Skocz do zawartości

Turystyka


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.lonelypla...=lpemailcontent

 

Polska wśród 10 krajów polecanych dla podróżnych z ograniczonych budżetem. W towarzystwie m.in. Sudanu, Jordanii czy Iranu ;)

 

ostatnio w Barcelonie widzialem oferte biura podrozy na wycieczki objazdowe po roznych krajach swiata; jesli chodzi o Polske to byla w czolowce najdrozszych (1300 euro za tydzien) - dla porownania: Kenia - 1600 euro, Brazylia - 2100 euro, Niemcy - 1100 euro, Francja - 1200 euro, Wlochy - 900 euro

Odnośnik do komentarza

http://www.lonelypla...=lpemailcontent

 

Polska wśród 10 krajów polecanych dla podróżnych z ograniczonych budżetem. W towarzystwie m.in. Sudanu, Jordanii czy Iranu ;)

tia

Poland, though, is still at the inexpensive end: a daily budget of US$25 will easily get you around the country.

powodzenia - zwłaszcza w W-wie ;)

poza tym - skoro Polska taka tania, to co powiedzieć o Rumunii, Bułgarii, czy Mołdawii, że o Ukrainie nie wspomnę...

zresztą - za 3000 PLN to ja spędzam na maksymalnym wypasie 2 miesiące w Indiach, Iranie, czy Wietnamie (z przelotem w obie strony) a jak się trochę ograniczę to i trzy miesiące dam radę; a w Polsce? bez żartów...

Odnośnik do komentarza

zresztą - za 3000 PLN to ja spędzam na maksymalnym wypasie 2 miesiące w Indiach, Iranie, czy Wietnamie (z przelotem w obie strony) a jak się trochę ograniczę to i trzy miesiące dam radę; a w Polsce? bez żartów...

 

3000zł za 2 miesiące w Wietnamie z przelotem w obie strony? Jakimi liniami i skąd/dokąd dokładnie lecisz?

Odnośnik do komentarza

3000zł za 2 miesiące w Wietnamie z przelotem w obie strony? Jakimi liniami i skąd/dokąd dokładnie lecisz?

leciałem. i był to Aerofłot. 1600 przelot w obie strony. dwa lata temu. ale jak ostatnio przeglądałem to spokojnie się za taką kasę znajdzie. też Aerofłot. poza tym warto zerkać na wyloty z Wilna bo bywa tanio. no i do Indii, czy Maroka opłaca się latać z Anglii, bo czasami trafia się fajna promocja. no i z Węgier też bywa tanio.

ja od szukania biletów mam siostrę :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Planuję romantyczny weekend w Paryżu we wrześniu. Nie chcę korzystać z wyjazdów organizowanych tylko zorganizować to samemu stąd mam pytanie czy macie jakieś rady: które linie lotnicze (wstępnie ustaliłem że najkorzystniejsze będzie połączenie z Berlina - czy na lotnisku można zostawić samochód? Ile to kosztuje?), namiary na jakieś fajne hotele. Chciałbym żeby koszty wyprawy (samolot i hotel) zamknęły się do 2 tys.

Odnośnik do komentarza

Jak pasują Ci domki letniskowe, to polecam Piękną Górę koło Giżycka. Jeździłem tam parę lat głównie ze względu na położenie, bo w Giżycku mam babcię, ale ośrodek ostatnimi laty z tego co wiem poszedł do przodu. Od domków do jeziora Kisajno jest rzut kamieniem, leży ono na terenie ośrodka :). Poza sezonem powinno tam być spokojnie, w lato czasem są jakieś dancingi i inne imprezy, ale przez te wszystkie lata jakoś nie narzekałem :). Na miejscu jest restauracja, domki mają łazienki i są całkiem komfortowe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Był ktoś w Sztokholmie i okolicach? Jeśli tak to fajnie jakby podzielił się swoimi spostrzeżeniami, w szczególności dot. okolic (Uppsala, Nyköping, czyli tak do 100 sek za bilet i 1,5h podróży).

Przez różne zamieszania jeszcze nie wiem na 100% czy pojadę, ale w razie czego lepiej być przygotowanym.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W srode jade na kilka dni pod namiot, ale wpierw musze ten namito zakupic - czy moze ktos polecic jakis model/firme(najlepiej cos popularnego i latwo dostepnego w sklepach w Poznaniu bo nie mam czasu na zamawiadnie przez neta)?? Interesuje mnie namiot 2-3 osobowy (dwie osoby beda w nim spac), w rozsadnej cenie, i zeby nie rozpadl sie po kilku dniach ;) Zaleta bylaby rowniez mozliwosc spakowania go do niewielkich rozmiarow bo w przyszlosci chcialbym go rowniez zabrac na wyjazd rowerowy.

Odnośnik do komentarza

Dwa lata temu leciałem tak do Turcji z biura Itaka. Około tygodnia wcześniej pochodziłem do kilku biur turystycznych w Łodzi, pogadałem i coś wspólnie wybraliśmy. Co ciekawe tej oferty, którą mi Pani wybrała nie było w necie, więc chyba jednak bym proponował iść porozmawiać z człowiekiem, niż szukać czegoś w necie. Oczywiście jest to jakiś punkt wyjścia do dyskusji z osobami z biur.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...