Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie odnośnie skina Xenon 2010 Wild. Otóż jak widzę na screenach na dole powinny być przyciski dotyczące opcji, nazwisko naszego managera nazwy drużyny, którą prowadzimy oraz przycisk World czyli Świat. Niestety u mnie tego przycisku na tej skórce nie ma. Przez to nie mogę przeglądać rozgrywek innych lig itp. Ma ktoś pomysł co może być tego przyczyną? Bo skin rewelacyjny a bez przycisku world nie mogę z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza

Ile procków pokazuje Wam w ustawieniach FM? Bo mam dwurdzeniówkę AMD, ale gra widzi 1 procesor. Zastanawiam się czy to jest jakiś problem, czy norma ;)

Norma.

 

Nie wiem czy taka norma, bo ja mam cztery rdzenie i mi widzi normalnie cztery procesory.

Ja mam 2, i pokazuje 2, więc raczej nie norma.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie skina Xenon 2010 Wild. Otóż jak widzę na screenach na dole powinny być przyciski dotyczące opcji, nazwisko naszego managera nazwy drużyny, którą prowadzimy oraz przycisk World czyli Świat. Niestety u mnie tego przycisku na tej skórce nie ma. Przez to nie mogę przeglądać rozgrywek innych lig itp. Ma ktoś pomysł co może być tego przyczyną? Bo skin rewelacyjny a bez przycisku world nie mogę z niego korzystać.

Naprawdę nikt nie wie co może być tego przyczyną i nie może mi pomóc? Dodam że w międzyczasie ściągnełem już kilka wersji tego skina z kilku różnych serwerów, instalowałem jakieś patche do tego skrina na różne rozdzielczości i cały czas to samo - brak przycisku Świat na dolnym pasku. Na defaultowym skinie wszystko jest tak jak powinno być.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...