Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Uczulam na nieumiejetne integrowanie forum z FB - jako niezalogowany sobie kliklem ikonke FB przy logowaniu... i wygenerowalo mi nowe konto z loginem stanowiacym imie i nazwisko.

 

Kajam sie, za dubla przepraszam i prosze o usuniecie konta MarcelMierzicki.

Widzę, że jest z tym problem. Zastanawiam się jak go rozwiązać, bo nie tylko Tobie się to zdarzyło.

 

Ogólnie to nie tylko z tym jest problem, bo forum rozsyła zdublowane powiadomienia na e-mail. Popracuję nad tym jutro.

Odnośnik do komentarza

mamy taki maly problem polegajacy na tym, ze zamiast jednego maila dotyczacego jednego raportu, kazdy z moderatorow dostaje przynajmniej po kilkanascie maili odnoszacych sie do tego samego raportu; w sytuacji, gdy w krotkim czasie pojawia sie wiecej raportow, nasze skrzynki mailowe sa ekstremalnie bombardowane (dzis w nocy np dostalem 100 maili dotyczacych raportow), dlatego do czasu naprawienia tego problemu z mailami, apeluje aby wszelkie uwagi dotyczace konkretnych postow przysylac do MT za posrednictwem prywatnych wiadomosci; mam swiadomosc, ze to nieco mniej komfortowy sposob dla uzytkownikow, ale nam to na pewno pomoze

tak jak pisze, jest to prosba tymczasowa, do czasu naprawienia wadliwego modulu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Ja mogę napisać, że 20 minut temu miałem problemy z działaniem forum. Niestety nie mam screena, ani nie potrafię zacytować dokładnego komunikatu które mi forum wyrzuciło. Było coś w tylu 'serwer jest przeciążony'. Jak następnym razem się pojawi to zrobię screena, może to jakoś pomoże.

Odnośnik do komentarza

Ja mogę napisać, że 20 minut temu miałem problemy z działaniem forum. Niestety nie mam screena, ani nie potrafię zacytować dokładnego komunikatu które mi forum wyrzuciło. Było coś w tylu 'serwer jest przeciążony'. Jak następnym razem się pojawi to zrobię screena, może to jakoś pomoże.

dokladnie, mialem to samo dzisiaj kilkukrotnie

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to jest błąd, ale dostrzegłem, iż w większości (we wszystkich na które spoglądałem: mój, oba jmk, syrku, Vamiego i nie jestem pewny czy u Icona też) tekstach w "Strefie tekstowej" pierwszą oceną jest zawsze jeden. Wątpie by zawsze akurat pierwszą osobą oceniająca dany tekst był ktoś robiący sobie żarty.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie da rady, bo to jest przezroczysty obrazek i tło automatycznie robi się czarne :) . Dziwne, bo wcześniej, gdy uploadowałem obrazek, który na avatarze mam obecnie, to wgrywał się bez kłopotu. A zarówno waga jak i rozmiary tego, który chcę wrzucić teraz, ą w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...