Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT

fotki są tylko dla zjazdowiczów

 

 

Nie to nie. A posta to jakiegoś na forum napisałeś, czy nie bardzo ? Bo ciężko mi skojarzyć ...

 

OJP :> Od lat tradycją jest że zdjęcia dostają tylko osoby które były na zjeździe :> Nie wiem po co ten podjazd ale ja za paróve jestem gotów się bić :P

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
CYTAT

fotki są tylko dla zjazdowiczów

 

 

Nie to nie. A posta to jakiegoś na forum napisałeś, czy nie bardzo ? Bo ciężko mi skojarzyć ...

 

OJP :> Od lat tradycją jest że zdjęcia dostają tylko osoby które były na zjeździe :>

 

Oraz CM Rotfl :> I potem charlee idzie bić wszystkich jak leci

Odnośnik do komentarza
CYTAT

fotki są tylko dla zjazdowiczów

 

 

Nie to nie. A posta to jakiegoś na forum napisałeś, czy nie bardzo ? Bo ciężko mi skojarzyć ...

 

OJP :> Od lat tradycją jest że zdjęcia dostają tylko osoby które były na zjeździe :>

 

Oraz CM Rotfl :> I potem charlee idzie bić wszystkich jak leci

 

Albo zostaje papieżem :-)

Odnośnik do komentarza

standardowe pieprzenie. Rok temu też nikt miał ich nie widzieć, a my z Bebokiem już na drugi dzień po zakończeniu zjazdu sobie w pokoiku, między odcinkami Top Geara żeśmy oglądali imprezujących kolegów. Teraz też zdjęcia wyciekną, bo nie ma innej możliwości :D A po co psuć klimat?

 

Ja linków nie podam, chociaż bym może i chciał, bo nie ja robiłem zdjęcia i nie mam praw aby bez zgody autora ich rozpowszechniać. Za rok wezmę może sam aparat i wtedy linki pojawią się jawnie.

Odnośnik do komentarza

hehe dopiero teraz dotarlem do domu :P jeszcze mnie pociagnelo za gardlo 2 dni i dochodze do siebie :)))) zlocik elegancki, choc faktycznie, jak ktos zauwazyl, z mojej strony to tylko ostatni dzien przypomnial mi starsze zlociska :D sory jasonx za powalenie heheheh, ale utrzymac wtedy pion to juz dla mnie za duzo bylo :P dzieki dla qvista za pilnowanie grilla hehe, bez Ciebie jedlibysmy spalenizne, a nie kielbaski :> Generalnie dla mnie zlot na '+', nie spodziewalem sie, ze bedzie tak ciekawie :) Ah, i jak bodajze mareqs zaznaczyl - ja tez powoli zaczynam odtajac z zakwasow po meczach :D :D :D szkoda tylko, ze w jeziorze czerwonka (tak czornuch straszyl :P ), wiec kapieli nie zazylem standardowo, ale coz, pod prysznicem tez bylo niezle :> Dzieki wszystkim za spotkanko i do zobaczenia za rok :]

 

PS.

jak foty jeszcze wisza w necie, to PW plz :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...