektywnych podsumowań indywidualnych:

 

- pawoj – MVP wyjazdu, przez niego pierwsze prawie co zrobilem po wejściu do domu, to miałem ochote odruchowo krzyknąć do rodzinki „chcecie się bic”

:keke: No i te jego Old Kegi i dyskusja z kolezankami z "O"

- jaracz - czlowiek-restart :kekeke: Pojawial sie i znikal Bałnsj Stefan, Bałnsuj :keke:

- Brachu - habemus papam by Kocykus I rozlozylo mnie totalnie na łopatki :lol: No i widok Bracha wracajacego ze sklepu w samych gaciach i w nich wlozonym portfelu, niczym waleczny Leonidas

- Łasic - fotoszoping 20 :keke: I generalnie dzieki za kilka chwil powazniejszej rozmowy

- Vami - naprawde świetny facet, oaza spokoju (choc na bramce niestety tez :keke: ). I Tobie tez dzieki za pomoc w wiesz czym :przytul: A diss na millo - :lol:

- Guli - dziekowa za 2 cudowne asysty zakonczone moimi brameczkami i uwazaj na pomidorki :keke: A tak serio, dzieki za czajnik i sory za zmasakrowanie pierwszego wieczora :keke:

- PJM - nikt nie docenil jego umiejetnosci pokerowych i nikt nie mial okazji niestety przekonac sie o jego umiejetnosci w pieczeniu makowca :keke:

- paszczaq - gra na bandżo 20 (pamietasz, jak w wstalismy w sobote o 6 rano, ludzie sie spac kladli a my juz zaczynalismy nowe arie? :keke: ) Gdyby tylko nie te nogi :kekeke:

Odnośnik do komentarza

- Qcz - zobaczyc jego mine, jak go PJM ogrywa z zimna krwia w pokera - bezcenne :keke: A generalnie spoko czlowiek, tylko gorszy sedzia ;)

- ADR - dzieki za sobotnio-niedzielna mozliwosc pospiewania :przytul:

- Ajkon - okazywanie radości 20 :keke:

- Fatboy - podobno ma w telewizji poprowadzic nowy program "jak oni grilluja" :keke: I dzieki za wypierdolenie mnie wraz z krzeslem :kekeke:

- og02r - zjazdowy handlarz fajek :keke: Przywiozl wagona, choc podobno nie pali :keke: No i czlonek naszej sobotniej miszczowskiej druzyny

- moke - dziwka Bracha :keke: A tak serio - kolejna wroclawska popora naszej sobotniej druzyny ;)

- mewho - Ceglarek dementuje i niewidzialnosc 20 na zawsze pozostana w pamieci zjazdowiczow :keke:

- serdel - zjazdowy wyjadacz :keke: Ale spokojny wspolokator ;)

- czornuch - elo rap zią i sory za pierwszy wieczor :kekeke:

Odnośnik do komentarza

pawoj - i jego Old Kegi - :rotfl:

stefan_jaracz - podobała mi się jego gra na bandżo oraz chwile na kocyku :]

paszczaq - i ratowanie zapalniczki w wodzie :]

jasonx - super ktoś :]

ADR - na żywo zupełnie inczej sie zachowujący niż na forum, na plus :]

Odnośnik do komentarza
Dzejson, nie ma za co :P, bylo fajnie i ciekawie :D . No i moj elo rap alternatywny kielich :D:kekeke:

:rotfl: - masz gdzies te nakretki jeszcze? :rotfl:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

- sioux - najlepszy defender CMF i kompan przy pokerowym stole ;)

- FYM - RMF FM i Fyming 20 :keke: Dodasz mnie tez do rezerw Jagi? :keke:

- Reaper - za te sardynki pominienes miec karne lizanie fiorda :keke:

- Speed - prawie para asow i kto ma krola - bezcenne :keke:

- Vadox - kolejny pokerzysta, ktory zachowujac sie przy stole irracjonalnie, na poczatku ogrywal wszystkich :keke:

- MR DAVID - przyszla gwiazda brytyjskiej reprezentacji - a jakiej, wie ten, kto byl w sobotnia noc u Icka :keke: I dzieki za chlebek :) No i lamanie krzaków - 20 :kekeke:

- SZK - hmm, dzieki za kilka chwil przy gitarze, w sumie nie mielismuy okazji pogadac ;)

- smetek - Twoj specjal - mniam :przytul:

- Feno - gdzie zes ta morde tak ubrudzil? :kekeke: I nasz prawy obrońca ;) Brudi powinien Ci piwo postawic ;)

Odnośnik do komentarza

- defique - kolejny gracz naszej sobotniej druzyny pilkarskiej

- Laki - czemu zes uciekal ode mnie w pod koniec piatkowej imprezy? :kekeke:

- Vlad - bardzo spokojny czlowiek i zawsze chodzil usmiechniety ;)

- Misiek - kolejna moja ofiara pierwszego wieczoru :kekeke: I kompan z domku ;)

- Patryk - nasz rozgrywajacy ;) A zobaczyc go spiacego w jednym lozku z Brachem, bezcenne :keke:

- T-m - kolejny przedstawiciel z Wrocka ;) Ale na zlocie nie mielismy okazji za dlugo pogadac

- Dawiz - kolejny kolega z domku ;)

- enchie - bez niego i jego drobniakom nie bylby mozliwy pokerek :keke:

- Nigel - aah ten lob nad Brudasem ;)

- Brudi - najlepszy bramkarz z soboty :keke: Ale zeby FYM Ci brame strzelil :>

- millo - miszcz w wylewaniu piwa :keke:

- Bebok - a kto to taki? :keke:

- Vetr - napierdalanie czym popadnie w paszczaqa - 20 :keke: Dzieki za podwiezienie pod sam dom ;) Wiecej nie bede pisal - dlugo pogadalismy w piatkowa noc

- Mitnick - wpierdol - 20 :P

 

Jesli o kims zapomnial, to sorki, ale kazdego bylo milo poznac ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...