Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

no dostają pierwszy wolny numer :P ale nie ma ich na liście A, którą dobierasz w FM

w Polsce jest tak, że piłkarzy u21, których nie ma na liście A, zgłasza się na liście B, ale w niej nie ma żadnych ograniczeń poza wiekiem, więc nie ma sensu tworzenia jej w FM

Odnośnik do komentarza

Jaką macie skuteczność goli po dośrodkowaniach ? rozegrałem jakieś 30 spotkań systemem 4-4-2. Boczni pomocnicy kilka razy na mecz dośrodkowywali, ale nie strzeliłem ANI JEDNEGO gola po wrzutkach. ( dodam że atrybuty podań/dośrodk. to 12-14, a napastników gra głową 12-15. Gram Leeds w L1, także obrońcy to nie jakieś specjalne cyborgi ) Próbowałem i ostrzejszych, i bardziej miękkich wrzut. W efekcie ograniczyłem im dośr. i lepiej jak grają dołem, ale wolałbym żeby umieli stworzyć też zagrożenie ze skrzydła.

Odnośnik do komentarza

Jaką macie skuteczność goli po dośrodkowaniach ? rozegrałem jakieś 30 spotkań systemem 4-4-2. Boczni pomocnicy kilka razy na mecz dośrodkowywali, ale nie strzeliłem ANI JEDNEGO gola po wrzutkach. ( dodam że atrybuty podań/dośrodk. to 12-14, a napastników gra głową 12-15. Gram Leeds w L1, także obrońcy to nie jakieś specjalne cyborgi ) Próbowałem i ostrzejszych, i bardziej miękkich wrzut. W efekcie ograniczyłem im dośr. i lepiej jak grają dołem, ale wolałbym żeby umieli stworzyć też zagrożenie ze skrzydła.

 

 

Wg mnie ważne ( o ile nie najważniejsze ) są też atrybuty czysto fizyczne. Wzrost, skoczność, siła, sprawność, równowaga. Co z tego jeśli twój napastnik dobrze gra głową, skoro nie przeskoczy rywali? Np. taki Michael Owen gra głową całkiem przyzwoicie, ale posyłanie na niego wysokich dośrodkowań "na walkę" byłoby totalnie bez sensu, ponieważ jest to zawodnik zbyt niski.

Odnośnik do komentarza

Witam, otóż mam problem z fm 2010.

 

Gra się bardzo długo ładuje, później jak się załaduje jest ok, i jak kliknę nowa gra to się zacina, i nie idzie dalej.. czekałem przez 30 minut, i nic.. Grę przeinstalowałem, dalej tak jest ;/

 

Screen:

http://img832.imageshack.us/i/fmblaxd.jpg/

 

Na zdjęciu widać, jak kliknąłem nowa gra, i tak cały czas było...

 

Dodam że mam patch 10.3, najnowszy dodatek wczoraj zainstalowałem Revolution Patch z tymi nowymi transferami, a gry nowej rozpocząć nie mogę, wczytać mogę ale ja chce grać na nowo bo chcę zacząć w 2 lidze..

 

Proszę, o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Wg mnie ważne ( o ile nie najważniejsze ) są też atrybuty czysto fizyczne. Wzrost, skoczność, siła, sprawność, równowaga. Co z tego jeśli twój napastnik dobrze gra głową, skoro nie przeskoczy rywali? Np. taki Michael Owen gra głową całkiem przyzwoicie, ale posyłanie na niego wysokich dośrodkowań "na walkę" byłoby totalnie bez sensu, ponieważ jest to zawodnik zbyt niski.

 

Dzięki za radę, ale zwróć uwagę, że zadałem pytanie - jaką macie skuteczność goli po dośrod. z bocznych sektorów, a nie jakiego mam mieć napastnika :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...