Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno, jak to jest możliwe że przez cztery sezony grania wisłą zawsze wychodzę z grupy lm i od sponsorów dostaje około 1mln euro rocznie a taka FC Kopenhaga nawet do grupy nie wchodzi i dostaje 10mln i ma kilkukrotnie droższe bilety, mi po 4 sezonach nie starcza na pensje a co dopiero na zakup nowych piłkarzy ;/ i gdzie tu jest realizm;/ a poza tym reputacja ligi i kraju nie rośnie a w FMie 2009 rosła.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno, jak to jest możliwe że przez cztery sezony grania wisłą zawsze wychodzę z grupy lm i od sponsorów dostaje około 1mln euro rocznie a taka FC Kopenhaga nawet do grupy nie wchodzi i dostaje 10mln i ma kilkukrotnie droższe bilety, mi po 4 sezonach nie starcza na pensje a co dopiero na zakup nowych piłkarzy ;/ i gdzie tu jest realizm;/ a poza tym reputacja ligi i kraju nie rośnie a w FMie 2009 rosła.

W 09 nie rosła

Odnośnik do komentarza

A czy ktos kiedys myslal o tym, zeby 'recznie' edytowac reputacje ligi po kazdym sezonie przy pomocy jakiegos matematycznego klucza?

Wiadomo, ze najlatwiej zwiekszysc lige polska itd. ale myslalem raczej o jakiejs analizie pozycji krajow w rankingu i na tej podstawie wchodzenie do edytora i co roku po sezonie zmienianie reputacji?

Odnośnik do komentarza

No właśnie, pomysł wydaje się dobry, ale dość nowatorski. W końcu reputacja lig ma wartości ograniczone (tzn z przedziału x - y - poprawcie mnie jeśli się mylę, miałem sporą przerwę w FM) i nie można za każdy awans o 1 miejsce w górę dodawać odpowiednią ilość punktów bo jednocześnie komuś trzeba odpowiednią liczbę punktów zabrać. Równocześnie ligi takie jak Niemiecka czy Francuska nawet mimo kilku słabszych sezonów i tak będą uważane za te silne i poniżej pewnego poziomu nie powinny schodzić.

 

Liczę na włączenie się do dyskusji więcej osób i może udałoby się ustawić jakieś rozsądne zasady posezonowego edytowania współczynników.

 

Pozdrawiam,

Coin

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...