Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

http://i45.tinypic.com/25p3kau.jpg

http://i50.tinypic.com/244xfv5.jpg

http://i49.tinypic.com/2znpmrb.jpg

 

Powie mi ktoś, z jakiej paki Trzebnica dostaje punkty do rankingu, jak oni nawet w lidze nie grają? :eusa_eh:

Bełchatów, Zagłębie i Amica dostają, bo (nie znam zasad, ale tak przypuszczam) brały udział w jakichś rozgrywkach europejskich kiedyś, a te frędzle to co? Za ładne oczy? :roll:

Odnośnik do komentarza

Mam problem z patchami od SI, a mianowicie po zainstalowaniu patcha 10.1 czy 10.1.1 gra się mi wiesza podczas uruchamiania. Bez patcha jest wszystko ok. Dodam tylko, że mam oczywiście oryginalną wersje gry i jest ona zarejestrowana offline (nie przez stream). Wie ktoś może o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

wie ktoś czy ten patch zmienia coś w silniku gry? bo nagle zacząłem przegrywać a gram taką samą taktyka? ktoś zauważył takie coś czy mam akurat pecha

 

 

Sam nie wiem, ale ja również zacząłem nagle przegrywać, a wcześniej szło jakby łatwiej...Nie wiem, może to siła sugestii?

Odnośnik do komentarza

mam pytanie dotyczace dodatku ktory daje wiecej polskich lig...

 

znalazlem jakis w temacie z dodatkami, ale nie ma tam zadnego opisu/instrukcji.

grajac jeszcze w fm08 taki dodatek zmienial lige wloska, i przyznam ze mnie to troche wkurzalo, nazwy lig: serie a, serie b, itd...

 

czy takie dodatki w fm10 rowniez zmieniaja jakies istniejace ligi na polska? czy juz nie ma takiej ingerencji?

jesli jednak jest tak samo, to jak wymienic niegrywalna druzyne z jakas z 1 ligi?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

Ludziska - ekscentryczność u bramkarza - z czym to się je? Powinna być wysoka czy niska? Wiem co to oznacza, ale nie wiem jak to się ma do gry na bramce. Znaczy się jak; im bardziej ekscentryczny tym bardziej skłonny do...wsadzenia głowy z rękoma tam gdzie inny nie wsadziłby nogi:D?

Działa to zarówno in plus jak i in minus. Przy wysokiej ekscentryczności jest szansa że bramkarz wybroni jakieś nieprawdopodobne sytuacje ale jest też możliwość że wpuści jakiegoś babola rodem z C klasy. Coś jak nasz Artur Borubar :D.

 

Pewnie ten problem był tu poruszany, ale ciężko mi teraz wertować tyle stron.

Otóż problem polega na tym, że mimo że mam ustawioną subskrypcję takich rozgrywek jak LM, LE, to nie pojawia mi się ekran wyników z tych rozgrywek. Gra po prostu "przelatuje" nie zatrzymując się na tych ekranach. W poprzednich FMach nie było z tym żadnego problemu. A może ja coś pominąłem w ustawieniach?

Subskrypcje w FM 2010 to jeden wielki bug. Ja muszę przy każdym uruchomieniu FMa od nowa dodawać wszystkich zawodników, którzy mnie interesują do subskrypcji bo gra sobie ich losowo usuwa.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mam spory problem - gram Koroną Kielce i skończyłem pierwszy sezon na 5 miejscu w lidze (znacznie powyżej oczekiwań zarządu). Budżet płacowy miałem na poziomie 220K ojro, minimalnie go przekroczyłem, ale problem pojawia się dopiero w drugim sezonie. Otóż ni z gruszki, ni z pietruszki zarząd daje mi na pensje tylko 175K - co automatycznie powoduje, że wydaje na pensje o 50K za dużo! Co z tym zrobić? Wywalić połowę zawodników? :< Przecież tu chodzi o budowanie fajnej drużyny, a nie schodzenie na psy... pomocy!

 

 

Dostosuj budżet, przesuwając kasę z transferów na wypłaty. Spróbuj renegocjować najdroższe kontrakty. Jak się nie da - niestety do żyda. Albo poproś zarząd o dodatkową kasę na wypłaty/transfery.

 

Jestem już dosyć doświadczonym graczem - wszystko, co napisałeś, już dawno zrobiłem, niestety nic z tego... myślałem że może jest jakiś inny sposób, ale widzę, że albo będę musiał przewietrzyć szatnię, albo zacząć nową grę.. ;/ Swoją drogą to trochę to bez sensu - klub ma wyniki, a zamiast dostać kasę na transfery i płace, to jeszcze dostaje po tyłku ;/

Odnośnik do komentarza

Witam panowie mam takie pytanie otóż gram Wolfsburgiem no i mam pewien problem otóż : Mam 2 asystentów i chce ich wywalić bo to zwykłe cioty za przeproszeniem.. no i nie mogę bo zarząd odrzuca to i nie wiem jak ich mam wywalić ?? może jest jakiś program albo sposó na to ?

Zaproponuj obu roczny kontrakt trenerski :) Nie ma pewnosci, ze ich potem wywalisz za free, ale przynajmniej nie blokuja stanowiska i po sezonie sie ich pozbedziesz

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą to trochę to bez sensu - klub ma wyniki, a zamiast dostać kasę na transfery i płace, to jeszcze dostaje po tyłku ;/

 

+ dla polskich researcherów, realizm pełną gębą. W końcu Korona właśnie ogłosiła, że cały zespół jest na sprzedaż :D.

 

Na poważnie - jak wyglądał całkowity stan klubowego konta sezon temu, a jak wygląda teraz? Jeśli znacznie (jak na Koronę) spadł, nie dziw się reakcji zarządu. Pewnie gdybyś załapał się do pucharów, sytuacja wyglądałaby inaczej, a tak zarząd skalkulował przychody i wydatki na podstawie poprzedniego sezonu i wyszło im, że bez cięć klubowi grozi zapaść finansowa. Pamiętaj, że limit wydatków na płace niekiedy nie odzwierciedla sytuacji finansowej klubu, zarząd pozwala wydawać więcej w nadziei na to, że odrobi straty dzięki sukcesom zespołu. Ewidentnie nie spełniłeś pod tym względem oczekiwań działaczy.

Odnośnik do komentarza

Ekhm, ekscentryczność to skłonność do nieprzewidywalnych zagrań. Drybling w polu karnym, wyjścia z piłką na połowę rywala, etc. Rene Higuita. Atrybut im niższy, tym lepszy bramkarz.

 

No i dobra. O to mi chodziło; niby jest to logiczne ale wolałem się upewnić:). Dzięki.

 

Przy wysokiej ekscentryczności jest szansa że bramkarz wybroni jakieś nieprawdopodobne sytuacje

 

A nie determinuje tego odwaga? Hmm...

Odnośnik do komentarza

Ekhm, ekscentryczność to skłonność do nieprzewidywalnych zagrań.

Zawsze myślałem że może to też działać na korzyść bramkarza np. wyciągnięcie jakieś piłki teoretycznie nie do obrony, właśnie przez jakieś nieprzewidywalne zagranie. Co zresztą czasem nawet dawało się odczuć w komentarzu meczowym.

Odnośnik do komentarza

Do ligi europejskiej trzeba zgłosić skład w którym będzie znajdować się co najmniej 4 wychowanków. Dla mnie jest to idiotyczny przepis, ale mniejsza o to. Mam tylko 3 wychowanków i nie mogę kontynuowac przez to gry. Ze składu U-21 przeniosłem jednego wychowanka lecz jest on na wypożyczeniu i nie mogę go zgłosić. Czy istnieje jakis inny sposób żeby to obejść a nie zaczynać niepotrzebnie gry od początku??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...