Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjdź bałwanie :roll:

Poprawiałeś. O ile pamiętam ja spisywałem zasady, tylko żeś może tyle zmieniał iż ja nie pisałem ich poprawnie stylistycznie itd., jakoś nie kojarze, abyś sam je tworzył i 90 % to też na pewno nie było.

 

To CM Revolution stworzyło najwięcej w ramach tego projektu. Zaproponowaliśmy sędziów, jokerów, równe CA i PA, przygotowanie bazy, opracowanie szczegółowego regulaminu. Teraz Wy zerżnęliście z tego jak się patrzy. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Imho wydaje mnie się, że Cm rev za dużo sobie pozwala! Chłopak się napracował, poświęcił swój i wasz czasrodzinę, prace i pieniądze a wy to skreśliliście, jako użytkownik FM Zone myślę, że dobrze się stało, że ten projekt ujrzał światło dzienne.

 

I z tego co czytałem na suflerze to akurat pomysł tego równego CA/PA padł właśnie tam, wśród szarych, niedocenionych użytkowników SUFLERA!!!!1

Odnośnik do komentarza

Imho wydaje mnie się, że Cm rev za dużo sobie pozwala! Chłopak się napracował, poświęcił swój i wasz czasrodzinę, prace i pieniądze a wy to skreśliliście, jako użytkownik FM Zone myślę, że dobrze się stało, że ten projekt ujrzał światło dzienne.

 

I z tego co czytałem na suflerze to akurat pomysł tego równego CA/PA padł właśnie tam, wśród szarych, niedocenionych użytkowników SUFLERA!!!!1

 

Ochłoń.

Odnośnik do komentarza

Tylko jedno mnie ciekawi, dlaczego CMRev nie ruszyło z tym konkursem? Skoro to był Wasz pomysł? FMZone go ogłosiło i w tej chwili nie możecie nic na to poradzić. Chyba nie pozwiecie ich do sądu.

 

Raczej nie chodzi o sam konkurs. Chodzi o regulamin spisany "toćka w toćke"? Regulamin, który powstał na innej stronie na potrzeby innej strony?

Odnośnik do komentarza

Po co pisać regulamin jeżeli nie chce się z niego skorzystać? Poza tym, CMRev może stworzyć własny konkurs z bardziej dopracowanym regulaminem, ucząc się na błędach FMZ (jeżeli takowe będą). Problemem CMRev nie jest to, że ktoś im podpierdzielił regulamin, tylko to - że jej włodarzom niewiele chce się robić.

Odnośnik do komentarza

Skoro taki regulamin był utworzony, to chyba znaczy, że mieliśmy w planach konkurs, prawda? A skoro nie ma konkursu, to oznacza, że coś wpłynęło na to, że projekt ten przeszedł w stan hibernacji. Nie rozumiem też, czemu piszesz tutaj o CM Revolution. Chłopaki dyskutują na ten temat - możesz się z nimi zgadzać lub nie, sam mam własne zdanie - więc nie wiem, po co zaczynasz wątek serwisu. Jesteś dubelkontem któregoś z redaktorów, że wiesz, jak wygląda obecnie zakulisowa sytuacja Rewolucji?

Odnośnik do komentarza

A tak zupełnie z innej beczki, zauważyłem że z tzw. "międzynarodówki" zniknął blog kacpergawlo, nie jestem na bieżąco i nie wiem jakie są zasady kwalifikowania manifestów, ale chyba chodzi w tym o jakość tekstów autora, a zdaje się został z niej 'wyrzucony' za właśnie tą nazwijmy to 'aferę' (;)) a chyba od tego jego poziom pisania się nie pogorszył :>

Odnośnik do komentarza

Od siebie dodam tylko tyle, że prawo autorskie w Polsce chroni utwory od momentu ustalenia, choćby były nieskończone. Więc z tym pozywaniem do sądu to - IMO - nie jest głupi pomysł :P :P :P ;) Ale ja się wypowiadam w swoim imieniu, w imieniu redakcji wypowiadał się De Raph.

Odnośnik do komentarza

Ja mam gdzieś, czy ktoś skopiowal jakiś regulamin, dla mnie ważne jest, że ktoś zerżnał moje pomysły. Zaangażowalem sie w proces tworzenia szczegółów tego turnieju, siedziałem nad tym, aby urozmaicić zabawę, zrobić ją ciekawszą, a zarazem sensowną, spójną i uczciwą. W efekcie, moje pomysły, których wymyślenie zajęło mi trochę czasu, zostały po prostu podpieprzone bez słowa pytania.

 

Nie można było po prostu zapytać, czy - z racji, że turniej chwilowo zszedł na CM Rev na dalszy plan - nie pozwolimy FM Zone zorganizować turnieju opartego na zasadach wymyślonych przez CM Rev wespół z kacpergawlo w zeszłym roku? Pewnie machnąłbym ręką, poprosił o adnotację, że regulamin jest efektem wspólnych prac tego i owego, blablabla, i byście sobie robili. A tak to - niestety, Kacprze Gawłowski - jest pan Zerem. Złodziejem pomysłów, Wymiataczem-bis.

 

I nie chodzi o procesy, ani o żadne tego typu gówno. Chodzi o honor i prawdę. I tyle.

 

Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dobra, wolałem prywatnie, ale jak wolisz mogę publicznie.

 

Ogólnie pomysł był mój własny, więc już tak ostrymi słowami jak o kradzieży przeginasz. Wy wprowadziliście jakieś tam zmiany, ale to było na drodze dyskusji z tego, co mnie pamięć nie myli, a jakiś tam pomysł zgłosiła postronna osoba. Z Twoich słów wynika jakbym zgłosił się do pomagania przy Waszym konkursie, miał robić jakieś pierdółki, a przypadkiem mając dostęp do Waszego regulaminu podpierdoliłem go, co bardzo mija się z prawdą. Pracowałeś nad pomysłami itd., ale to przecież Ty na własną rękę zrezygnowaleś z owoców tej pracy co nie? Jak już wspominasz o honorze i prawdzie, to co mam wskazywać Twoje wypowiedzi, gdzie zapewniasz, że turniej będzie na 100 % (nie może, a na 100 %) na Rev? A to przecież też było kłamstwo, bo jak wiadomo zrezygnowaliście z tego pomysłu. Co najwyżej jestem niechlujny, uznałem iż nikt się nie będzie wielce irytował o to iż wymyślał 2 punkty do regulaminu rok temu... skoro i tak nie zamierzaliście korzystać z tego pomysłu, więc nie zapytałem. My bad, przepraszam jak poczułeś się tak bardzo urażony Rafale Kowalewski. A skoro twierdzisz, że i tak byś się zgodził bez zmian w regulaminie (czyli tak jak zakładałem) to pominałem formalność, aby nie męczyć Was pierdołami. Po za tym to ja jestem głównym autorem tej idei i IMO miałem pełnie praw realizacji tego pomysłu, gdziekolwiek bym chciał, Wy mieliście niejako "prawo pierwokupu", z pewnych względów nie skorzystaliście, Wasza decyzja.

 

O tym pozwie do sądu to traktuje jako głupi żart, bo to już byłoby przegięcie.

 

A pozdrawiać możesz sobie dowolne osoby, mało mnie to obchodzi.

Odnośnik do komentarza

Rafale Kowalewski i Kacprze Gawłowski, nie wydaje się Wam, że lekko przeginacie? Nie mam zamiaru brać w obronę żadnej ze stron, bo jak było naprawdę wiecie tylko Wy. Ale proszę bez takich osobistych wyjazdów. Dajcie sobie na wstrzymanie, wyjaśnijcie sprawę na PW i później podzielcie się z resztą co czego doszliście.

 

ADR, znamy się nie od dziś, wiem jaki masz charakter i wiem, jak trudno Cię było zawsze przekonać do tego, że PW to najlepsza metoda wyjaśniania tego typu spraw. Ale po kilku zdarzeniach chyba udało mi się Ciebie przekonać, że czasem warto ugryźć się w język i nie wywalać wszystkich brudów na forum publiczne. To nie służy ani Tobie, ani kacprowigawlo. Proszę, wyjaśnijcie to między sobą, a nie wciągajcie w to innych osób. Po co teksty o złodziejach, Wymiataczach-bis? Nie napierdalajmy się gównem we własnym gronie, bo smród pozostanie, a korzyści z tego nie będzie żadnych.

 

Peace :weed:

Odnośnik do komentarza

chroni utwory od momentu ustalenia, choćby były nieskończone.

 

Jezu ludzie, naprawdę ten regulamin uważacie za nie wiadomo jaki utwór? Do tego czy fakt, że ja sobie dziś wymyślę jakiś super hiper mega projekt, ba powiem o nim na forum redakcyjnym czy tam może gdzieś. Ktoś podchwyci i zrobi go szybciej i lepiej odemnie, ale szybciej nie na zasadzie że wyprzedzi mnie o kilka dni, tylko po 2 latach ciszy z mojej strony zrobi go sam. Ja wtedy nie będę tego mógł nazwać kłamstwem czy brakiem honoru, tylko przyznam że nie zrobiłem tego no to peszek.

Druga sprawa dyskusję na temat turnieju w roku 2008 zaczął Kacper, nie wiem dokładnie jak się to wszystko odbywało, ale faktem jest, że 20 kwietnia 2008 temat umilkł. Nie wiem dlaczego przez 2 lata nie zrobiliście tego projektu, tak wzięliśmy regulamin, który wtedy ustalaliście i trochę go zmieniliśmy, ale i tak za mało, bo kilka rzeczy które być tam powinny nie pojawiły się. Nie wiem czego wy teraz od nas oczekujecie. Jeśli będziemy organizować kolejne turnieje, wprowadzimy całkiem inne zasady, choć nie mogę Ci obiecać, że wszystko tam będzie Ci się podobać.

 

Jednak jeśli mimo wszystko czujesz się urażony chcę powiedzieć: Przepraszam.

 

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Jedno pytanie: ADR, skoro nie zgłaszasz naruszenia praw autorskich czy nie wymagasz zmiany regulaminu, to w czym masz problem? Przypomina mi to bardziej osobiste porachunki niż dociekanie jakiejś większej sprawiedliwości. Jeżeli konkurs został wymyślony przez kacpra, nie był przecież oficjalnym projektem CMRev, więc regulamin jest integralną częścią konkursu, do którego prawa ma kacper jako pomysłodawca. Jeżeli pomagaliście go wymyśleć/robiliście to wspólnie, to kacper może zamieści w nim podziękowania dla was, lecz nie musi, a zważając na to, że sami porzuciliście konkurs i nic sobie nie zastrzegaliście, to teraz cała ta napinka jest lekko śmieszna...

 

Tyle z mojej strony. Życzliwie podchodziłem do FM Zone jako młodej inicjatywy, ale niestety, od tego momentu FM Zone jest na CM Rev całkowicie skreślone, nie proście o newsy ani o nic więcej na wasz temat. Na pohybel złodziejom.

 

Tylko chwilkę się o tym wypowiem. Jako oficjalka macie niepisany obowiązek informowania o wydarzeniach na polskiej scenie. Sami jednak decydujecie, czy się z tego wywiążecie czy nie, a jeżeli tak, to od was zależy dyskryminacja tej czy innej strony. Tylko czy sami chcecie takiego "profesjonalizmu"? Wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...