Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Może temat juz był poruszony, macie takie same problemy w oglądanym meczu 3D, kiedy moja drużyna ma wykonać rzut z autu na wysokości pola karnego przeciwnika, wrzuca zawsze piłke w pole karne i najczęściej w ręce bramkarza. W FM 09 standardem było rozegranie do partnerów, nie pomaga tez ustawienie wykonywania rzutów krótkich. Wkurzajacy defekt, jakby piłkarze nie wychodzili do podania z autu ale ustawiaja się w polu karnym tak jak przy rzucie roznym. Jakies pomysły?????? :co:

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

mam pytanie. Jak wiadomo w lidze hiszpańskiej można zarejestrować 25 zawodników. Bardzo mnie to denerwuje, choć wiem, że takie są realia. Pamiętam jednak, iż w starszych Managerach dało się zarejestrować 25 zawodników i następnie wejść do zespołu rezerw i tam incognito zarejestrować zawodników z pierwszego składu, którzy mogli grać i tu i tu. Teraz ta opcja jest chyba jednak niedostępna. Czy wie ktoś, czy da się to jakoś obejść?

Odnośnik do komentarza

http://img215.imageshack.us/img215/6449/rankingk.png

No bez jaj. Polska w otoczeniu takich piłkarskich potęg, jak Czarnogóra i Luksemburg.

 

Ekhm, jakbyś nie zauważył, na dzień dzisiejszy w rankingu FIFA przed nami są Łotwa, Gabon i Burkina Faso.

Zauważyłem. Tylko, że w FM to się pogłębia. 40. Białoruś, 45. Angola, 46. Burkina Faso, 51. Benin. Łotwa i Gabon co prawda są o parę punktów za Polandią, ale brak meczów eliminacyjnych do Euro jest przeciwnikiem reprezentacji. Chociaż Ukraina też spada (23. w październiku > 39. w listopadzie).

Aha, co do reprezentacji, to jeszcze jedno - czy Irlandia Północna rzeczywiście jest tak mocna, żeby dojść do Ćwf. MŚ 2010, pokonując: Chile i Ghanę (w grupie) Danię (2:0) i przegrać z Portugalią? Przy okazji - Cristiano Ronaldo strzelił gola w 72 minucie, tuż po golu zszedł bramkarz Irlandczyków, ale z powodu kontuzji (a nie, jak zwykli często genialni taktycy FMowi, po prostu dlatego, że wpuścił)... CR go zabił przy tym strzale, czy co? o.O

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko.

Gramy z kumplami w managera i denerwuje nas pewna sytuacja.

Gdy nadchodzi dzień meczu każdy gra o innej godzinie 17 / 19 / 22.

Problem polega na tym, że trzeba czekać aż każdy zagra swój mecz.

Strasznie to się dłuży. Czy jest możliwość byśmy mogli zagrać od razu wszyscy na raz?

Odnośnik do komentarza

Witam

Gram czwarty sezon wisłą, co sezon muszę zmieniać taktykę bo po roku grania jedną taktyką zaczynam przegrywać mecze, ale w tym sezonie nie pomogła zmiana taktyki, wyprubowałem 5 taktyk i stworzyłem kilka swoich i nic nie pomaga na wyjeździe przegrywam praktycznie z każdym i to nawet siedmioma golami...(w LM) zawodnicy grają jakby pierwszy raz piłkę na oczy widzieli, po każdej mojej akcji ofensywnej przeciwnik kontruje i zdowywa gola a moji napastnicy wykorzystują może 1 na 5 stuprocentowych sytuacji a jeszcze sezon wcześniej moji napastnicy byli najbardziej bramkostrzelni w lidze. niech ktoś mnie poratuje radą błagam bo juz mnie szlag trafia, szczegulnie że mam świetny skład, wymienie tu kilku najważniejszych zawodników: Dzagoev, Parejo, Buonanotte, Matias Fernandez, Goston Fernandez, Adrian, Silvu Lung jr, Fagner, Kone.

Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam

Gram czwarty sezon wisłą, co sezon muszę zmieniać taktykę bo po roku grania jedną taktyką zaczynam przegrywać mecze, ale w tym sezonie nie pomogła zmiana taktyki, wyprubowałem 5 taktyk i stworzyłem kilka swoich i nic nie pomaga na wyjeździe przegrywam praktycznie z każdym i to nawet siedmioma golami...(w LM) zawodnicy grają jakby pierwszy raz piłkę na oczy widzieli, po każdej mojej akcji ofensywnej przeciwnik kontruje i zdowywa gola a moji napastnicy wykorzystują może 1 na 5 stuprocentowych sytuacji a jeszcze sezon wcześniej moji napastnicy byli najbardziej bramkostrzelni w lidze. niech ktoś mnie poratuje radą błagam bo juz mnie szlag trafia, szczegulnie że mam świetny skład, wymienie tu kilku najważniejszych zawodników: Dzagoev, Parejo, Buonanotte, Matias Fernandez, Goston Fernandez, Adrian, Silvu Lung jr, Fagner, Kone.

Bardzo proszę o pomoc

 

Moim zdaniem zdecydowanie za często zmieniasz taktyke... Czasem wystarczy poprostu zmienić paru zawodników zamiast taktyki. Ja czasem tak mam ze jakby moi zawodnicy się "wypala", to po prostu na 2-3 mecze daje tych co siedzieli na ławce(Zmieniam 2-4 zawodników w pierwszej 11.). I tak zmieniam cały czas. Taktykę mam taka sama od 3 sezonów, i 3 mistrzostwa są, bez żadnych większych problemow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...