Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Ty zajmujesz się forum i nie powinieneś sugerować że kłamię jeżeli nie wiesz co się stało - ja pisałem w dobrej wierze.

Jest screen Seja, u mnie wyglądało to tak samo, po trzykrotnym odświeżeniu forum i kilkukrotnej zmianie tematu, kiedy zalogowałem się trochę później, działało. Może nie naprawiło się samo, ale dlatego to słowo było w cudzysłowie :|

Odnośnik do komentarza

Ja wiem co się stało - nic się nie stało z forum. Przeglądarka nie pobrała ci grafiki. Być może przez to, że twój dostawca miał jakieś problemy, być może dlatego, że serwer na którym leżą grafiki miał chwilowy pad. To trzeba przeczekać, a nie od razu siać zamęt. Tyle razy prosiłem żeby nie panikować od razu kiedy pojawi się jakiś problem.

Odnośnik do komentarza

Icon, też nie wierzę i nie lubię takich sytuacji że "samo się naprawiło", ale tak było. Też to miałem. Zarówno pod najnowszą Operą, jak i Firefoxem. Tempe i ciasteczka usunąłem, dalej to było. I potem "samo się naprawiło". Typowałbym firmę hostingową, bo tych obrazków faktycznie nie szło pobrać :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to się spytam...

Od jakiegoś czasu trochę dziwnie działa u mnie dodawanie postów. Problem jest taki, że w momencie kliknięcia na "Napisz" w Szybkiej odpowiedzi, forum zaczyna myśleć i myśleć, i myśleć... Czasami trwa to nawet kilka minut, jeśli post jest długi. Ostatnio jednak zauważyłem, że jeśli podczas tego "mulenia" włączy się drugą zakładkę z CMF, post już widnieje jako dodany :-k

Nie jest to jakiś uniemożliwający korzystanie z forum błąd, ale mimo wszystko wkurzający. Od czego to może zależeć?

 

Problem w moim przypadku głównie występuje w Karierach.

Odnośnik do komentarza

Problem pojawia się we wszystkich działach, zarówno na Operze jak i Mozilli. I przepustowość łącza też nie ma tu większego znaczenia - u mnie zarówno urzędowa sieć jak i domowa (obie o znacznej przepustowości) są podatne na opisaną przez Ciebie czkawkę.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z powiadomieniami dotyczących nowych prywatnych wiadomości. Mam zaznaczone w ustawieniach żebym dostawał maila z informacją o nowych PW jednak takich maili nie otrzymuje. Sprawdzałem spambox. Mam konto na gmailu. Nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe ale jakiś problem jest.

Odnośnik do komentarza

Od teraz forum stoi na zaktualizowanej wersji IPB 3.1.2, właśnie zakończyłem update.

 

Pewnie zauważycie kilka udogodnień jak choćby sprawdzanie pisowni. Jeżeli pojawią się jakieś problemy to proszę aby zgłaszać je w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...