Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie napisać mi od czego zależy wartość danego zawodnika? Chciałem sprzedać po pierwszym sezonie Budzińskiego z Arki bo było kilku chętnych a tu nagle jak przez cały sezon utrzymywała się jego wartość w okolicach 1,2-1,5 mln tak po ostatnim meczu (w którym notkę miał 7,8 i zdobył bramkę) spadło do 650 tys, już nic nie kumam z tego...

Odnośnik do komentarza

Parametry ogólne, wiek, perspektywiczność, forma, także charakter się liczy. Może kupiłeś akurat zawodnika na podobną pozycję i oczywistym stało się, że musisz sprzedać Budzińskiego? Jak masz za dużo zawodników na pozycję, to ich wartość także spada.

 

Liczy się też to, czy ty chcesz go sprzedać, czy to kluby same chcą go od Ciebie wyrwać, to ma szczególne znaczenie, bo jeżeli ty oferujesz zawodnika to nie dostaniesz zazwyczaj więcej niż 2x tyle ile jest wart, czasem nawet tego nie dostaniesz, ale kiedy kluby chcą kupić zawodnika, którego nawet nie chcesz sprzedać są w stanie zapłacić nawet 4x więcej niż oficjalna wycena, zdarzały się jeszcze wyższe oferty.

Odnośnik do komentarza

Jest możliwość zrobienia tak, żeby dodatki graficzne były w innym folderze niż "My Documents>Sports ->Interactive>Football Manager 2009>graphics>face". Bo na dysku c gdzie są moje dokumenty nie mam za wiele wolnego miejsca i nie chciałbym tego dysku zapychać dodatkowymi GB danych dla plików graficznych w grze.

Odnośnik do komentarza

Jest możliwość zrobienia tak, żeby dodatki graficzne były w innym folderze niż "My Documents>Sports ->Interactive>Football Manager 2009>graphics>face". Bo na dysku c gdzie są moje dokumenty nie mam za wiele wolnego miejsca i nie chciałbym tego dysku zapychać dodatkowymi GB danych dla plików graficznych w grze.

 

w opcjach ustawiasz jaki chcesz folder na takie rzeczy

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość aby zarząd zgodził się na bycie czyimś klubem filialnym, czy trzeba grać naprawdę bardzo słabym zespołem? Pamiętam że kiedyś udało mi się nawiązać współpracę Chelsea z Lechem,teraz gram dużo słabszym klubem a zarząd nie chce nawet słyszeć o klubie patronackim... :ściana:

Odnośnik do komentarza

Mam do was jedno zasadnicze pytanie. Wolelibyście śledzić karierę w najniższej lidze angielskiej czy jednak w Finlandii? Może nie jest to odpowiednie miejsce na to pytanie, ale zależy mi na szczerej odpowiedzi.

Finlandia. przynajmniej nie porzucisz za szybko kariery niż od 6 ligi ang. ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie otoz sciagnalem do mojego Herculesa Alicante Buonanotte, pograł pół sezonu a od nowego roku przy jego nazwisku jest NMZ, a oto jego profil:

http://yfrog.com/j2bunoanottej

jak widac jest w pelni sil, jednak z powodow zdrowotynch nei gra, jakis bug?

 

Diego miał w grudniu 09 wypadek samochodowy i jest to uwzględnione w grze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Panowie zawsze przed złożeniem oferty transferu , nowego kontraktu czy też jego rozwiązaniem a nawet zatwierdzeniem taktyki na mecz wyskakuje potwierdzenie swojej decyzji typu ,, Jesteś pewien ..? / Czy chcesz ... ? "

Jest jednak okienko dzięki któremu można ustawić by te komunikaty się nie pojawiały. I tego dotyczy moje pytanie.

Bo ja ustawiłem żeby się nie pojawiały a teraz chciałbym je z powrotem. Wie ktoś może jak to zrobić ??

 

Jeżeli ktoś by wiedział , prosiłbym o opisanie tego w tym temacie. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

mam prośbę, mógłby ktoś podrzucić mi paczkę hair z folderu facegen bo przez przypadek podmieniłem te włosy z paczką OLT, a nie chce mi się przeinstalowywać gry, btw gdzie wrzucić tą paczkę OLT, bo teraz dzięki tej podmianie mam samych łysych newgenów :/

Odnośnik do komentarza

siema

 

otoz mam problem... gralem zawsze w cm 01/02 na updejtach, takze i swoich, ale teraz mam fm 2010 na pendrajwie i chcialbym se go zainstalowac... przez steama nie idzie mi cos, a jak wezme druga opcje to instaluje sie ale chce plyte do rozpoczecia gry... o co chodzi ?? co mam zrobic ?? jak to rozgryzc ?? to polska wersja jezykowa... podobno niezla gra, ale fma niestety nie znam zbytnio stad te pytania... pomocny link:

 

http://img254.imageshack.us/img254/6634/screenfm.jpg

Odnośnik do komentarza

Awansowałem w 2015 roku do LE Piastem Choszczno (idąc od IV ligi) mam stadion niecałe 2000 miejsc (przebudowywany 2 razy :D) mogą mnie nie "przyjąć" do gry w LE czy będę grał gdzieś indziej? Np w Szczecinie?

 

I jeszcze jedno, wiadomo, że nie miałem rezerw, bo grałem na zadupiu, ale czy teraz jak jestem w Ekstraklasie to mogę jakoś "zrobić" sobie drużynę rezerw?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...