Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier***e

Jak mam zmienić skina jak nawet nie moge włączyć FM-a

Czytaj że zrozumieniem.

 

Normalnie, skasuj z dysku ten którego używasz, gra sama powróci do domyślnego.:> Skoro zaś na czystej instalacji FM Ci się nie odpala, to lepiej zainteresuj się 'czystością' dysku z wszystkich śmieci, które można w sieci złapać. Jak będzie czysty, a wszystko co potrzebne do działania FM na nim zawarte, znaczy że wolą nieba jest, żebyś w FM nie grał(a z nią zawsze trzeba się zgadzać:P). Pozostaje też zawsze miły i naprawiający wszystko format całego hdd, ale to by pewnie chwilę zajęło...

BTW - a system jaki Waść posiadasz? Jak Vista, to może właśnie w tym tkwi problem.:>

Odnośnik do komentarza

Oto moja konfiguracja (nie wiem czy oto chodzi ale wydaje mi się że o to)Wszystkie częśći spełniają wymaganie sprzętowe

Procesor:Intel®AtomCPU N270 @

1,60 GHZ

Szybkość Procesora:1,60 GHZ

RAM:1013,9 MB

System:Windows XP Home Edition i dodatek Service Pack 3 (build 2600)

Karta graficzna:Intel ®GMA 950

Direct X:9,0 c

Karta dźwiękowa:Realtek High Defition Audio

Miejsce na dysku:110,0 GB (po instalacji FM-a 10)

Odnośnik do komentarza

Oto moja konfiguracja (nie wiem czy oto chodzi ale wydaje mi się że o to)Wszystkie częśći spełniają wymaganie sprzętowe

Procesor:Intel®AtomCPU N270 @

1,60 GHZ

Szybkość Procesora:1,60 GHZ

RAM:1013,9 MB

System:Windows XP Home Edition i dodatek Service Pack 3 (build 2600)

Karta graficzna:Intel ®GMA 950

Direct X:9,0 c

Karta dźwiękowa:Realtek High Defition Audio

Miejsce na dysku:110,0 GB (po instalacji FM-a 10)

 

Panie, taka konfiguracja zaprasza do siebie FM 2008. Próbować czegoś z nowszymi to samobójstwo(chyba, że interesuje Cię gra na 1 lidze:P).

Jak już koniecznie chcesz coś tym kombinować odnośnie nowego FM, to polecam się przyjrzeć się karcie graficznej, to ona musi być źródłem całego zła.:>

Odnośnik do komentarza

masz kwadratowy klocek i usiłujesz go wcisnąć w okrągły otwór

 

tłumaczymy Ci, że się nie da

 

pytasz jak 5-latek "dlaczego?"

 

odpowiadamy: bo nie

 

albo to zrozumiesz, ale będziesz się męczył, jak Ci się uda, to się podziel uwagami, ale tutaj pomocy w tym nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...