Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Da się coś zrobić z mentalnością zawodników? Mówię tu o sytuacji takiej, że jak jest mecz z drużyną podobną lub gorszą to grają moi zawodnicy na pół gwizdka, a z drużynami lepszymi, od pierwszego gwizdka wierzą że im się nie uda. Gram Fiorentiną już 5sezon i od samego początku mam coś takiego, czy to nie jest dziwne, zdobyłem kilka tytułów, a tu cały czas ten sam babol, nie pisałebym gdyby nie fakt że wyraźnie widać inną dyspozycję w takich meczach.

Odnośnik do komentarza

Obecnie gram Realem Madryt. W trakcie okienka transferowego ściągnąłem do klubu Lukę Modrica. Obecnie moja taktyka wygląda tak (zmodyfikowane ustawienie znalezione na forum SI) KLIK.

Mam ogromny problem w meczach ze słabszymi drużynami. Wydaje mi się, że problem nie tkwi w taktyce, bo z mocnymi teamami mam dosyć imponujące wyniki. Przytoczą kilka z nich:

Villareal - W - 4:1

Sevilla - D - 2:1

AC Milan - D - 6:2

At. Madrid - D - 4:0

Valencia - W - 4:2

Barcelona - W - 1:0

Schody zaczynają się gdy gram z kimś teoretycznie dużo słabszym. Oto wszystkie mecze, które nie skończyły się moim zwycięstwem:

Panathinaikos - W - 1:2

Valladolid - W - 0:0

Espanyol - W - 0:2

FC Kopenhaga - D - 0:1

Xerex - W - 1:2

Ogólnie rzecz biorąc w 21 meczach 16 razy zwyciężyłem, 1 raz zremisowałem i odniosłem 4 porażki. Bilans może nie jest najgorszy, tym bardziej, że dwie porażki przydażyły się w Lidze Mistrzów, gdzie staram się oszczędzać najlepszych zawodników oraz praktycznie od początku sezonu kontuzjowany jest Raul Albiol, ale jak na ten klub powinno wyglądać to trochę lepiej. Tym bardziej, że La Liga jest na tyle zdominowana przez Barce i Real, także raczej nie ma na czym tracić punktów.

Macie jakiś sposób na grę z outsiderami? Grać ultraofensywnie czy przedewszystkim zabezpieczyć tyły? Wnerwia mnie już to powoli, gdyż w każdym klubie jaki prowadziłem w FM 2010 występował tego typu problem :/.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grając mecz w pucharze ligi z Montrose moi zawodnicy ustrzelili 7 słupków/poprzeczek. Pytam się gdzie jest realizm? Wyrywałem sobie włosy, bo już obawiałem się, że pójdzie 1 kontra i stracę bramkę na wagę zwycięstwa. Całe szczęscie, że w końcu strzelili dwie, a przeciwnik pozostał z zerowym dorobkiem w próbach uderzeń na bramkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...