Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taki problem z FM 2010 Revolution Update: mam kompa nie najmocniejszego AMD Athlon 3200+ i 2 GB ramu, ale z grą nigdy nie miałem problemów. Natomiast po wgraniu tego updatu gra o wiele wolniej mi się uruchamia, nie wspominając już o wczytywaniu.

Czy jest na to jakaś rada oprócz zmiany kompa?

Odnośnik do komentarza

I znowu powrócił u mnie błąd array. Długo było dobrze przecież :/ Nagle podczas meczu wywaliło mi ze 30 arrayów...

Powyłączałem co zbędne i chyba jedynym błędem znowu jest ten komentarz, który otrzymałem od kogoś. Więc jeszcze raz zapytam: mógłby mi ktoś podrzucić oryginalny plik events? Znaczy, nie będący komentarzem CFM.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie. Znalazlem na 3-4 roznych stronkach jednego tego samego goscia jako talent. Baze ustawilem na DUZA i wlaczylem specjalnie wszystkie ligi jako grywalne. Od razu chcialem go wyszukac. Mimo, ze ma 25 lat - nie bylo go w grze. W czym problem? ;/

 

Gdzie sprawdzic PA i CA pilkarza?

 

CA i PA możesz sprawdzić w FMRTE, Genie Scoucie albo edytorze dołączonym do gry.

Co do grajka - spróbuj załadować wszystkich piłkarzy jego narodowości. Jeśli to nie pomoże, to nie mam pojęcia dlaczego go nie masz.

Odnośnik do komentarza

Natchniony nowym uktualnieniem postanowiłem go pobrać i zacząć nową grę i tu problem gdy włączam fm to jest ładowanie i nic się dalej nie dzieje wczoraj nie miałem takiego problemu a dziś się ładuję i nic gra nie wchodzi próbowałem resów, kompa czyszczenia, szukania wirów i nic a fm się nie włącza nadal.

Jest ekran sa te reklamy czy coś pisze ładowanie i nic tak może być nawet 1h i się nie załaduje.

Oczekuję szybkiej PILNIEJ POMOCY!! proszę~

Odnośnik do komentarza

Witam

mam problem z ustawianiem się piłkarzy przy ofens.rożnych - nie wykonują polecenia atakuj bramkarza. Polecenie stój na dł.słupku i zostań z tyłu wykonują poprawnie.

zagrania mam na długi słupek, i często wygrywam te piłki, ale przydałby się ktoś w polu bramkowym albo przy bramkarzu.

Odnośnik do komentarza

Nie ma takiego konfliktu ról. W ogóle dziwię się że ci co mają polecenie przód ( ten od atakuj bramkarza też )po tym jak zamykający na długim słupku doskoczy do piłki ( czasem strzela, czasem zgrywa ) nie wchodzą w pole bramkowe tylko sterczą w pozycji wyjściowej czyli na 11 metrze.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie. Znalazlem na 3-4 roznych stronkach jednego tego samego goscia jako talent. Baze ustawilem na DUZA i wlaczylem specjalnie wszystkie ligi jako grywalne. Od razu chcialem go wyszukac. Mimo, ze ma 25 lat - nie bylo go w grze. W czym problem? ;/

 

Gdzie sprawdzic PA i CA pilkarza?

 

CA i PA możesz sprawdzić w FMRTE, Genie Scoucie albo edytorze dołączonym do gry.

Co do grajka - spróbuj załadować wszystkich piłkarzy jego narodowości. Jeśli to nie pomoże, to nie mam pojęcia dlaczego go nie masz.

Moglbys sprawdzic/ moglibyscie sprawdzic u siebie Sampson Cudjoe DP, P Ś?

Jak napisales dodaj wszystkie narodowosci to miales na mysli jakis edytor, nie sama gre?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie. Znalazlem na 3-4 roznych stronkach jednego tego samego goscia jako talent. Baze ustawilem na DUZA i wlaczylem specjalnie wszystkie ligi jako grywalne. Od razu chcialem go wyszukac. Mimo, ze ma 25 lat - nie bylo go w grze. W czym problem? ;/

 

Gdzie sprawdzic PA i CA pilkarza?

 

CA i PA możesz sprawdzić w FMRTE, Genie Scoucie albo edytorze dołączonym do gry.

Co do grajka - spróbuj załadować wszystkich piłkarzy jego narodowości. Jeśli to nie pomoże, to nie mam pojęcia dlaczego go nie masz.

Moglbys sprawdzic/ moglibyscie sprawdzic u siebie Sampson Cudjoe DP, P Ś?

Jak napisales dodaj wszystkie narodowosci to miales na mysli jakis edytor, nie sama gre?

 

Chodzi o grę. Prz wybieraniu bazy danych możesz sobie dodać wszystkich piłkarzy z kontynentu/regionu/kraju, na różnych szczeblach od reprezentantów, po amatorów.

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie. Mam w klubie gościa, który ma wydaje mi się niesamowite umiejętności. Mam z nim jednak problem, ponieważ bardzo rzadko coś strzela.

Jak radzicie, jakie mu dać polecenia, co mu zmienić, aby zaczął w końcu napierniczać? Martwi mnie jego niska koncentracja, może właśnie to przeszkadza mu w zdobywaniu bramek, w końcu reprezentacji nie prowadzę, a też ma bilans tragiczny.

 

Oto ten jegomość:

 

http://img812.imageshack.us/f/11davidmaire.png/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...