Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

Czy forumki grały w Mad Maxa, szczególnie na PC? Godne polecenia? Bo widzę, że chodzi już po 70-80zł :-k

Z różnorakich recenzji znajomych nie jest to mocno polecana gierka. Nudnawa z tego, co słyszałem, czytałem mało grałem. Za 20 zł może bym się zastanowił.

Odnośnik do komentarza

 

Zacząłem grać w Kings Quest i zostałem zalany cudnym klimatem oldskulu przygodówkowego, choć w totalnie innym wydaniu :)

 

Jako fan najbardziej klasycznych point'n'clicków muszę zapytać, co masz na myśli pod tym stwierdzeniem? :)
Sposób prowadzenia fabuły. Specyficzny humor. Takie metagejmowe gry z odbiorcą (na przykład, gdy próbuję użyć siekiery na czymkolwiek, to księżniczka (z duetu narracyjnego) tworzy z tego bardzo lucasfilmowosierrowy ciąg nieoczekiwanych zdarzeń, pomczym Graham kwituje, że to nie ten kind of story). Zagadek jest mniej, są bardzo proste i nie tak absurdalne (przynajmniej na początku), więc przeczuwam jak wyglądają zarzuty oponentów, ale dla mnie to jest jednak jakiś dreszczyk związany ze spotkaniem z krainą dzieciństwa. Nie to samo, niby niepodobne, ale w jądrze tej gry czuję jednak dawnego ducha.

Pragnę jednak zastrzec, że jako wierny fan LucasFilmu, nigdy się za przygodówki Sierry nie zabrałem (tym bardziej, że nie było ich na Amigę). Być może więc początek sagi o Daventry został fabularnie zgwałcony, co może być dodatkowym minusem dla weteranów.

Odnośnik do komentarza

Za 50 centów na Steam jest nasz swojski Miś Uszatek

 

Aczkolwiek nie wiem czy da się grę obsługiwać padem. No i czy Twój dzieciak w ogóle zna Uszatka ;)

 

Wyścigi obsługują pada, gra się fajnie. Nawet powiem, że dla dorosłego jest przyjemność z jazdy.

 

Piotrek jest bardzo zadowolony.

 

 

P.S.

 

Są do wyboru różne samochody (Maluch, Duży Fiat, Syrenka, Trabant), postacie, tory.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A tego nie wiem, obydwie cześći ogrywałem w normalnych wersjach kilka lat temu i wszystko było dobrze ;-). Jedynie polecam zarzucić mody, które odzyskują "usunięte" elementy rozgrywki, żeby móc grać w ostateczną wersję KOTOR-ów ;) (jeśli dobrze pamiętam, to obydwie cześci miały mody "przywracajace" usuniętą treść :-k)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...