Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem rozwiązania mojego problemu,otóż gdy uruchamiam gre wyskakuje błąd 1 ( bez ustawienia zgodnosci ) i drugi błąd po ustawieniu obojetnie jakiej zgodnosci czy z Vistą czy z Xp ( mam Windowsa 7 Enterprise 64bity)

 

Już Ci pisałem wcześniej. Ja miałem identyczny problem. Wyskakiwały te same błędy. Wystarczy zaaktualizować Direct'a (do wersji 11) i po problemie.

Odnośnik do komentarza

Mi dalej nikt nie pomógł

 

Zmień skina na taki, który poprawnie wszystko wyświetla. Da się pewnie pogrzebać w tym którego używasz, ale kompletnie nie znam się na grafice w FM. Innym sposobem jest zmiana rozdzielczości na wyższą, ale do tego potrzebny jest ekran o odpowiedniej przekątnej oczywiście.:)

 

 

Sam też mam pytanie: Jak wiadomo zawodnik potrzebuje 3 lat treningów na uzyskanie statusu wychowana w danym klubie(musi się oczywiście zmieścić w tej normie do 21 roku życia). Czy jeśli od początku będzie grał w pierwszej drużynie to też się załapie? W starszych FM-ach różnie to bywało(czytaj: musiał grać w u20/rezerwach).:>

Odnośnik do komentarza

Sam też mam pytanie: Jak wiadomo zawodnik potrzebuje 3 lat treningów na uzyskanie statusu wychowana w danym klubie(musi się oczywiście zmieścić w tej normie do 21 roku życia). Czy jeśli od początku będzie grał w pierwszej drużynie to też się załapie? W starszych FM-ach różnie to bywało(czytaj: musiał grać w u20/rezerwach).:>

 

Wystarczy, że w momencie przyjścia do klubu będzie mieć 18 lat i będzie traktowany jako wychowanek po upływie 3 lat. Może to być nawet dzień przed 19 urodzinami a i tak będzie uznany za 'swojego'.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mi dalej nikt nie pomógł

Zmień skina na taki, który poprawnie wszystko wyświetla. Da się pewnie pogrzebać w tym którego używasz, ale kompletnie nie znam się na grafice w FM. Innym sposobem jest zmiana rozdzielczości na wyższą, ale do tego potrzebny jest ekran o odpowiedniej przekątnej oczywiście.:)

Ja pier***e

Jak mam zmienić skina jak nawet nie moge włączyć FM-a

Czytaj że zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...