Skocz do zawartości

Dragon Age: Początek


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Vend - masz rację :] (duże spojlery)

Ale tej opcji nie brałem zupełnie pod uwagę, bo całą grę go tak nienawidziłem, że strach ;)

Inna sprawa, że zachowanie Alistaira na Zjeździe jest poniżej wszelkiej krytyki i jak będę grał drugi raz, to go wywalę z drużyny bez mrugnięcia okiem. Zostawiłem go tylko ze względu na to, że prawie zawsze przedkładam dobro ziomów z drużyny nad dobro innych.

No i potem był całkiem niezłym królem, więc wybór nie najgorszy :)

 

 

Vetr - bo z nimi

trza rozmawiać i rozdawać prezenty. Nie wiem co trzeba zrobić, by cię zaatakowali :D chyba z rozmysłem z nich drwić i się kłócić w obozowisku :]

Ja miałem pod koniec +100 u Morrigan, Leliany i Stena (pomijam psa). Najmniej miałem u Shale i Alistaira, ale i tak to było w okolicach 80.

 

Odnośnik do komentarza

He he - kupiłem wysyłkowo na gry-online.pl. Przyszła dziś. Dodam, że przed zakupem pomyślałem sobie coś w stylu: dobra! dam ostatni raz szansę rpgowi (choć Drakensang wspominam miło). Także 1sze wrażenie rewelacyjne. Pełna profeska. Piraci wydaja lepsze wersje, żenada...

 

Jednak można po angielsku - pod kanadyjską flagą. uff :)

Odnośnik do komentarza

Michu,

 

 

z tym, że ja nic mu nie zrobiłem :D Nie bawiłem się w rozmówki w obozowisku nawet.

 

 

No to właśnie

niedobrze, że nie rozmawiałeś ;) Bo jeśli z nim pogadasz i wbijesz na choćny "przychylność" a nie neutralność, to nie powinien cię zaatakować :-k Tak mi się wydaję. Ja na rozmowach w obozie to spędziłem wieki. Do tego jak nie wiedziałem co z niektórymi prezentami robić, to wręczałem je metoda prób i błędów. Mam dwie strony w notesie co komu pasuje :keke:

 

 

Zacząłem grac miejskim elfem, łotrzykiem. Opowieść zdecydowanie krótsza niż w przypadku krasnoludzkiego szlachcica, ale nie mniej dramatyczna.

Próbowałem zagrać jako kawał świni, ale nie umiem :D Po podjęciu wyjątkowo chamskiej decyzji musiałem zrobić reload, bo mi sumienie nie dało spokoju :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Próbowałem zagrać jako kawał świni, ale nie umiem :D Po podjęciu wyjątkowo chamskiej decyzji musiałem zrobić reload, bo mi sumienie nie dało spokoju :kekeke:

O to to :] Chociaż fajna była akcja w Wieży Magów, gdzie zaczynała moja postać:

 

W podziemiach znalazłem fajny kijek, po wyjściu Irving spytał mnie czy coś wziąłem. Oczywiście musiałem skłamać (chociaż owy kij miałem przybity do pleców) i jakoś się źle z tym później czułem :/

 

Coś czuję, że nie dam rady ukończyć gry złą postacią :/

Odnośnik do komentarza

Jakby grac tak 100% złym, to by się nie miało zadnego questu :-k Bo jak jakiś biedak prosi o pomoc to możesz się zgodzić i przynieść mu przysłowiowe dwa bochenki chleba po drodze zabijając 10 stworów, albo olać i nie nabić sobie xpów :-k

Tak więc można być złym wybiórczo chyba tylko, w questach gdzie można stanąć po stronie bogatszego, albo nie bawić się w konwersacje i od razu podrzynać gardła :-k

Odnośnik do komentarza

Easter egg?

 

 

Podróżując po Ferelden natknąłem się na parę staruszków, którzy w skale która spadła z nieba znaleźli dziecko i zaopiekowali się nim (brzmi znajomo? :kekeke: ) wewnątrz meteorytu znalazłem fragment kosmicznego metalu. Dobry kowal zrobiłby z tego pewnie jakąś ciekawą broń lub zbroję. Pytanie tylko gdzie takiego znaleźć? Wie ktoś?

 

 

Odnośnik do komentarza

W

Wieży Strażnika, brat ziomala, który nam zleca jej oczyszczenie robi z tego do wyboru miecz jednoręczny/dwuręczny albo coś tam jeszcze. Ja zrobiłem sobie jednoręczny Gwiezdny Kieł, najlepszy chyba jednoręczny miecz w grze :-k Aczkolwiek jak nie ma się tego DLC, to nie wiem co z tym można zrobić :-k Może w kuźni w Denerim coś wykują, aczkolwiek wydaje mi się, że tam robi tylko świetne pancerze ze smoczych łusek :-k

Odnośnik do komentarza

Chłopaki co poradzicie na moje ciągłe wysypywanie się do Windowsa(mam nieszczęsną Vistę). Wszystkie najnowsze sterowniki, co więcej zainstalowany patch a gra po jakichś 5-12 minutach wyskakuje do pulpitu(działo się to zarówno przed patchowaniem, jak i po). Dopomóżcie!

 

PS. Rzecz jasna kompa spełnia wszystkie wymagania sprzętowe z nawiązką.

Odnośnik do komentarza

Z Easter Eggów bardzo fajne było nawiązanie do BG:

 

Jednym z zadań pobocznych jest odnalezienie martwych poszukiwaczy przygód. Po znalezieniu wszystkich dostajemy wpis do dziennika, że mamy się udać do pewnego domu w Denerim. Tam, po krótkiej rozmowie trzeba zabić jednego z najsilniejszych bossów w grze, Gaxkanga. Nawiązanie do Kangaxxa z Baldurs Gate oczywiste :]

 

 

BTW na to co opisał Szramek niestety nie trafiłem :/

Odnośnik do komentarza

Kłeszczyn z Orzammaru:

 

 

Pozbierałem graty "Bestii z pustki", decydując się ostatecznie na jej uwolnienie i inkasując za to pokaźną kwotę. Czy fakt, że jej nie zarżnąłem, ma jakikolwiek wpływ na dalszą rozgrywkę czy nie?

:-k

 

Wpis w dzienniku sugeruje, że tak, ale... nie wiem. Na wszelki wypadek podłączę się do zapytania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...