Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

No i trzeba wprowadzic nowy hidden atribute do FMa - FYMING :keke:

 

Wszystkie prawa zastrzeżone :)

 

I millo w piątek "wrócił" z piłki:

- Jak się grało?

- Nikt mnie wybrał

 

:rotfl:

 

Po prostu millo dostał jeszcze przed spotkaniem tytuł MVP więc nie było potrzeby, żeby tracił czas na [tym czymś przypominającym boisko] :D

 

 

ciii bo Fym sie przelamal i wbil 1 bramke od lat....teraz bedzie juz z gorki ;):D

 

Jeździsz co roku ale widać skleroza doskwiera. Tegoroczny zjazd zakończyłem z 4 zdobytymi bramkami (asyst nie liczę). W poprzednich latach też nie miałem co narzekać. Z tego miejsca chciałem podziękować swoim kibicom, którzy specjalnie przeszli na drugą stronę [tego czegoś przypominającego boisko] :)

 

O weekendzie można by napisać wiele ale tak co w tej chwili mi przychodzi na pamieć:

- Kubica vs Trulli na trasie Warszawa - Piotrków Trybunalski / Vlad: Wyprzedzanie a'la F1 (20)

- radość Icona po golu Odry na 2:2 :gool:

- "Jaga Jaga Jaga Jagiellonia" w wykonaniu enchiego :clap:

- granie na gitarze jingla 'RMF FM'

- info o karze dla Zagłębia by millo: "dali im plus pięć punktów"

- scouting Dawiza: "gwiazdą nie będziesz"

- Pawoj I Sprawiedliwość

- wybieranie się po cukier do "zerówki"

- wyciąganie zegarka i kluczy spod desek / MacGyveryzm (20)

itd.

 

Dołożę wszelkich starań aby do bazy FMa trafił Dawiz z judging potential ability (20). Nie zdziwcie się też jak w rezerwach Jagi (tej, która nigdy nie była przepakowana) pojawi się T-m :keke:

 

Było zajebiście, a jeżeli ktoś uważa inaczej to jego zdanie jest lokata... bez sensu B-)

Odnośnik do komentarza
Kolor: kolor złoty przechodzący w zółtawy, niezbyt zachecający [3]

Piana: piana pozostaje wberw pozorom długo, zostawia na ściankach pojedyncze plamki piany [4]

Zapach: początkowo w zapachu wyczuwa się 'nachalną' goryczkę, która zdaje się przeszkadzać, jednak po czasie zapach może wydać sie całkiem przyjemny i zachęcający do konsumpcji [4]

Smak: piwo smakuje dobrze, wyczuwalna goryczka z początku może zniechęcać, jednak ten charakterystyczny smak OLD KEG-a zaczyna przemawiać i łatwo można dojść do wniosku, że jeszcze piwa o takim smaku nie kosztowaliśmy, może ze względu na plastykowe opakowanie, są gusta i guściki jednak dla mnie smak OLD KEGa jest na swój sposób wyjątkowy, stąd ta ocena - 4 [4]

Wysycenie: piwo jest gazowane w stopniu umiarkowanym, jednak gaz znika bardzo szybko w porownaniu z innym piwami [4]

Opakowanie: opakowania są dwie wersje - butelka PET i tradycyjna już puszka, różnica w cenie 10 gr, opakowanie jest utrzymane w barwach czarno-żółto-czerwonych, w centrum etykiety znajduje się wieniec laurowy wewnątrz którego umieszona jest nazwa OLD KEG MOCNE, nad wieńcem widnieje coś w rodzaju herbu, opakowanie nie rzucające się w oczy, ale w porządku [4]

Uwagi: piwo wyśmienite pod względem stosunku ceny do jakości, polecam gdy środków jest mało a podelektować sie trzeba ;-), nabyte w PLUSie w innych sklepach nie widziałem ;>

 

Taką recenzję Old Kega znalazłem

Po prostu kulaaneeeee :rotfl:

Odnośnik do komentarza

SZk. podsumuję krótko. Jęczysz jak stara dupa. Tyle na ten temat.

 

Jakbym ja miał podsumowywać zjazd jęczeniem, kto tu jest naprutym błaznem, a kto nie, to bym na Twoim miejscu zwinął wędki i wyjechał z samego rana bez pożegnania i potem przez kolejne 5 lat zrzędził, ze zjazd był pomyłką.

 

Następnym razem po prostu jak ci towarzystwo nie pasi, to nie przyjeżdżaj. Pojedź sobie na zjazd członków PAN i tam może poczujesz się swojsko. Nic na siłę.

Odnośnik do komentarza

De Raph - podsumuje krotko: zal mi tylko, ze wsrod multum fajnych ludzi, fajnych akcji i dobrych tekstow znalazlo sie kilku idiotow, ktorzy nie potrafia uszanowac cudzej wlasnosci. Nie twierdze, ze zjazd byl pomylka - pomylka bylo paru ludzi, ktorzy nie potrafili utrzymac ani poziomu (metaforycznie), ani pionu (doslownie), ani moczu (jw.).

 

I zeby nie bylo, ze tylko zrzedze: wielki szacun dla nowopoznanych - Scorpia i Siouksa, tradycyne podziekowania gorze domku nr 1, apartamentowi 106 i wielu innym ekipom, z ktorymi pedzilismy Speeda do sklepu, uprawialismy sporty czy sluchalismy listu pasterskiego o miesiacu trzezwosci.

Odnośnik do komentarza
Pora spać ;] jutro koło 13:00 - 14:00 grupa Śląsk melduje się z Kobylej Gorze :>

Do zobaczenia po zlocie :pa:

blef

 

dzwonil ogoor z glownego pkp w Poznaniu abym dal mu jakis nr tel bo nie mial ani do qvista/nigela/enchiego :D Pytal sie jak oni wygladaja bo mieli byc a nikogo nie ma hahaha juz sie robi wesolo :D

no hahaha :>

 

 

Ostatni ośrodek opuszczał enchie.
i to dwa razy :keke:

 

Brudi to jest bramkarz nr 2 CMF, pierwszym oczywiscie jest Vami :D

zapomniałeś chyba o kimś :>

 

ot krótki dowód na to, dlaczego powinno się dodać Fyming do FM'a. W sumie jest to zlepek atrybutów:

flair: 20

opanowanie: 1

koncentracja: 1

aggression: 20

finishing: -

 

 

jestem już na 62 stronie

Odnośnik do komentarza

przed 23:00 dobilem do domu, wiec do sika na prawe, przednie kolo auta SZk i chlust heinekenem w szybe auta Speeda nie zdazylem sie przyznac.

preszpraszam powyzsze osoby i szczerze zaluje tego, co zrobilem (serio!). bylem troche napruty. SZk nie zdazyl mnie jeszcze indywidualnie opierdolic, ale Speed tak i to co zrobil bylo mocno niesmaczne, IMO bardziej niz moj naganny czyn wobec jego osoby. ja wiem, ze mozna sie zdenerwowac, ale nie trzeba od razu ponizac w sposob "jestem lepszy od ciebie, a ty jestes smiec". klamstwem tez jest, ze nie chciales sie bic, gdyby nie Pawoj, to bylbys teraz troche obity, za co pewnie jeszcze bardziej bym zalowal. chciales, abym Ci umyl szybe i to nastepnego dnia zaczalem robic, ale sam, w momencie jak zaczalem lac wode, odpusciles.

 

podajcie mi na PW nr konta, to doloze sie do myjni + jakie tam wymyslicie zadoscuczynienie. to nie jest problem, przynajmniej tyle, oprocz przeprosin, moge teraz zrobic.

 

mam nadzieje, ze nie bedziecie do mnie czuc wielkiego zalu, i ze w krotkim czasie przestaniecie mnie obrazac, bo teraz to Wy sikacie mi na samochod, tyle, ze slowami.

 

--

 

co do pozytywnej czesci zjazdu - bylo bardzo fajne. grill, nocne rozmowy, wodeczka, meczyk, ekstremalne sytuacje...

- wyciagning: 20

- mojestadiony.net

- 4 gole w czteromeczu po fatalnej grze (a Guli do mnie "qvist, Ty gdzies grasz?, masz dobra kondycje i przyspieszenie" - powiedziane na serio! :rotfl: ), first touch 0, passing 0, creativity 0, luck 17

 

pozdrawiam wszystkich, w szczegolnosci wspolokatorow i osoby, z ktorymi zdazylem porozmawiac.

 

 

PS. Grzegorz Kaliciak zawinil dwa gole i zaliczyl cwierc asysty w meczu z Lechem!

PS2. ale Wisla Krakow ladnie hasa w meczu z Sevilla

Odnośnik do komentarza
W sumie jest to zlepek atrybutów:

flair: 20

opanowanie: 1

koncentracja: 1

aggression: 20

finishing: -

 

Flair trafnie. Te jedynki za przesadzone. Ostro zachodzę w głowę skąd pomysł na 20 za aggression o_O Ocenę finishingu przemilczę ;P

Odnośnik do komentarza
CYTAT(og02r @ 2007-07-30, 00:59)

W sumie jest to zlepek atrybutów:

flair: 20

opanowanie: 1

koncentracja: 1

aggression: 20

finishing: -∞

 

 

Flair trafnie. Te jedynki za przesadzone. Ostro zachodzę w głowę skąd pomysł na 20 za aggression o_O Ocenę finishingu przemilczę

 

Hmmm w pewnym momencie ruszyłeś z pianą do jednego z rezerwowych :kekeke:

Odnośnik do komentarza
przed 23:00 dobilem do domu, wiec do sika na prawe, przednie kolo auta SZk i chlust heinekenem w szybe auta Speeda nie zdazylem sie przyznac.

preszpraszam powyzsze osoby i szczerze zaluje tego, co zrobilem (serio!). bylem troche napruty. SZk nie zdazyl mnie jeszcze indywidualnie opierdolic, ale Speed tak i to co zrobil bylo mocno niesmaczne, IMO bardziej niz moj naganny czyn wobec jego osoby. ja wiem, ze mozna sie zdenerwowac, ale nie trzeba od razu ponizac w sposob "jestem lepszy od ciebie, a ty jestes smiec". klamstwem tez jest, ze nie chciales sie bic, gdyby nie Pawoj, to bylbys teraz troche obity, za co pewnie jeszcze bardziej bym zalowal. chciales, abym Ci umyl szybe i to nastepnego dnia zaczalem robic, ale sam, w momencie jak zaczalem lac wode, odpusciles.

 

podajcie mi na PW nr konta, to doloze sie do myjni + jakie tam wymyslicie zadoscuczynienie. to nie jest problem, przynajmniej tyle, oprocz przeprosin, moge teraz zrobic.ff

 

mam nadzieje, ze nie bedziecie do mnie czuc wielkiego zalu, i ze w krotkim czasie przestaniecie mnie obrazac, bo teraz to Wy sikacie mi na samochod, tyle, ze slowami.

Sorry, jak widzę, że ktoś na moich oczach oblewa mi "dla zabawy" piwem maskę i szybę samochodu (gdyby to jeszcze czysta woda była, ok, ale piwo zostawia ślady, klei się, itd.), to nie jest mi do śmiechu i agresja skacze na 20, co jest całkiem zrozumiałe. Równie dobrze mogłeś "dla zabawy" oblać mnie. :doh!: Nie mam nic do Ciebie, ale w momencie gdy robisz coś takiego uważam Cię za !##$%$%^ i to mówię prosto w oczy - tyle w tym temacie.

 

Przeprosiny przyjęte - może jakieś wnioski na przyszłość zostaną wyciągnięte....

 

Gdyby kogoś dziwiło wzburzenie moje czy np. SZk - spójrzcie na to bardziej abstrakcyjnie. Co się będzie działo za rok jeżeli w tym byłoby przyzwolenie na oddawanie moczu czy nawet wylewanie piwa na samochody? Może doszło by jeszcze robienie czegoś innego niż tylko sisiu? No ludzie, do czego to zmierza...? Bawić się można, ale jakiś poziom niech obowiązuje, bo to się zrobi mało ciekawe...

 

Heh, dobranoc. :P

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie co z Wujkiem i Stefanem.

 

 

Co do oblewania masek samochodow, sikania na nie itd. Ja nie zrobilem nic takiego(chyba, jesli tak to przepraszam z calego serca...), i raczej nie zamierzam nigdy zrobic, jest jedno moze i lipne ale jednak jest wytlumaczenie mianowicie stan w jakim sie znajodwali wszyscy przed domkiem nr 1... Czasu nie cofniemy.

Odnośnik do komentarza
Melduję przybycie do miejsca stałego zamieszkania

Fat ma ode mnie flaszkę na następnym zjeździe... i to pewnie nie jedną za przysługę, którą mi wyświadczył :*

 

napiszę coś więcej jak coś zjem (śniadanie jadłem o 15 w McSraczu :D ) i dojdę do siebie :D

tha schował Cię za domkiem pod ziemią ^^

 

Misiek sprawdza wynik meczu na komórce, przychodzi pawoj(?) i -Ooo, masz kolorowy wyświetlacz... mogę Cię dotknąć? :rotfl:

No troche mnie poniosło :kekeke:

"ja się tylko leję" :kekeke:

 

Słyszałem, że vadox rozwiał marzanie wielu o profesjonalnej karierze pokerzysty :keke:
po co dwóch zawodowców? Jesten starczy :keke:

 

Kto ma moją piłkę do siatki i kubek metalowy :-k
a to piłka nie była Pawoja? :turling: a kubek zdaje się, że został w ośrodku

 

Ja tam z Danusia rozmawialem dosyc dlugo o 'elo rap'. Bardzo pozytywna kobieta :) .
Wychodzę na geja, bo w tym momencie to ja z wwosikiem gadałem cały czas, chyba z 0,5h :] m.in. o marżach, o których nikt nic nie wie :keke:

 

Kolor: kolor złoty przechodzący w zółtawy, niezbyt zachecający [3]

Piana: piana pozostaje wberw pozorom długo, zostawia na ściankach pojedyncze plamki piany [4]

Zapach: początkowo w zapachu wyczuwa się 'nachalną' goryczkę, która zdaje się przeszkadzać, jednak po czasie zapach może wydać sie całkiem przyjemny i zachęcający do konsumpcji [4]

Smak: piwo smakuje dobrze, wyczuwalna goryczka z początku może zniechęcać, jednak ten charakterystyczny smak OLD KEG-a zaczyna przemawiać i łatwo można dojść do wniosku, że jeszcze piwa o takim smaku nie kosztowaliśmy, może ze względu na plastykowe opakowanie, są gusta i guściki jednak dla mnie smak OLD KEGa jest na swój sposób wyjątkowy, stąd ta ocena - 4 [4]

Wysycenie: piwo jest gazowane w stopniu umiarkowanym, jednak gaz znika bardzo szybko w porownaniu z innym piwami [4]

Opakowanie: opakowania są dwie wersje - butelka PET i tradycyjna już puszka, różnica w cenie 10 gr, opakowanie jest utrzymane w barwach czarno-żółto-czerwonych, w centrum etykiety znajduje się wieniec laurowy wewnątrz którego umieszona jest nazwa OLD KEG MOCNE, nad wieńcem widnieje coś w rodzaju herbu, opakowanie nie rzucające się w oczy, ale w porządku [4]

Uwagi: piwo wyśmienite pod względem stosunku ceny do jakości, polecam gdy środków jest mało a podelektować sie trzeba ;-), nabyte w PLUSie w innych sklepach nie widziałem ;>

 

Taką recenzję Old Kega znalazłem

Po prostu kulaaneeeee :rotfl:

Strach pić piwo co ma oceny poniżej 3...

 

 

W sumie jest to zlepek atrybutów:

flair: 20

opanowanie: 1

koncentracja: 1

aggression: 20

finishing: -

 

Flair trafnie. Te jedynki za przesadzone. Ostro zachodzę w głowę skąd pomysł na 20 za aggression o_O Ocenę finishingu przemilczę ;P

No można byłoby ewentualnie zamiast aggression dać ekscetryczność :keke:

 

 

 

 

Co do samochodów, SZk moje było raz tylne lewe, ale dość delikatnie, za co bardzo chciałbym Ciebie przeprosić. Nie chciałbym, by chwilowa głupota nie zamydlała obrazu całego zjazdu. Grało się w siateczkę z Tobą bardzo przyjemnie, no i zdecydowanie przyjemniej było pogadać z Tobą tam na miejscu, niż przypuszczałem ;)

 

Jak ktoś ma jakieś fotki, poza tymi od Jasnox'a to PM plz. ;P

Odnośnik do komentarza

Ja tak sie qvist zastanawiam w jakim stanie Ty byles, skoro walczyles z nimi w sumie od poczatku a ja przyszedlem na 2 ostatnie flaszki z przykroscia musze stwierdzic ze sam mialem bardzo ciezko :P:keke:, caly czas mnie zastanawia co bylo na mojej czapce :P.

 

 

Za stadiony.net !

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...