Skocz do zawartości

Dragon Age: Początek


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

HELP :eusa_pray:

 

 

Jak poradzić sobie z questem z notatkami uczniów? W dzienniku mam ogólne info o tym, że jakiś uczeń próbował odprawić jakiś rytuał, ale żadncyh szczegółów. W "bagażniku" nie mam poszczególnych, zebranych notatek więc jak to mam zrobić? A może coś pominąłęm? Drugi problem w tej samej lokacji to rytuał przywołania. Co w tym queście trzeba zrobić? No i gdzie jest to cholerne miejsce mocy w Wiezy Magów, które mam zaznaczyc dla Kolektywu?

 

 

Edyta rzecze, że po 48h rozgrywki mam 22% gry ukończone :-k

 

:jupi:

 

Miejsce Mocy w Wieży jest tuż przed schodami na wyższe piętro, na parterze. Trzymaj wciśnięty Tab, pokaże ci się. To samo z rytuałem przywołania, trzymaj w bibliotece Tab i z pomocą Codexu wciskaj odpowiednie przedmioty.

 

Ja chyba jakoś strasznie szybko przeszedłem, bo 48% gry (tyle miałem na samym końcu) przeszedłem w 47h, zwiedzając 96% świata :| Dostałem też achievmenta za odwiedzenie każdej lokacji.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba jakoś strasznie szybko przeszedłem, bo 48% gry (tyle miałem na samym końcu) przeszedłem w 47h, zwiedzając 96% świata :| Dostałem też achievmenta za odwiedzenie każdej lokacji.

To nie sprint na setkę. Gra ma cieszyć a nie gonić :keke:

Obecnie stacjonuję w lesie i po chwilowych sporach z Pustelnikiem

po prostu go zaciukałem. Obecnie morduję się z jakimś "Ożywieńcem" z nagrobka maga. Silna bestia, mało wrażliwa na magię...

:-k

Odnośnik do komentarza

Oj też tam się sporo namęczyłem, aż postanowiłem po prostu olać póki co ten q, zrobię go jak będę miał mocniejszą drużynę, aktualnie skończyłem namawiać magów do wzięcia udziału w wojnie, i powoli zmierzam do krasnoludów...Póki co gra się świetnie. Aczkolwiek trochę źle rozwinąłem swojego maga i teraz gra mi się ciężko.

Odnośnik do komentarza

Obecnie stacjonuję w lesie i po chwilowych sporach z Pustelnikiem

po prostu go zaciukałem. Obecnie morduję się z jakimś "Ożywieńcem" z nagrobka maga. Silna bestia, mało wrażliwa na magię...

:-k

 

 

A ja sobie z nim odbyłem uroczą konwersację :D Fajne to było :) No i dzięki temu wymieniłem na żołądź jakiś tam pierścień, nawet nie wiem jaki.

I obecnie jestem po rozwiązaniu wątku elfów i wilkołaków.

 

Odnośnik do komentarza

hmm, nie wiem czy bug czy zaplanowane, ale po wizycie w Perle i skorzystaniu z usług jednej z pań zniknął mi drugi zestaw broni :lol: :lol:

Zadawanie się z półświatkiem to nie najlepszy pomysł :kekeke:

 

Przeszedłem Straznicę. Całkiem klimatyczna lokacja i interesującą opowieść, choć imo zdecydowanie za krótka jak za 7 euro :-k ale przynajmniej mają tam całkiem zacne "gratisy" do wyniesienia w plecakach ;)

nie wiem tylko - to pytanie do Amicusa -

co mi dało wypicie tego "eliksiru" maga z Wieży :-k Bo mówiąc szczerze nie widzę zmian :-k Może jakieś info mi umknęło :-k

 

Odnośnik do komentarza

nie wiem tylko - to pytanie do Amicusa -

co mi dało wypicie tego "eliksiru" maga z Wieży :-k Bo mówiąc szczerze nie widzę zmian :-k Może jakieś info mi umknęło :-k

 

 

Eliksir daje 2 nowe, unikalne talenty. Najpierw musisz jednak przeczytać notatki które leżą obok.

 

Odnośnik do komentarza

A są, widzę :] Nie wchodziłem w talenty, bo nie awansowałem od tego czasu, a skończyłem sesję jak tylko zaliczyłem wszystkie zadania w Strażnicy :)

W strażnicy fajne jest jeszcze to, że gdy tam wrócisz za jakiś czas, znajdziesz tam doskonale zaopatrzony sklepik z bardzo konkurencyjnymi cenami

(np. runy arcymistrzowskie za 10 suwerenów)

.

 

Edyta pyta jak przejść przez

barierę w lesie? Wszelkie "dostępne" wilkołaki wybiłem i nie mogę posunąć się dalej. Acha - no i co z zadaniem ze zwierzakiem zarażonym pomiocią posoką? Czy bez umiejętności "przetrwania" mogę ten quest zakończyć? Podobne pytanie do zakochanej pary - tutaj w grę wchodzi zapewne perswazja - da się bez niej? A co do Ożywieńca z nagrobka to wreszcie go zarżnąłem, ale dopiero wtedy, gdy Morrigan posiadła czar pola siłowego oraz więzeinia. :-k

.

Odnośnik do komentarza

Edyta pyta jak przejść przez

barierę w lesie? Wszelkie "dostępne" wilkołaki wybiłem i nie mogę posunąć się dalej. Acha - no i co z zadaniem ze zwierzakiem zarażonym pomiocią posoką? Czy bez umiejętności "przetrwania" mogę ten quest zakończyć? Podobne pytanie do zakochanej pary - tutaj w grę wchodzi zapewne perswazja - da się bez niej? A co do Ożywieńca z nagrobka to wreszcie go zarżnąłem, ale dopiero wtedy, gdy Morrigan posiadła czar pola siłowego oraz więzeinia. :-k

.

 

Od drzewca dostaniesz gałąź, która pozwoli Ci przejść za zwrócenie mu żołędzia.

 

Odnośnik do komentarza

Edyta pyta jak przejść przez

barierę w lesie? Wszelkie "dostępne" wilkołaki wybiłem i nie mogę posunąć się dalej. Acha - no i co z zadaniem ze zwierzakiem zarażonym pomiocią posoką? Czy bez umiejętności "przetrwania" mogę ten quest zakończyć? Podobne pytanie do zakochanej pary - tutaj w grę wchodzi zapewne perswazja - da się bez niej? A co do Ożywieńca z nagrobka to wreszcie go zarżnąłem, ale dopiero wtedy, gdy Morrigan posiadła czar pola siłowego oraz więzeinia. :-k

.

 

W sprawie zwierzaka możesz oczywiście skłamać. Jeśli chodzi o parę- możesz przynieść temu chłopakowi futro wilkołaka, wtedy stanie się myśliwym.

 

 

 

Ups :kekeke:

 

 

Mam takie małe pytanko o Głębokie Ścieżki, długie to jest? Nie, żebym narzekał, ale chciałbym wiedzieć, jak długo będę musiał po nich łazić. :P

 

 

Bardzo długie

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Dragon Age. Niemal czterdzieści godzin świetnej zabawy, cholera. Dawno mnie żadna gra tak nie wciągnęła. Fabuła może i schematyczna, ale poprowadzona wzorcowo; w dodatku nawet kilka razy miałem dylematy natury moralnej, którą drogę wybrać

(choćby w Orzammarze czy wątku z wilkołakami).

 

Szczególnie zapadł mi w pamięć quest w Pustce, choć Zjazd też był fajny. Końcówkę łyknąłem jednym tchem - i tu zgrzyt,

pałka Alistair zaciukał mi Arcydemona. :keke: A chciałem skurczybykowi osobiście combosa zasadzić. :)

 

Dwie wady - miejscami przesadzony poziom trudności i długi czas loadingu lokacji.

Odnośnik do komentarza

Może coś pominąłem, bo

 

 

Mam mały problem w Głębokich Ścieżkach. Mam odblokowane dwie lokację: Rozstaje oraz porzucona siedziba krasnoludów. Przemierzyłem chyba już całe wdłuż i wszerz i w nie wiem, co dalej. Znalałem jedynie te rozczłonkowane 'coś' w workach.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, mam zagwozdkę kolosalną.

Jak przejść starcie z Krukami w Denerim?? Przecież ich wyskakuje z 50 i po minucie zostają z moich plasterki :| Nie mam się jak ustawić, żeby nie naparzali w plecy, do tego muszę korzystać z lamerskiego Zevrana, który w takim boju ma zerowa przydatność. Mój tank jeszcze daje radę, bo ma mistrzostwo w tarczy i z flanki mu się nie liczą ciosy (ale i tak go napieprza z 4 w plecy :|), ale Sten praktycznie umiera na wstępie, co właściwie do tej pory mu się nie zdarzyło. Walkę przedłużam korzystając z Wynne i jej leczenia - normalnie nie ma szans z używaniem okładów. Na trzy tanki i Zevrana walka była absurdalnie krótka :|

 

Kurde, 20 razy już próbowałem, zaraz mnie szlag trafi. Flemeth za drugim razem pokonałem, tego potwora ze Ścieżek za 10, Brendę za 3, Wielkiego smoka za 5 chyba i z każda próba widać było postępy. A tu dostaję wpierdziel taki, ze nawet nie widzę możliwości przejścia, bo maks zabiłem 4-5 więc zostaje jeszcze z 40 :|

 

 

Dobra, nieaktualne.

Za 25 razem się udało, znalazłem w miarę otoczony kącik i ograniczyłem swój udział w walce do klikania w okłady a resztę pozostawiłem taktyce ;)

 

Odnośnik do komentarza

Vetr, może "umknął" Ci korytarz w Thaigu -> tu masz mapkę, stoimy przed wejściem do kolejnej lokacji.

 

W rzeczy samej. Bo on jest tak cholernie mały, że po prostu go pominąłem :P Ale to trochę głupie, że trzeba wejść w odpowiedni korytarz, bo inaczej się lokacja nie uaktywni...

 

 

No ja obecnie się wyprawiam na Brandę przy kowadle pustki. Aż się zastanawiam, czy czasem nie pójść sobie po miksturki leczące, bo walka z Matką Lęgu znacząco uszczupliła moje zapasy :keke:

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, mam zagwozdkę kolosalną.

Jak przejść starcie z Krukami w Denerim?? Przecież ich wyskakuje z 50 i po minucie zostają z moich plasterki :| Nie mam się jak ustawić, żeby nie naparzali w plecy, do tego muszę korzystać z lamerskiego Zevrana, który w takim boju ma zerowa przydatność. Mój tank jeszcze daje radę, bo ma mistrzostwo w tarczy i z flanki mu się nie liczą ciosy (ale i tak go napieprza z 4 w plecy :|), ale Sten praktycznie umiera na wstępie, co właściwie do tej pory mu się nie zdarzyło. Walkę przedłużam korzystając z Wynne i jej leczenia - normalnie nie ma szans z używaniem okładów. Na trzy tanki i Zevrana walka była absurdalnie krótka :|

 

 

A czym im się naraziłeś?

 

Edyta pyta czy

złodziejskie zlecenia w Denerim mam jeszcze szansę otrzymać, jeśli za pierwszym razem odmówiłem i koleś gdzieś pobiegł? Podobne pytanie tyczy transportu lyrium. Nie miałem przy sobie 50 suwerenów więc koleś rzucił mi, żebym trzymał gębę na kłódkę i też gdzieś poleciał...

 

 

me_who: orientujesz się, czy po zakupie Wieży Strażnika można gdzieś podejrzeć kod, na podstawie którego w przyszłości można będzie ściągnąć ten dodatek? No i drugie pytanie to jaką zbroję ma ten Twój tank, że wytrzymał napór takiej ilości wróbli... :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...