Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Od jakiegoś czasu (miesiąca?) robię na CMF w topicu Centrum małe cotygodniowe podsumowanie. Wcześniej wszystko było w porządku, jednak od dwóch tygodni gdy już napiszę całą wiadomość z pogrubieniami, linkami etc. i kliknę na "Napisz" to pojawia mi się komunikat bodaj "Wpisz treść wiadomości" lub coś w tym stylu, nie pamiętam. No i muszę wówczas napisać wiadomość od nowa, bez linków, czy pogrubień i dopiero po kolei edytując kawałkami dodawać linki, kursywę i tak dalej. Dodam, że niestety nie jest to też tak, że napiszę wiadomość zwykłą i w jednej edycji zmienię wszystko tak jak powinno być. Bo gdy tak spróbowałem to było to samo, że rzekomo mam wpisać jakąś treść. Tym sposobem musiałem te linki i całą resztą dodawać częściami. Wyglądało to mniej więcej tak, że brałem edycję, dodawałem to co należy po dwie-trzy linijki, zapisywałem i potem jeszcze raz, aż tak do końca, bo inaczej nie dało rady.

Odnośnik do komentarza

Polecam standardowy zestaw naprawczy czyli wyczyszczenie historii przeglądarki, ciasteczek i chache. Nic się nie psuje na forum same z siebie tym bardziej, że od kilku tygodni nie było nic zmieniane w ustawieniach ani nie był aktualizowany skrypt.

 

Niestety wczoraj przed dodaniem podsumowanie specjalnie wszystko wyczyściłem, lecz jednak znowu było to samo i musiałem dzielić to na 4 części i najpierw napisałem jednego posta mającego jedną linijki a potem po kolei edytowałem dodając kolejną część, bo inaczej nie dawało rady ponieważ wyświetlało się to co wtedy - Wpisz treść wiadomości.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie wiem czy to dobry temat, ale na skórce Green Black w Marynie nie wyświetlają się przyciski odpowiedz i cytuj. Czy jest możliwość naprawienia tego? W innych tematach jest ok.

Udało Ci się jakoś to naprawić?

Bo u mnie ten błąd występuje tylko w dziale FM 11.

Odnośnik do komentarza

Nie udało się. Na dniach na forum pojawi się najnowsza wersja skryptu, więc również narzędzia naprawy skórek. Być może wtedy uda się problem rozwiązać.

 

Sensei - sorry, że nie odpowiedziałem wcześniej, ale umknął mi Twój post. Kodowanie było poprawione, ale podczas wgrywania poprzedniej wersji skryptu instalator nadpisał zmiany. Teraz nie będę się już za to brał, ale w wolnej chwili po aktualizacji zajmę się tym.

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy po dość pokaźnej w rozmiarach aktualizacji. Forum zyskało nowe zabezpieczenia i dwie ciekawe opcje - integrację z Facebookiem oraz możliwość wydruku tematu bezpośrednio przez aplikację forum.

 

Odnośnie Facebooka, bo pewnie zaraz pojawią się pytania. Najpierw musimy połączyć swoje konta z CMF i FB poprzez aplikację. Wchodzimy w ustawienia własnego profilu. Następnie wybieramy zakładkę "profil". Tam znajdziemy w menu link do "Integracja z Facebookiem". Klikamy na niego. Wyświetli nam się podstrona z linkiem do Facebooka. Klikamy i uzupełniamy wszystkie pola. Na końcu zatwierdzamy wszystko na CMF.

 

Aplikacja jest dopiero w fazie testów, więc jeżeli pojawią się problemy to proszę o informowanie mnie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

I znowu to samo, tylko teraz jeszcze gorzej... Wtedy to chociaż podzieliłem na części i w edycji po kolei wstawiałem, a teraz edycją nie szło to napisałem najpierw tylko pierwszy akapit a potem pisałem nowe wiadomości, żeby mi doczepiało do poprzedniej. A na koniec piękny kwiatek mi się zrobił...

 

http://forumcm.net/index.php?/topic/1477-centrum-football-managera/page__view__findpost__p__1022762

 

Wywaliło jakieś nawiasy kwadratowe, a jak chcę to zmienić, usunąć, cokolwiek z tym zrobić pojawia mi się ten komunikat?

 

http://www.bankfotek.pl/image/798434.jpeg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...