Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy będzie jakieś uaktualnienie składów? Albo może jest już? Chociaż datowane na 14. 08. -_-

 

Po drugie witam, bo to mój pierwszy post. :hi:

 

masz tutaj link nieoficjalna aktualizacja do 31 sierpnia.

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/f74/the-munkydong-update-2010-sept-2010-t46534.html

 

Do jakiego folderu, to wgrać?

 

Odpowie ktoś? Bo zależy mi tylko na transferach, żeby sobie pograć. Bardzo prosił bym o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę do kogoś grającego po angielsku, grzebałem trochę po angielskich forach dot. przypisywaniu zawodnikom ról. Stąd moje zapytanie dla napastnika rola Poacher. Jak brzmi tłumaczenie w fmie? Raczej nie to co znaczy dosłownie czyli kłusownik ;)

Pozdrawiam

W bezpośrednim tłumaczeniu gry to "Lis pola karnego", czyli po prostu klasyczny sęp - egzekutor.

Odnośnik do komentarza

Zależy co uważasz za dobrego zawodnika. CA czyli obecne umiejętności jak najwyższe powinny być, lecz jednak w 4. polskiej lidze ciężko o zawodnika z CA<50 i taki będzie gwiazdą.

 

Tak jak Kinas wspomniał wcześniej - samo CA jeszcze nic nie znaczy, trzeba spojrzeć na kluczowe dla pozycji atrybuty - przykładowo: napastnik z niskim CA, ale z wysokimi atrybutami off the ball, acceleration i composure nadaje się świetnie na napastnika wychodzącego do prostopadłych piłek, i w takiej roli powinien się dobrze sprawdzać, natomiast może mieć problemy z graniem na pozycji cofniętego napastnika.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak w lidze polskiej w jakimkolwiek klubie rozwinąć bazę treningową i obiekty młodzieżowe na max? W Wiśle Płock doprowadziłem do stanu doskonałe i pomimo że były pieniądze to zarząd nie uznał za stosowne rozbudować do najnowocześniejszych + akademia, a po postawieniu ultimatum zostałem zwolniony. Zdobyłem wtedy już 5 tytułów mistrzowskich, 5 razy awans do LM, 3 razy PP, więc sytuacja ze zwolnieniem doprowadziła mnie do stanu osłupienia. Teraz w Lechu mam budżet około 100 mln funtów, sukcesy jeszcze większe bo regularnie wychodzę z grupy LM (w rankingu klubowym jestem 17) a zarząd dalej się upiera że nie ma konieczności rozbudowy bazy treningowej i obiektów młodzieżowych. Że się zapytam o co kaman? A dodam że w jednym i drugim klubie pomimo średniej frekwencji na poziomie ok. 90% zarząd zgodził się na rozbudowę stadionu! ;o

Odnośnik do komentarza

Okazało się, że to update nie ma połowy drużyn w ligach, czyt. są usunięte drużyny, które spadły z lig, ale nie są w innych ligach (wyższych lub niższych). To nie błąd gry, bo w edytorze jest to samo. :wszystkozle:

 

Czy ktoś ściągał update i ma to samo?

 

 

ja takiego błędu nie mam...ale zauważyłem że uaktualnienie było robione na szybkiego, żeby wydać tylko (6500 zmian w bazie danych, dość mało) patrząc na to że Ibra w Interze to się odechciewa na tym grać, liga szwajcarska zauważyłem że została ominięta dość szerokim łukiem (Yann Sommer ostatnio wystąpił w meczu FC Basel a wg autora uaktualnienia jets on wypożyczony do Grashoperss). Polecam jedna poczekać to sprawdzonego uaktualnienia, które sądzę powinno wyjść za niedługo.

Odnośnik do komentarza

Okazało się, że to update nie ma połowy drużyn w ligach, czyt. są usunięte drużyny, które spadły z lig, ale nie są w innych ligach (wyższych lub niższych). To nie błąd gry, bo w edytorze jest to samo. :wszystkozle:

 

Czy ktoś ściągał update i ma to samo?

 

 

ja takiego błędu nie mam...ale zauważyłem że uaktualnienie było robione na szybkiego, żeby wydać tylko (6500 zmian w bazie danych, dość mało) patrząc na to że Ibra w Interze to się odechciewa na tym grać, liga szwajcarska zauważyłem że została ominięta dość szerokim łukiem (Yann Sommer ostatnio wystąpił w meczu FC Basel a wg autora uaktualnienia jets on wypożyczony do Grashoperss). Polecam jedna poczekać to sprawdzonego uaktualnienia, które sądzę powinno wyjść za niedługo.

 

Czy do tego uaktualnienia potrzebny jest patch 1.03?

Odnośnik do komentarza

Okazało się, że to update nie ma połowy drużyn w ligach, czyt. są usunięte drużyny, które spadły z lig, ale nie są w innych ligach (wyższych lub niższych). To nie błąd gry, bo w edytorze jest to samo. :wszystkozle:

 

Czy ktoś ściągał update i ma to samo?

 

 

ja takiego błędu nie mam...ale zauważyłem że uaktualnienie było robione na szybkiego, żeby wydać tylko (6500 zmian w bazie danych, dość mało) patrząc na to że Ibra w Interze to się odechciewa na tym grać, liga szwajcarska zauważyłem że została ominięta dość szerokim łukiem (Yann Sommer ostatnio wystąpił w meczu FC Basel a wg autora uaktualnienia jets on wypożyczony do Grashoperss). Polecam jedna poczekać to sprawdzonego uaktualnienia, które sądzę powinno wyjść za niedługo.

 

Czy do tego uaktualnienia potrzebny jest patch 1.03?

 

Mi się osobiście wydaję że tak. Posiadam owy patch i ww. błąd u mnie nie występuję, ale radzę poczekać jeszcze te kilka dni na sprawdzone uaktualnienie.

Odnośnik do komentarza

raz się naciśnie ten przycisk odpowiedzi raz inny;)

 

Przepraszam.

 

dzisiaj zapowiadali już na 01 września...sprawdzona ekipa go robi;) więc lepiej poczekać

 

 

podawali godziny 23:00 lub 24:00 ...teraz nie można się dostać na cmrev.com więc może coś się dzieje w tej sprawie;) wydali już 3 uaktualnienia FM2007 FM2008 i FM2009 więc czas na 'czwóreczkę':D mam nadzieję że za nie długo się pojawi;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...