Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, gdzie mam się z tym pożalić, więc spróbuję tutaj ;)

Co może być takiego w temacie o Odrze Wodzisław, że mój firewall w pracy blokuje mi ten temat? Jakiś czas temu też tak miałem. Ale wystarczyło kliknąć na ostatnią stronę i temat się ładował. A dziś próbowałem wszystkich możliwych kombinacji i cały czas wywala Web Site Blocked :_eyes:

 

No i mam jeszcze jedno pytanko odnośnie tego nieszczęsnego odsyłania na początek tematu, po kliknięciu ze strony głównej.

Rozumiem, że to musieli spieprzyć ci, którzy wydali nową wersję skryptu? Bo ZTCP wcześniej nie było takich numerów.

Odnośnik do komentarza

1. Być może któryś z użytkowników wypowiadających się w temacie posiada awatar, który Twój firewall uznaje za niebezpieczny?

No jest kilka takich przypadków, ale wówczas nie pokazuje mi samego awatara. Zdążyłem zauważyć np. brak u Beboka, czy Sutka.

Co dziwne, z ciekawości przejrzałem dziś nawet te tematy, gdzie się zwykle nie zapędzam i blokuje mi tylko ten jeden.

A niestety, nie mam kontaktu z adminem mojej sieci, żeby skonkretyzować, co on tam zablokował.

Trudno, będę musiał jakoś przeżyć ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Aktualizacja poszła pomyślnie. Niestety niektóre skiny nie były przystosowane do współpracy z nową wersją skryptu i zostały usunięte. Dodałem z kolei wersję Mobile, która ułatwi przeglądanie forum osobom, które robią to za pomocą telefonu komórkowego. O wszelkich problemach związanych z funkcjonowaniem forum proszę informować w tym temacie i żadnym innym.

 

- wiem o problemie z datą unixową na niektórych skinach, zaraz będzie poprawione

- wiem o problemie z wyświetlaniem cytowania

- wiem o problemie z polskimi znakami w datach

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że to dobry temat. Otóż jest pewien problem z emotami:

Gdy wpisuję ich "kod" sam


To wyświetlają się normalnie :eusa_angel:

Natomiast gdy wybieram z tej "galerii" poprzez kliknięcie wyświetlają się inaczej

eusa_angel.gif

To chyba problem nowego skryptu, bo wcześniej czegoś takiego nie było, stąd moje zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...