Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No to wiem że dodać mogę ale jak zapiszę bazę to wyskoczy że limit 20 drużyn a jest 21 i muszę jedną wywalić a chce zrobić tak żeby zmienić to 20 na 21 np. A co do nagród to przy robieniu nowej ligi można sobie po wpisywać liczby ale ja bym chciał pozmieniać już w istniejących ligach :)

Odnośnik do komentarza

Mam nastepujace pytanie :

 

Jak w FM 2010 wyglada kwestia kwalifikacji do turnieju Olimpijskiego? Zostalem bowiem managerem mlodziezowej kadry Wegier i wlasnie gram w kwalifikacjach MME. Rozumiem, ze kilka czolowych druzyn turnieju finalowego sie kwalifikuje, ale zastanawia mnie ile miejsc FM przeznaczyl dla Europy? I jak przedstawia sie sprawa Anglii/Wielkiej Brytanii? Czy oni moga wystapic na IO, czy w przypadku ich awansu sa rozgrywane np. jakies baraze o dodatkowe miejsce?

 

Dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co się dzieje, ale co chwila wyskakuje mi crash dumps. Albo przy uruchamianiu, albo przy tworzeniu nowej gry (nawet jeśli wybieram np. tylko ligę angielską, oczywiście bez żadnych dodatkowych, stworzonych lig). Usunąłem i zainstalowałem ponownie grę przez steama, ale błąd jak był, tak jest. Spotkaliście z czymś takim? Jeśli tak, to jak sobie z tym poradzić?

 

Btw. gra oczywiście spaczowana.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co się dzieje, ale co chwila wyskakuje mi crash dumps. Albo przy uruchamianiu, albo przy tworzeniu nowej gry (nawet jeśli wybieram np. tylko ligę angielską, oczywiście bez żadnych dodatkowych, stworzonych lig). Usunąłem i zainstalowałem ponownie grę przez steama, ale błąd jak był, tak jest. Spotkaliście z czymś takim? Jeśli tak, to jak sobie z tym poradzić?

 

Btw. gra oczywiście spaczowana.

Jeśli masz wersję pudełkową to weź nie odpalaj steama włóż płytkę z grą i zainstaluj grę w trybie offline.

Odnośnik do komentarza
"mam pytanie, jak podczas meczu albo po meczu sprawdzić kto asystował? w fm 09 byla zakładka i tam było widać kto asystował a w o 10 nie widać . Wie ktoś?"

 

pomoże mi ktoś czy nikt nie umie odpowiedzieć?

 

Oczywiście, że jest. Jeżeli dobrze zrozumiałem. Wchodzisz w statystyki meczu i statystyki goscie/gospodarze.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - czy komuś działa najnowszy edytor rzeczywisty FMRTE v3.0.331 na patchu 10.1.1? Wczoraj go ściągnąłem i mi nie działa (wyskakuje okno z informacją mówiącą chyba coś chyba o niezgodnej wersji - nie znam angielskiego). Jak wcześniej próbowałem wersji v.3.0.125 na patchu 10.1.0 to edytor działał bez zarzutu. Ściągając edytor czytałem, że jest on kompatybilny z patchem 10.1.1.

Odnośnik do komentarza

Chyba chodzi Ci o wersje 131 a nie 331. W każdym razie usuń obecnego fmrte i ściągnij ponownie najlepiej z oficjalnej strony http://fmrte.com/ i potem w opcjach ustaw sobie język polski i wtedy zobaczysz co do Ciebie mówi wyskakujące okno. W każdym razie chodzi o to że gra nie może znaleźć zainstalowanej wersji FM i musisz ją sam wskazać czy masz wersje steam czy DVD itp itd jest chyba 6 różnych wersji na liście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...