Skocz do zawartości

Siłownia


Dżukuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pawojowi chodzi oto, że nie można ukierunkować z której części ciała tłuszcz ma być spalany. Tego się nie przeskoczy. Ludzki organizm ma swoją ustaloną kolejność (może są wyjątki, ale to chyba jednak jest powszechna reguła). Jeśli się nie mylę brzuch, którego mięsnie zazwyczaj chcemy najbardziej odsłonić jest niestety na końcu tej listy.

Odnośnik do komentarza

Czyli nie jest tak, że ćwiczymy nogi i tam nam schodzi tłuszcz? To jaka jest kolejność, albo od czego to zależy? Np. od długości powiedzmy aerobów???

zależy to od Twojego organizmu, jak FYM napisał, brzuch schodzi jako ostatni, mi w pierwszej kolejności schodzą uda, "podwójna szyja|, potem "boki", i na końcu przód

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, miski :) Od Nowego Roku mam w planach popracowac nad sila (glownie pod boks). Trening Mitnika wydaje sie jak najbardziej w porzadku, tylko ze zastanawiam sie nad suplementacja i dieta. Jezeli robie taki trening pierwszy raz i ciagle jestem poczatkujacym (staz to niecale 2 lata na silowni) to czy oplaca mi sie tak drakonska suplementacja, czy wybrac po prostu kreatyne i bialko (ewentualnie BCAA przed boksem jako dodatek)?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

żadnej kreatyny na początek, poćwicz z 4miechy co najmniej na sucho i potem wrzuć najsłabszy monohydrat, będzie lepszy efekt,

 

białko+bcaa jak najbardziej, jako przedtreningówkę polecam saw lub napalm, do tego witaminy+magnez dla sportowców,

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jabłczan na drugi cykl, stacki bym zostawił na cykl 4-5. Ale nie ma reguły, ja drugi cykl robię na mono bo chce wykorzystać go maksymalnie, na silniejsze formy kreatyny przyjdzie jeszcze pora.

Odnośnik do komentarza

A w ogóle jakie macie zdanie o "szkodliwości" suplementacji czy innych wspomagaczy? Chemia jest wszędzie, nawet jedząc kuraka z ryżem jesteśmy faszerowani nie wiadomo czym, a czy powiedzmy takie białko nie jest bardziej restrykcyjnie sprawdzane? Jeśli tak to czemu wszyscy piszą, że najpierw dieta, a jej braki uzupełniać suplami?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem jakimś ekspertem, ale generalnie jednak wyroby naturalne są zdrowsze od sztucznych, a przecież to białko jest czystą "chemią". Dodatkowo takie rady są udzielane z reguły początkującym, więc dochodzi drugi aspekt - z reguły taki "świeżak" myśli sobie, że wpierdoli kilo białka nie trzymając diety i będzie wyciskał jak zawodowiec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...