Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

moze troche juz za pozno, ale po co fotki maja miec po 5mb i rozdzielczosc 3264x2448? nie lepiej skompresowac do ok. 70% JPG przy rozdzielczosci 1024px w szerokosci, co da dobre jakosciowo, duze rozmiarowo zdjecie, wazace 150kb.

 

waga spada ponad 30-krotnie i z 600mb zrobilo by sie 20 :)

 

a tak poza tym to fotki sa super :) szkoda tylko, ze nie udalo nam sie zrobic fotek druzynowych przed meczami.

 

PS. moze mi ktos wreszcie (walcze o to od prawie roku) zmienic date przylaczenia do forum na 13.08.2001?

Odnośnik do komentarza
PS. moze mi ktos wreszcie (walcze o to od prawie roku) zmienic date przylaczenia do forum na 13.08.2001?

Ceglarek dementuje :kekeke:

 

Musiałbyś ostro zapłacić, ale Twój kapitał jest masoński oraz pochodzi od żydów, więc raczej nie licz, że w ten sposób dasz radę :keke:

Odnośnik do komentarza
qvist, wole spakowac i wrzucac niz sie pierdolic ze zmniejszaniem...

sa programy do przegladania zdjec, ktore takie cos potrafia zalatwic w 2-3 kliknieciach, nie trzeba sie bawic z kazdym zdjeciem. zobacz, moze na plycie ze sterownikami do aparatu dali Ci jakis ciekawy soft?

Odnośnik do komentarza
qvist, wole spakowac i wrzucac niz sie pierdolic ze zmniejszaniem...

sa programy do przegladania zdjec, ktore takie cos potrafia zalatwic w 2-3 kliknieciach, nie trzeba sie bawic z kazdym zdjeciem. zobacz, moze na plycie ze sterownikami do aparatu dali Ci jakis ciekawy soft?

Przeca jest nawet nakładka na gimpa, która potrafi przerobić za jednym razem tysiące zdjęć. I przerabia zarówno rozmiar jak i jakość. Warto czasem korzystać z linuxa Smetku...

Odnośnik do komentarza
qvist, wole spakowac i wrzucac niz sie pierdolic ze zmniejszaniem...

sa programy do przegladania zdjec, ktore takie cos potrafia zalatwic w 2-3 kliknieciach, nie trzeba sie bawic z kazdym zdjeciem. zobacz, moze na plycie ze sterownikami do aparatu dali Ci jakis ciekawy soft?

Przeca jest nawet nakładka na gimpa, która potrafi przerobić za jednym razem tysiące zdjęć. I przerabia zarówno rozmiar jak i jakość. Warto czasem korzystać z linuxa Smetku...

linux to inna bajka...

Odnośnik do komentarza

Ja przepraszam, że tak późno i trochę offtopicowo, ale miałem bana, więc dopiero teraz mogę kilku zjazdowiczom, co byli zainteresowani moimi nagraniami napisać, że aktualnie online nie mam nic ciekawego, ale koncert z 2 sierpnia jest zarejestrowany i na dniach go zgram na mp3.

 

[/ot]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...