Skocz do zawartości

Siłownia


Dżukuś

Rekomendowane odpowiedzi

Lagren:

Muszę powiedzieć, że sylwetki mamy podobne, tyle, że ja trochę bardziej zaniedbaną :) I jeżeli możesz to opiszesz jak to wyglądało w Twoim przypadku? Co, jak itd? Korzystałes z jakiegoś programu, diety? Chociażby na pierwsze dwa-trzy miesiące to w skrócie rozpisać, żebym zobaczył, czy wytrzymam. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

http://sto100pompek.pl/ ma sens coś takiego? Czy lepiej po prostu codziennie robić maksymalną ilość pompek i tyle? Chcę przede wszystkim wzmocnić klatkę piersiową i ręce. Sprzętu żadnego w domu nie mam więc zakładam, że pompki to najlepsze rozwiązanie, nie wiem tylko czy jechać tym programem (narazie zrobiłem dwa tygodnie w nim, teraz będę zaczynał tydzień 5 kolumna środkowa).

Maksymalną liczbę pompek? W sensie nakuriwać jedną serię do odpadnięcia rąk? IMO bez sensu.

Co do stu pompek, to robiłem to jakieś dwa miesiące. Początkowo progres idzie szybko, ale ja zatrzymałem się na ~50 i cały czas się zbieram, aby kontynuować ;) Ogólnie z efektów byłem bardzo zadowolony, klatka mi się bardzo wzmocniła(przedtem była tragedia), ręce również. Mogę polecić i życzę wytrwałości :)

Odnośnik do komentarza

Dobra wycinka to znaczy niski bf, ile % nie wiem, tak żeby nie było tłuszczu na sylwetce(wiadomo, wewnątrz organizmu musi ileśtam tego być).

 

A co do mnie, to cięzko opisać. Kiedyś robiłem sporo brzuszków, ale to było dawno, a tak poza tym to robię, z przerwami, ale jednak, tajski i submission fighting, w kolejności odwrotnej. Na siłowni bywam różnie, teraz rzadko, bo 5 razy w tygodniu robię walki, karnet na siłkę mi się skończył, a za 2 tygodnie wyjeżdżam, więc średnio mi się opłaca kupować ;)

Ale ostatnio na siłownii robiłem 5x5, i powiem że jest spoko. Co do diety to niby jest, ale aktualnie nie trzymam, po wakacjach pewnie zacznę lepiej się żywić, zresztą teraz i tak dużo imprezowałem etc, także efekty z tygodnia niszczyły weekendy ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra czas rozpoczac moją niby diete. Odrzucam ziemniaki i zastepuje je ryzem. Oliwę z oliwek zamiast oleju. Wszelkie mozliwe kiełbasy i inne wyroby zastepuje chudą szynką. Postaram sie w ciagu dnia zjesc jakąs rybe. Zastanawiam sie jeszcze czym zastąpic piwo:) Na razie pozostaje trening aerobowy i jakies ćwiczenia na miesnie brzucha z youtube. Może przyjdzie motywacja na siłownie, na razie niestety jej brak. Czy moge rano płatki kukurydziane zamiast owsianych jesc?

Odnośnik do komentarza

możesz nawet neskłika czy cziriosy jeść :)

 

kup owsiankę i wpierdalaj, sorry very ale to ma być dieta, szynka? wrzuć pierś z kurczaka czy z indyka, zamiast piwa pij kefiry naturalne :P

Dzieki za rzeczowy opierdol:)

Mike mi chodzilo o szynke z piersi z kurczaka lub indyka:) Zamiast piwa bedzie kefir, ale dopiero od jutra:D

Odnośnik do komentarza

owsianki nie lubilem robic, bo tutaj gotuj mleko, tutaj dorzucaj, mieszaj, a do roboty czy tez wczesniej szkoly szykowac sie trzeba bylo. teraz robie sobie omlety na bazie platkow owsianych i jajek, niekiedy dorzucam lyzke kakao, a wszystko smaruje jogurtem naturalnym i wykladam owocami, banany albo ananas z puchy :D

 

ponawiam pytanie, ktore zadalem jakis czas temu. moze mi ktos powiedziec czym rozni sie gotowana piers z kurczaka od smazonej na patalni na oliwie z oliwek? obie podaje sobie z ryzem badz makaronem, ale nie ukrywam, ze smazona smakuje o niebo lepiej. czy przy gotowaniu traci to swoje wartosci (bialko?)?

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Spoko loko :) kiedy trzymałem dietę chodziłem w 89kg wadze :) popuściłem pasa i wskoczyło na 110kg więc wiem o czym mówię :) kup sobie dodatkowo jakieś witaminy (ale nie centrum) -> http://allegro.pl/olimp-vita-min-multiple-sport-mocne-witaminy-wys-0-i2610053298.html te bardzo mi podchodzą, jakiś magnez (plus witamina B6)

 

dieta dietą ale najważniejsza jest regularność i zdrowe nawyki żywieniowe, piwa też się możesz napić, to nie grzech, czipsy zjeść od czasu do czasu czy pizzę, byle to nie było co drugi dzień, chcesz postępu to zrób sobie bilans kaloryczny na jakimś kalkulatorze (w necie jest tego od zajebania), mniej więcej ułóż to co jesz, i wg swojego celu jak regukcja to tnij kalorie,

 

na mnie bardzo dobrze w diecie wpływa białko (proch) jeżeli chodzi o spalanie fatu, ważne żeby poznać swój organizm i zobaczyć jak reaguje na różne bodźce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...