Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę i pytanie, kumpel chciał by kupić grę używaną. Sprzedawca sprzedaje ją z kontem steam. Co za tym idzie, czy na grze odpalonej przez steam mamy polską wersję językową? Czy będzie akceptować save z patcha 10.3? Czy gra użytkowana na koncie steam może być w jakiś sposób zablokowana, zbanowana etc? Jakich gwarancji ma oczekiwać od sprzedawcy konta steam z grą FM2010.

No i czy używaną grę przypisaną do konta steam będzie mógł przenieść na swoje konto w steamie?

Odnośnik do komentarza

Panowie, bo ja tutaj czegoś nie rozumiem, proszę o pomoc.

 

Dlaczego mam problemy z grą na wyjazdach? Mój zespół nie gra tak efektownie, często przegrywa.

Oczywiście, dokonywałem wielu "kosmetycznych" zmian typu kontrataki itd., ale nie przynosi to rezultatu. Może powinienem przejść na inne ustawienie? U siebie gram 4-4-2, tak samo chciałbym grać na wyjazdach, zwłaszcza, że mam wąską kadrę (gram 3-cio ligową drużyną).

 

W związku z tym, czy mógłby mi ktoś jeszcze raz wytłumaczyć, jak te kosmetyczne zmiany powinny wyglądać?

Czekam na odpowiedzi,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam do was takie pytanie apropo FM 2010:

 

Trochę się rozczarowałem, bo ostatni FM w jakiego grałem to stary 2007 i dzisiaj odpalając po raz pierwszy FM 2010 liczyłem że zobaczę w polskiej lidze(przede wszystkim w polskiej ale też np. w niemieckiej czy kilku innych) oryginalne i prawdziwe herby, ale jak rozumiem nie otrzymali zgody od klubów czy coś w tym rodzaju. Na stronce cmrev.com znalazłem paczkę z logami m.in. właśnie polskich klubów, tylko teraz jest problem, bo wyczytałem że ten plik trzeba wkleić do folderu z grą Football Manager>graphics>logs. Niestety nie znalazłem u siebie takiego folderu(mam zrobiony obraz płyty) więc czy nie mam szans na wrzucenie tych logosów do gry? Czy wystarczy może tylko do folderu Moje dokumenty>Sports interactive>Football Manager 2010? (To znowu wyczytałem w innym źródle, gdzieś na forum, więc nie wiem co jest prawdą, a co nie).

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Mam do was takie pytanie apropo FM 2010:

 

Trochę się rozczarowałem, bo ostatni FM w jakiego grałem to stary 2007 i dzisiaj odpalając po raz pierwszy FM 2010 liczyłem że zobaczę w polskiej lidze(przede wszystkim w polskiej ale też np. w niemieckiej czy kilku innych) oryginalne i prawdziwe herby, ale jak rozumiem nie otrzymali zgody od klubów czy coś w tym rodzaju. Na stronce cmrev.com znalazłem paczkę z logami m.in. właśnie polskich klubów, tylko teraz jest problem, bo wyczytałem że ten plik trzeba wkleić do folderu z grą Football Manager>graphics>logs. Niestety nie znalazłem u siebie takiego folderu(mam zrobiony obraz płyty) więc czy nie mam szans na wrzucenie tych logosów do gry? Czy wystarczy może tylko do folderu Moje dokumenty>Sports interactive>Football Manager 2010? (To znowu wyczytałem w innym źródle, gdzieś na forum, więc nie wiem co jest prawdą, a co nie).

 

Z góry dzięki za pomoc

A oryginalnej płyty w napędzie nie masz?

Odnośnik do komentarza

Wystarczy, że stworzysz owy folder.

 

Obojętnie jaki, po prostu nowy folder i tam wkleić te loga tak? No i czy to ma być w Moje dokumenty>Sports Interactive>Football Manager 2010, czy może do katalogu z grą na dysku, w moim przypadku na dysku E czyli E>Football Manager 2010 ?

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź i wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza

moje dokumenty - sports interactive - fm 2010 - graphics - (tu tworzysz nowy folder: "logos" czy "kits" etc...).

 

 

Dzięki bardzo za odpowiedź tylko tu pojawia się kłopot-mianowicie nie mam folderu graphics ;/

 

Kiedy wchodzę w Moje dokumenty>Sports Interactive>Football Manager 2010 mam tylko foldery o następujących nazwach: db, editor data, games, matches,skins, sounds.

 

Masz jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...