Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

http://img80.imageshack.us/img80/3488/estonia.png

Zonk to mało powiedziane. Ale za cholerę nie wiem, jak oni to osiągnęli. Zwłaszcza, że:

a) kluby krajowe kończą rozgrywki w europejskich pucharach w swoich pierwszych fazach

b) menedżer reprezentacji jest od początku gry ten sam jeden, żaden wielki strateg, tylko zwyczajny Tarmo Ruutli :P

c) piłkarzy nie mają nawet tylu, aby wystawić meczową jedenastkę (Estończyków w grze jest 12, z czego trzech zakończyło karierę reprezentacyjną, a jeden zadeklarował występy w reprezentacji Rosji).

Chyba, że po prostu zbijali punkty do rankingu na słabych przeciwnikach. Ale w październiku 2009 zrobili 2-1 na Bośni i 2-0 na Belgii, potem przez 11 (sic!) miesięcy nie grali, aż wylosowała im się nie tak łatwa grupa eliminacyjna ME: Francja, Węgry, Finlandia, Szkocja, Dania, Luksemburg, Kazachstan. Tylko kto mi, kurde, wyjaśni, dlaczego awansowali o prawie 40 pozycji w okresie, gdy nie zagrali ani jednego meczu towarzyskiego?! ;x

Odnośnik do komentarza

Hmm...swoją drogą zastanawiam się, jakie udziwnienia mają "piraci"...? Absolutnie nie do Ciebie temat, Delejt, ale wielu się skarży na jakieś niedogodności a czasami może to być związane z "piraceniem":P. Ma ktoś takie wiadomości?

 

Hmm... Nie słyszałem żadnych wiadomości o utrudnieniach dla piratów. Z tego co wiem, nowy eFeMek nie ma żadnych zabezpieczeń przy instalacji bez Steama. Ktoś z SI napisał na blogu, że zrobili to ze względu na zeszłoroczne problemy z aktywacją gry.

Do gry wystarczy mieć w napędzie płytę, więc program raczej nie widzi różnicy pomiędzy oryginalną płytą a jej obrazem(nie wiem, nie korzystam ;P). Jeśli nie widzi różnicy, to znaczy, że piraci mają to samo co my wszyscy. No chyba, że wszyscy jesteśmy piratami z założenia ;)

 

//U mnie jest też ciekawie z Rankingiem Światowym:

http://i45.tinypic.com/33lpelu.png

Odnośnik do komentarza

Witam . Mam taki problem . Od 2 sezonu w lidze angielskiej pojawia się to , że trzeba zgłosić zawodników do ligi i pucharów angielskich. wszystko pieknie fajnie tylko max zgłąszanych zawodników to 25. Nie wiem jak was ale mnie to wkurza na maxa. W naturze mam że w pucharach grają u mnie głownie młodzi ( głownie poniżej tego wymaganego do złgaszania 21 roku życia ) Więc wstawiam takiego młodego z juniorów czy rezerw i w meczu gra mi z nr 6 albo 13 ( bo w Arsenalu te numery są akurat wolne u mnie , zresztą tak jak wiele innych niskich numerów , które dał bym tylko zawodnikom pierwszej druzyny)

 

Więc mam takie pytanie : Co zrobić bym mógł przydzielić więcej niż 25 numerów dla zawodników , lub jak uniknąć tego obowiązku , albo czy da się to jakoś wyłączyć ??

 

z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Hmm...Wojtek Szczęsny to chyba moooocno zaniżone PA ma...U mnie 100, to raczej maleńko; nic dziwnego, że go Arsenal natychmiast sprzedaje, warto byłoby to chyba zmienić. Ja jakoś to przeżyję, ale w jakimś updejcie można to ująć:P. Nie wiem, gdzie to zgłaszać to śmigam tu:).

Odnośnik do komentarza

ponownie się pytam

Mam taki problem . Od 2 sezonu w lidze angielskiej pojawia się to , że trzeba zgłosić zawodników do ligi i pucharów angielskich. wszystko pieknie fajnie tylko max zgłąszanych zawodników to 25. Nie wiem jak was ale mnie to wkurza na maxa. W naturze mam że w pucharach grają u mnie głownie młodzi ( głownie poniżej tego wymaganego do złgaszania 21 roku życia ) Więc wstawiam takiego młodego z juniorów czy rezerw i w meczu gra mi z nr 6 albo 13 ( bo w Arsenalu te numery są akurat wolne u mnie , zresztą tak jak wiele innych niskich numerów , które dał bym tylko zawodnikom pierwszej druzyny)

 

Więc mam takie pytanie : Co zrobić bym mógł przydzielić więcej niż 25 numerów dla zawodników , lub jak uniknąć tego obowiązku , albo czy da się to jakoś wyłączyć ??

 

z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

22:32

23:23

 

Umysł podpowiada, że następna wiadomość nadejdzie o 00:14, równo 49 minut po ostatniej... Choć niewykluczone, że powyższy układ ma na celu koniunkcję dwójek i trójek <szybkie spojrzenie do tarota>, w takim wypadku będziemy musieli poczekać aż Saturn przyćmi Jowisza!11

 

Albo się nie da*, albo nikt nie wie czy się da, albo nikt znający odpowiedź nie czytał jeszcze TEJ STRONY TEGO TEMATU.

Więc nie musisz się powtarzać co chwilę :)

Dziękuję za uwagę :)

 

*pewnie się nie da ;)

 

@ To na dole to do mnie, czy do pooh'a? :> Bo się zastanawiam czy odpisać ;]

Odnośnik do komentarza

Swoje propozycje dodaj do numerów drużyny, może to Ci pomoże. Zdanie zaczyna się wielką literą, a na końcu zdania stawiamy kropkę. O znakach diaktrycznych nie będę Ci mówił, bo widzę, że nie wiesz co to jest. Ktoś bardziej władny zapewne wytłumaczy Ci, co grozi za zaśmiecanie forum...

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem ze zgłaszaniem składu do pucharów europejskich, po wybraniu zawodników nie ma przycisku do wysłania zgłoszenia, FMa mam zainstalowanego na komputerze stacjonarnym i na laptopie i gdy przerzuciłem save ze stacjonarnego na laptop to pojawił się przycisk zgłoszenia ale w następnym sezonie już nie. Jedynym sposobem zgłoszenia składu jest pójście na urlop tyle że asystent zgłasza nie zawsze tych piłkaży których ja bym chciał zgłosić, wgranie najnowszego patcha nie pomogło. Spotkał sie już ktoś z czymś takim? jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...