Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak powinno to mniej więcej wyglądać

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f84d9b2a6cc12cb0.html

 

 

Dzięki, zrobiłem tak, że utworzyłem w katalogu "Football Manager 2010" folder graphics i tam wkleiłem folder logos. Niestety dalej jest to samo ;/

 

Może to przez to że mam tylko obraz płyty, bez samej płytki w napędzie? Bo mam mniej tych folderów niż Ty i w większości, jak np. w folderze games, albo skins jest jeden plik z rozszerzeniem XML o nazwie config.

 

Nie znam się jakoś wybitnie na tych aspektach informatycznych, więc nie wiem czy to ma znaczenie czy nie...

Odnośnik do komentarza

Często proszę asystenta aby pomógł mi wybrać skład przed meczem a potem dopiero wprowadzam w tym ustawieniu zmiany. Jakie cechy asystenta mogą decydować o tym, na ile dobry skład zaproponuje?

Wiedza taktyczna?

Ocena umiejętności gracza?

Kierowanie zespołem?

Praca z juniorami?

Inne cechy charakteru jak motywowanie czy determinacja i poziom dyscypliny?

Zdolność adaptacji?

Wiedza o zawodnikach?

Czy jeszcze inne?

Czy też niektóre nie mają wpływu?

Odnośnik do komentarza

Cze

 

 

Dlaczego mam problemy z grą na wyjazdach? Mój zespół nie gra tak efektownie, często przegrywa.

Oczywiście, dokonywałem wielu "kosmetycznych" zmian typu kontrataki itd., ale nie przynosi to rezultatu. Może powinienem przejść na inne ustawienie? U siebie gram 4-4-2, tak samo chciałbym grać na wyjazdach, zwłaszcza, że mam wąską kadrę (gram 3-cio ligową drużyną).

W związku z tym, czy mógłby mi ktoś jeszcze raz wytłumaczyć, jak te kosmetyczne zmiany powinny wyglądać?

 

I kolejna prośba sprowadza się do facepacków. Czy mógłby mi ktoś wskazać stronę, gdzie mógłbym znaleźć facepacki, herby drużyn itd.? I gdzie to trzeba wkleić?

 

 

 

Pozdrawiam,

ludek_krasnoludek

Odnośnik do komentarza

Cze

 

 

Dlaczego mam problemy z grą na wyjazdach? Mój zespół nie gra tak efektownie, często przegrywa.

Oczywiście, dokonywałem wielu "kosmetycznych" zmian typu kontrataki itd., ale nie przynosi to rezultatu. Może powinienem przejść na inne ustawienie? U siebie gram 4-4-2, tak samo chciałbym grać na wyjazdach, zwłaszcza, że mam wąską kadrę (gram 3-cio ligową drużyną).

W związku z tym, czy mógłby mi ktoś jeszcze raz wytłumaczyć, jak te kosmetyczne zmiany powinny wyglądać?

 

I kolejna prośba sprowadza się do facepacków. Czy mógłby mi ktoś wskazać stronę, gdzie mógłbym znaleźć facepacki, herby drużyn itd.? I gdzie to trzeba wkleić?

 

 

 

Pozdrawiam,

ludek_krasnoludek

 

Myślisz, że zrobisz nowe konto i nie dostaniesz kolejnego bana ?

Odnośnik do komentarza

Cze

 

 

Dlaczego mam problemy z grą na wyjazdach? Mój zespół nie gra tak efektownie, często przegrywa.

Oczywiście, dokonywałem wielu "kosmetycznych" zmian typu kontrataki itd., ale nie przynosi to rezultatu. Może powinienem przejść na inne ustawienie? U siebie gram 4-4-2, tak samo chciałbym grać na wyjazdach, zwłaszcza, że mam wąską kadrę (gram 3-cio ligową drużyną).

W związku z tym, czy mógłby mi ktoś jeszcze raz wytłumaczyć, jak te kosmetyczne zmiany powinny wyglądać?

 

I kolejna prośba sprowadza się do facepacków. Czy mógłby mi ktoś wskazać stronę, gdzie mógłbym znaleźć facepacki, herby drużyn itd.? I gdzie to trzeba wkleić?

 

 

 

Pozdrawiam,

ludek_krasnoludek

 

proponuje zagrac troche bardziej defensywnie, plus kontratak itp.

ja gram 1.sezon druzyna Saint-Etienne i na wyjazdach mam poki co bilans 10-4-1 a przeciez prognoza mediow to 15.miejsce, tylko tez trzeba reagowac na to co sie dzieje na boisku...

Odnośnik do komentarza

witam,

ja troche z innej beczki...

 

otoz mam taki problem :-(

nie moge uruchomic FM`a

 

tzn. gralem, ale zawiesil sie komp i po resecie mam taki komunikat:

 

NOT WELL-FORMED (INVALID TOKEN) AT LINE 1 OR DEFAULT.XML

 

co mam z tym zrobic?????

prosze o pomoc..... ;-( [jestem na L-4 i chcialbym sobie wreszcie pograc ;-)]

Odnośnik do komentarza

Ile się dostaje kasy za miejsca 1-3 w polskiej lidze i ile z tego mogę liczyć w Jagielloni na transfery?

Jak ktoś grał Jagą to może podpowie czy można tam liczyć na poprawe finansów po pierwszym sezonie.

Nie wiem czy mam skupić się na darmowych transferach ale wtedy szybko trzeba podjąć negocjacje,

czy może warto zaczekać do końca sezonu bo mam ciut lepszych piłkarzy upatrzonych ale za kasę.

 

BTW zdobył ktoś mistrza Jagą w 1 sezonie (-10 pkt. na starcie) ?

Odnośnik do komentarza

mam pytanie..

gram własnie sezon drużyną vfl Wolfsburg. Dzis dzień zgłoszenia zawodników do ligi mistrzów i okazuje się, że nie spełniam wymogów dot. wychowanków i zawoników krajowych.. kur** ;D

nie wiem jak to przeoczyłem, ale cóż..

 

i tu moje pytanie, da się to jakoś obejść?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...