Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

a skąd wziaśc dodatka??

 

1. Mam pytanie: jak sie utrzymam pogonia w 1 lidze w pierwszej 4ce 1 sez. to dostane wiecej kasy od sponsorow niz jakbym awansowal do ekstraklasy czy mniej, czy tyle samo??

 

2. jak przyciagnac kiboli na stadion. Bo w pogoni jest 17k miejsc a przychodzi po 2-3,5k na mecz :/

 

3. Zawsze jak bedziemy mieli kasy na :-1,3m + to jakis ziomek albo konsorcjum przejmie klub czy niekoniecznie? Mi w pogoni na starym sejwie kiedys przejal jakis marcin woazniak klub. Mialem -1,3m a on go doprowadzil do +300 tylko ze wzial 300k zadluzenia jeszcze musialem splacac://// jak to jest??

Odnośnik do komentarza

Mam problem z wczytywaniem zapisanej gry.

Gram na pachu 10.2 (Klub + reprezentacja) i od niedawna mam problem z wczytywaniem zapisanej gry. Robi mi się to tylko wtedy, gdy chcę wczytać poprzedni stan gry. Gra się wczytuje, ale to wczytywanie trwa ok. 4 minuty. Pasek postępu leci do 1/3 długości i się zatrzymuje (procek leci na 100%) i po ok. 4 minutach ładuje się reszta.

Natomiast, gdy włączam grę, wtedy wczytywanie przebiega bez najmniejszych problemów i trwa ok. 15 sekund. Co może być tego przyczyną ?

Zagrałem dopiero 13 meczy ligowych, więc to nie wina rozmiaru save.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam zamiar zainstalować Ubuntu, ale nie mam pewności, czy nie będzie problemów z uruchomieniem FM'a 10 w tym systemie. Wiem, że przez program wine można zainstalować na Linuxie wiele gier i programów z Windowsa, ale czy zalicza się do tego także FM. Może ktoś z was korzysta z Ubuntu i ma na nim FM'a. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Ktoś tu pytał kiedyś o różnice miedzy treningiem Tuga,a ogólnym - Dżeko w styczniu 2011 na Tugu :)

 

Swoją droga gra mi się teraz baaaaardzo przyjemnie w FM 2010 10.2 - głównie dzięki 'naprawionemu' rynkowi transferowemu - Adlera udało mi się wyrwać za 24 mln €,Dżeko za 27 - jedyny przepłacony piłkarz to Zarate - 35 mln € (Lazio => Milan,co trochę tłumaczy wysokość transferu),Riberego mogłem wyrwać za 39 mln € - poszedł za tyle do City.Jednocześnie udaje się opchnąć takich zawodników jak Pirlo (do MC za 30 mln € - swoją droga chyba mój błąd,gdyż został wybrany najlepszym piłkarzem w Premiership 2009/2010 - aczkolwiek nie pasował mi do koncepcji - klasyczny diament),Onyewu (10 mln € do Standardu - dziwne,bo miał klauzulę 5 mln...) czy nawet Antoniniego za 8 mln €!Żadnych niespodzianek w stylu 80-100 mln €,aczkolwiek pod Messiego,Cesca czy De Rossiego nawet nie będę podchodził...Jedyny minus to to,że jednak rynek nie jest aż tak 'żywy' jakbym tego oczekiwał,transfery >30 mln € to na prawdę rzadkość (głownie do City!),a taki Real jest zupełnie bierny na rynku transferowym...nie wspominając o takich kwiatkach jak Lewandowski w Barcelonie...

 

Irytuje mnie jeszcze brak 'balansu' - zawodnicy z Europy Wschodniej (np. Białorusi) są zdecydowanie zbyt przepakowani,niektórzy z Ameryki Płd. również (np. taki Mouche z Boca),ale chyba taki już urok FMa...Bo to,co serwuje nam SI od FM 2009 (czyli brak 18-20 praktycznie we wszystkich atrybutach gwiazd piłki) przypadło mi do gustu.20 to absolutny światowy top i tylko kilku wybrańców powinno mieć tą wartość atrybutu przy danym parametrze...Jednak ma to swoje minusy - praktycznie nie do znalezienia jest gracz bardzo szybki,ale jednocześnie dobry technicznie i taktycznie - więc zastanawiam się jak SI np. teraz zrobiłoby Ronadlo za czasów świetności...skala CA = 200 to raczej byłoby za mało...

Odnośnik do komentarza

Ludzie, co zrobić kiedy już drugi raz z rzędu mogę objąć reprezentacje, przyjmuje zgłoszenie, i nic się nie dzieję. Nie mogę objąć reprezentacji, tylko co jakiś czas wyskakuje mi powiadomienie, czy przyjmuje propozycje i nic więcej. Widziałem, że kolega już miał podobny problem na tym forum i nikt mu nie odpowiedział także czekam na pomoc, pozdro panowie:)

Odnośnik do komentarza

Możesz wyczyścić cache FM 2010:

 

XP =>

 

POL => C:\Użytkownicy\<Nazwa użytkownika>\Dane Aplikacji\

ENG => C:\Users\<User Name\App Data\

 

Vista/W7 =>

 

POL => C:\Użytkownicy\<Nazwa użytkownika>\Dane Aplikacji\Roaming

ENG => C:\Users\<User Name>\App Data\Roaming

 

Po wejściu do tego katalogu musisz ustawić zawartość jako widoczną:

 

Vista/W7:

 

'Organizuj'->'Opcje folderów i wyszukiwania'->'Widok'-> 'Pokazuj ukryte pliki i katalogi'.

 

XP:

w folderze 'narzędzia'->'opcje folderów'->'Widok'-> 'Pokazuj ukryte pliki i katalogi'

 

(nie gwarantuję, że po polsku dokładnie tak się to nazywa, ale powinieneś wiedzieć, czego szukać)

 

Gdy zawartość katalogu będzie już widoczna, skasuj katalog /Sports Interactive/Football Manager 2010/

 

Nie odpowiadam za efekty :>

Odnośnik do komentarza

Ludzie, co zrobić kiedy już drugi raz z rzędu mogę objąć reprezentacje, przyjmuje zgłoszenie, i nic się nie dzieję. Nie mogę objąć reprezentacji, tylko co jakiś czas wyskakuje mi powiadomienie, czy przyjmuje propozycje i nic więcej. Widziałem, że kolega już miał podobny problem na tym forum i nikt mu nie odpowiedział także czekam na pomoc, pozdro panowie:)

 

 

 

Pytanie już było kilka razy i kilka razy była również odpowiedź. Tak się dzieje na "czystej" grze bez żadnej łatki. Po prostu wgraj najnowszą i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...