Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zaproszenie do współpracy dwóch czy trzech osób piszących manifesty na CM Rev w mojej opinii nie jest opieraniem strony. Dla mnie szczytem hipokryzji jest wytykanie "pustości" w czyimś updacie, a jednocześnie robienie tego samego z innymi ligami. Wiem, że jestem monotematyczny, ale wkurza mnie to niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady - twierdzenie, ze to dziecinne i chore to gruba przesada.

 

Fakt, iz ktos pisze manifesty na CM Rev nie znaczy, ze nikt poza CM Rev nie moze mu zaproponowac wspolpracy. Chlopak porownal oferty i wybral to co chcial.

 

W czym problem? To nawet nie jest wyciaganie redaktora od konkurencji.

 

A Arek96 w tym momencie zwyczajnie trolluje.

Odnośnik do komentarza

Co do postu kleyo: dwoch, czy trzech? :D :D :D

Ja nie mam pojęcia, nie zajmuję się sprawami kadrowymi. Tylko chciałem wskazać zróżnicowanie między opieraniem strony na kimś z konkurencji, a ewentualnym przyjęciem kogoś raczej do roli nie pierwszoplanowej. Na chwilę obecną, żadnego nowego tekściarza nie zauważyłem w redakcji.

Odnośnik do komentarza

Jasne, masz racje. Tylko tutaj w gre wchodzi kwestia poczucia - Centrum potrafi oglosic na swojej stronie nabor redaktorow, nie wpieprzajac sie z butami do Suflera. Zreszta, moze nie ma o czym pisac. Wasz cyrk, Wasze malpy :). Elo breko.

 

Co do postu kleyo: dwoch, czy trzech? :D :D :D

Pisac jest o czym bo wpadasz do tematu i zupelnie od czapy wskakujesz na FM Zone nazywajac ich chorymi ludzmi. Pytam wiec dlaczego wedlug Ciebie sa chorzy?

 

Jestem w stanie zaryzygkowac stwierdzenie, ze kazda strona prowadzi obserwacje ciekawych ludzi publikujacych u konkurencji. Dlaczego FM Zone ma nie wyslac propozycji do piszacych w Manifestach skoro dobrze wiesz, ze sami skladalismy oferty chocby ludziom z innych serwisow. Kazdy ma prawo tworzyc tam gdzie chce i po przejrzeniu tego co mu oferuja wszyscy chetni. Pisanie w Manifestach nie implikuje w zadnym razie automatycznej przynaleznosci do Rewolucji.

 

Idac Twoim tokiem rozumowania my tez jestesmy chorzy i dziecinni. Kali podpierdolic redaktora ok, Kalemu podpierdolili redaktora to juz be?

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że ogólnie z Rev na Zone jest chyba koło 12 ludzi na 22 ;) A jakieś hmm... 7 osób może pisało czy to manifesty (np. Flame), czy to talenty (Tofu), czy artykuły (Ceyvol), ogólnie mówiąc: pisało dla CM Rev. Generalnie ja sam nic do tego nie mam, ba, może to dobrze, że próbują sił w innych stronach, ale Kleyo, nie pisz, że nie opieracie redakcji na userach z Revolution. Bo już w samym ZARZĄDZIE (tej rubryczce na samej górze) jest 3/3 ludzi z CM R. ^_^ Ale znowuż z drugiej strony, jak pisze kolega powyżej, to normalne, że szukają wzmocnień na innych stronach, bo gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza

Ale to tylko dlatego, że CM Rev buduje w pewien sposób wokół siebie społeczność, a ta społeczność zaczyna ze sobą rozmawiać i tworzyć własne kolektywy. Nie ma w tym nic dziwnego. A fakt, że pisali dla CM Rev, a teraz piszą gdzieś indziej, wcale nie można nazwać żadnym podpierdalaniem czy czymkolwiek pokrewnym. CM Rev nie zaoferowało im warunków, które by im odpowiadały, dlatego postanowili udać się gdzieś indziej z ludźmi, którzy byli w takiej samej sytuacji. Normalna sytuacja, ile to razy powstawały nowe firmy z kilku niezadowolonych pracowników innej firmy.

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że ogólnie z Rev na Zone jest chyba koło 12 ludzi na 22 ;) A jakieś hmm... 7 osób może pisało czy to manifesty (np. Flame), czy to talenty (Tofu), czy artykuły (Ceyvol), ogólnie mówiąc: pisało dla CM Rev.

Na CM Rev zebrala sie grupa ludzi ktorzy postanowili stworzyc cos wspolnego. Postanowili wniesc jakis wiekszy wklad w Scene niz udzielanie sie w komentarzach czy manifestach na CM Rev - jednym slowem zalozyli strone o Football Managerze. Nikt ich nie zmuszal, nikt ich nie przypalal zywym ogniem, nikt im nie zabranial wyslac artykulu na CM Rev - wybrali inna droge.

 

Gdzie tu jest podpierdalanie redaktorow? Czy niektorzy czytajacym regularnie CM Rev juz naprawde oslepli i zostali oglupieni na tyle, iz mysla, ze Rewolucja jest jedyna i jak ktos tam sie pojawil to juz nie ma prawa do wlasnej tworczosci i wlanych inicjatyw?

 

To co sie stalo pokazuje, ze na CM Rev jest fajna spolecznosc, ktora potrafi sie zebrac i dzialac. To cieszy.

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że ogólnie z Rev na Zone jest chyba koło 12 ludzi na 22 ;) A jakieś hmm... 7 osób może pisało czy to manifesty (np. Flame), czy to talenty (Tofu), czy artykuły (Ceyvol), ogólnie mówiąc: pisało dla CM Rev.

Nie pisało dla CM Rev tylko tam publikowane były ich teksty. Skoro nie byli redaktorami pisali dla siebie lub dla innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...