Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Taka specyfika stron z kategorii o Football Managerze. Większość newsów, talentów, taktyk czy nawet plików po prostu musi być podobna. Tam gdzie pojawia się możliwość jakiegoś zróżnicowania to każdy próbuje się czymś wyróżnić - np. my tak robimy z nowymi ligami, wydając mniej, ale naprawdę dokładnie dopracowane(nie mówię, że na innych stronach nie są dopracowane). Ja sam mam kilka innowacyjnych pomysłów i to niektóre naprawdę są ambitne, lecz z racji innych obowiązków obecnie moja praca na stronie jest ograniczona. Myślę, że większość naszych redaktorów ma takie swoje plany długofalowe i jestem pełen nadziei, że strona wciąż będzie się rozwijać. I nie jest to nadzieja pozbawiona przyczyn, ale nie będę o tym mówił.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdania, że 3 strony o FM-ie, gdzie powiedźmy 70% downloadu jest taka sama, są zbędne. Z drugiej strony, pomijając dodatki graficzne, tylko w tworzonych ligach i właśnie talentach może zajść takowa różnorodność. Bo chyba o to chodzi, żeby człowiek grający w FM-a mógł mieć wybór.

Pelnaklatka ma dobre oko, prostując: nie mówię tutaj o nazwiskach Feghouli, Marquinhos (choć Centrum ma tylko tego z Internacionalu) tylko o takich czystych talentach. Bez urazu, bez naskoków. Ale ja jako przysłowiowy Kowalski, chciałby mieć jak najwięcej talentów, a nie 2 czy 3 opisy tego samego grajka.

btw. Nie wiem co w tym było trudnego do zrozumienia...

Odnośnik do komentarza

Nie napisałeś do końca jednoznacznie i Perla miał prawo nie Cię nie zrozumieć.

Co do opisów to nie wydaje mi się, by przeciętny redaktor strony o FM-ie przeszukiwał inne strony, by zorientować się czy dany talent został już opisany. Taki scout po prostu znajduje odpowiedniego gracza i go opisuje bez oglądania się na innych. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Jacko, nie mów o "darowaniu sobie" póki sam sobie nie darujesz. Nie ja zacząłem - nie ja skończę. Pozdrawiam również. :)

Co do talentów to jest dokłądnie tak, jak zostało powiedziane. Nieważne czy zawodnik został opisany i tutaj i tutaj. Ważne jest w sumie jedynie to, żeby opis nie był identyczny. Kwestia plagiatu. A tak to hulaj dusza. Sprawa strony. Gdyby na przykład dwie strony mniej więcej w tym samym czasie dodały ten sam talent to co z tego? O tej samej godzinie, tego samego dnia etc? Mało prawdopodobne, ale jednak...

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdania, że 3 strony o FM-ie, gdzie powiedźmy 70% downloadu jest taka sama, są zbędne. Z drugiej strony, pomijając dodatki graficzne, tylko w tworzonych ligach i właśnie talentach może zajść takowa różnorodność. Bo chyba o to chodzi, żeby człowiek grający w FM-a mógł mieć wybór.

Pelnaklatka ma dobre oko, prostując: nie mówię tutaj o nazwiskach Feghouli, Marquinhos (choć Centrum ma tylko tego z Internacionalu) tylko o takich czystych talentach. Bez urazu, bez naskoków. Ale ja jako przysłowiowy Kowalski, chciałby mieć jak najwięcej talentów, a nie 2 czy 3 opisy tego samego grajka.

btw. Nie wiem co w tym było trudnego do zrozumienia...

 

Traktujesz się jako użytkownika wszystkich (czyli tylko trzech :) ) stron, co bardzo pochwalam. Ale zauważ że są też tacy, którzy odwiedzają tylko jeden serwis i dla nich też trzeba opisywać te talenty, nawet jak się dublują.

Odnośnik do komentarza

Dawno nie było aktualizacji, a trochę się tego nabierało:

 

Tekst nadesłany przez użytkownika: Bo najważniejsze jest dobre nastawienie... by Faxtor

Początek serii felietonów, czyli Reaktywacja by Pawisco

Poradnik odnośnie gry sieciowej: FM przez Internet by vietti

2 część mojej kariery: Iberyjska przygoda 2 by kacpergawlo

Akademia updaterów otworzona przez Kleyo!

Kolejne talenty do FM10!

Jak zawsze bogaty dział grafika!

Nowe ligi do najnowszej odsłony naszej ulubionej gry!

 

Zapraszamy do odwiedzania nas jak najczęściej.

Odnośnik do komentarza

Dawno nie było aktualizacji, a trochę się tego nabierało:

 

Tekst nadesłany przez użytkownika: Bo najważniejsze jest dobre nastawienie... by Faxtor

Początek serii felietonów, czyli Reaktywacja by Pawisco

Poradnik odnośnie gry sieciowej: FM przez Internet by vietti

2 część mojej kariery: Iberyjska przygoda 2 by kacpergawlo

Akademia updaterów otworzona przez Kleyo!

Kolejne talenty do FM10!

Jak zawsze bogaty dział grafika!

Nowe ligi do najnowszej odsłony naszej ulubionej gry!

 

Zapraszamy do odwiedzania nas jak najczęściej.

w http://fmzone.pl/articles.php?article_id=27 blad merytoryczny, autorowi chodzilo chyba o 1,5 - 2 Mb/s a nie kb/s jak to jest w tekscie ;) pozdro :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejne nowości na FMZone:

 

Wiele newsów, jak choćby o: przekroju wiekowym graczy, Chart Tracku, patchu (właściwie fixsie) 10.0.1, patchu do FM 09, ankiecie, postępach w scenowym projekcie polskich lig, kolejnym bugu czy CMF Awards.

 

Ponadto:

 

Bardzo dobrze odwzorowane ligi japońskie (4 klase rozgrywkowe, w tym dwie z pełnymi składami!)

Spacer pierwszy - eFeMowa popularność by Dzwoniu

Spacer drugi - Wieczne niedostatki by Dzwoniu

 

Serdecznie zapraszam na FMZone.pl

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

FM Zone nadal trzyma formę! Trochę się tego nazbierało od ostatniego razu:

 

---> Facepack [Cut-Out] oraz Kitspack [sS'09] Ekstraklasy

 

---> "S&L moim przyjacielem jest!" - kacpergawlo

 

---> "Spacery z FM-em": odcinek trzeci oraz czwarty - Dzwoniu

 

---> "Utracona pasja" - Ceyvol

 

---> Podsumowanie najświeższego rankingu Chart Track

 

 

Ponadto, Święta w Strefie Prawdziwego Managera trwają w najlepsze!

 

---> Zaczęło się niepozornie, od logosów Ekstraklasy oraz I Ligi w stylu Z-10.

 

---> Następnie, na naszych łamach uświadczyliśmy pierwszej taktyki, naturalnie do FM-a 2010!

 

---> Gdy już nastała Wigilia, w piorunującym tempie poinformowaliśmy o premierze PL Update!

 

---> Zaś po południu, Tofu obdarował userów zestawem 18 nowych talentów!

 

---> Na zakończenie dnia, redaktorzy: Dzwoniu oraz wspomniany wyżej Tofu postanowili podzielić się swoimi refleksjami na temat Świąt.

 

 

To jednak jeszcze nie koniec bożonarodzeniowych niespodzianek, dlatego zaglądajcie jak najczęściej na FMZone.pl!

Odnośnik do komentarza

FM Zone ponownie w akcji! Od zakończenia wigilii nie zwalniamy tempa i regularnie zapełniamy stronę:

 

 

---> "Strefowa wigilia", czyli jak redakcja obchodziła 24 grudnia - Flame & Dzwoniu

 

---> Niezwykłe przypadki zwykłego polaka, czyli "Pasmo absurdów" - Ceyvol

 

---> Realizm przyjacielem eFeManiaka, czyli "Spacer Piąty..." - Dzwoniu

 

---> Sylwestrowe szaleństwo ligowe! - Bartez / przemkoo & kleyo

 

---> Strefowe tapety i prawie 200 teł, czyli prezenty noworoczne - Graficy FMZ / Karpin

 

---> Wieści z CM Forum: finały CMF Awards 2009 oraz ogłoszenie PL Update,

 

---> A na koniec najważniejsze, czyli konkurs sieciowy FM Zone!!

 

 

Strefa Prawdziwego Managera zaprasza!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://fmzone.pl/news.php?readmore=86

 

Możecie powiedziec, jakim prawem kradniecie cudze pomysły? Ten regulamin został stworzony przez nas, a niektóre elementy (jak np. JOKER) wymyśliłem sam osobiście, kiedy podobny turniej miał powstać na CM Rev. Faktem jest, że współpracowałem przy ustalaniu szczegółów z kacpremgawlo, ale NIE BYŁO MOWY o tym, że moje autorskie koncepcje, będą przez tego człowieka bez jaj zajebane i wykorzystane na serwisie konkurencji.

 

Kacper - jesteś złodziejem i człowiekiem bez honoru. Tyle z mojej strony. Życzliwie podchodziłem do FM Zone jako młodej inicjatywy, ale niestety, od tego momentu FM Zone jest na CM Rev całkowicie skreślone, nie proście o newsy ani o nic więcej na wasz temat. Na pohybel złodziejom.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze ja jestem autorem pomysłu o turnieju. Po drugie ja pisałem regulamin, Pucek go redagował, po czym specjalnie, żebyście nie mieli problemów ponownie go zredagowalem (choć dobry to już był jak Pucek poprawiał). Po trzecie bodaj o totalnie wymyślonych składach wspominał jakiś user CM REV na suflerze (ja proponowałem ekipy z Conference), jedynie się o tego jokera możesz czepiać, bo to był Wasz pomysł, ciężko mówić w takich sytuacjach o autorskim. To, że Wy zrezygnowaliście ze wsparcie tego pomysłu, bo nie wiem co, to nie znaczy, że macie na niego wyłączność i to, że ja tylko współpracowałem przy tej idei jest kłamstwem, bo to ja ją wymyśliłem i zaproponowałem Wam, kij mnie obchodzi dlaczego zrezygnowaliście, ale zrezygnowaliście, więc nie wiem o co masz wonty.

Odnośnik do komentarza

Po drugie ja pisałem regulamin, Pucek go redagował, po czym specjalnie, żebyście nie mieli problemów ponownie go zredagowalem (choć dobry to już był jak Pucek poprawiał).

Kłamiesz. Ogromną część regulaminu, jakieś 90% napisałem zupełnie sam, bo nawet teraz poznaje sformułowania. I jasno zaznaczyłem, że nie pozwalam na wykorzystanie go gdziekolwiek indziej niż na CM Revolution.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...