Skocz do zawartości

FM 2010


Gietz

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij od reputacji i to mocno, teraz Górnika widać nawet wśród 5 największych klubów w Polsce. Jak zacznie mi działać komputer to wypisze inne rzeczy które rzucały się w oczy w Górniku, przede wszystkim reputacja i wypożyczony Czech który miał atrybuty na LM a nie I ligę.

Odnośnik do komentarza

Zacznij od reputacji i to mocno, teraz Górnika widać nawet wśród 5 największych klubów w Polsce. Jak zacznie mi działać komputer to wypisze inne rzeczy które rzucały się w oczy w Górniku, przede wszystkim reputacja i wypożyczony Czech który miał atrybuty na LM a nie I ligę.

 

 

Co do Besty - "wypożyczonego Czecha" - to sam właśnie miałem o to obawy bo sprawdzałem go i we wcześniejszej wersji FM Besta mial CA=120. Problem w tym, że nie miałem Go u siebie podczas tworzenia bazy i jest taki jakim go czesi zrobili. Przy najblizszej łatce wprowadzę poprawki.

Reputacja klubowa była ustalana na podstawie kilku czynników, nie tylko aktualnego poziomu sportowego pierwszej drużyny. Jak dobrze pamietam Górnikowi po wspólnej debacie ustaliliśmy 6 albo 7 miejsce w Polsce. Sam nie mogę zmieniać tego atrybutu dla klubu.

Dzieki za uwagi i liczę na więcej.

 

P.S. Pisz w temacie o Górniku (http://forumcm.net/index.php?/topic/2883-gornik-zabrze-w-fm-2010/)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Potrzebuję potwierdzenia co do obecnego składu sztabu kadry:

 

Trener: Franciszek Smuda

Asystent trenera: Tomasz Wałdoch

Trener bramkarzy: Jacek Kazimierski

Trener kadry U-21: Andrzej Zamilski

Trener kadry U-19: Michał Globisz

Lekarz: Marcin Urban

 

Chciałem się dowiedzieć czy to jest pełny i poprawny skład sztabu oraz czy ktoś na PW może powiedzieć coś o tym lekarzu kadry? Drugie pytanie - kto jest wicekapitanem kadry? Jest taka funkcja w naszej kadrze aktualnie?

Odnośnik do komentarza

Nie ma tematu Arki, więc dam tutaj, może drobnostka, ale zawsze:

 

Marcin Wachowicz ma wpisane w miejscu urodzenia "Nieznane", a urodził się w Choszcznie, które jest w bazie, bo np Bartosz Tatarczuk z Lecha ma wpisane Choszczno :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie skończyłem robić uaktualenie a jutro skończe porównanie baz mojej i 10.2.0(Porównuje 18 najlepszych CA i PA)(MOJE czyli moja baza)

 

Lech:

MOJE:Średnia CA:108,888 Średnia PA:117,888

10.2.0:

Legia:

MOJE: CA:114,338 PA:116.444

10.2.0:

Ruch

MY:CA:102.777 PA:111.388

10.2.0:

Zagłębie

MY:CA:102,388 PA:126,055

10.2.0

Polonia B

MY:CA:101.055 PA:116.166

10.2.0

Korona

MY:CA:102.888 PA:122.111

10.2.0

Arka

MY:CA:98.888 PA:118.666

10.2.0

Cracovia

MY

10.2.0

Jaga

MY

10.2.0

Piast

MY

10.2.0

Lechia

MY

10.2.0

Odra

MY

10.2.0

Polonia W

MY

10.2.0

Wisła

MY

10.2.0

Śląsk

MY

10.2.0

Bełchatów

MY

10.2.0

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem robić uaktualenie a jutro skończe porównanie baz mojej i 10.2.0(Porównuje 18 najlepszych CA i PA)(MOJE czyli moja baza)

 

Lech:

MOJE:Średnia CA:108,888 Średnia PA:117,888

10.2.0:

Legia:

MOJE: CA:114,338 PA:116.444

10.2.0:

(...)

Zagłębie

MY:CA:102,388 PA:126,055

10.2.0

(...)

Korona

MY:CA:102.888 PA:122.111

10.2.0

(...)

nie trudź się z uzupełnianiem pozostałych klubów, już ta próbka umiejętności wystarczy.

 

powodzenia w robieniu uaktalnienia, ze względu na oderwanie od rzeczywistości nie wróżę mu powodzenia, ale keep on tryin'. fajnie że zależy Ci na dobrym odwzorowaniu klubów w grze, ale przestań wystawiać swoją osobę na pośmiewisko. w jednej kwestii masz rację: Wisła nie jest najlepiej odwzorowana (z tym że Twoje propozycje jedynie pogorszyłyby obecny stan)

Odnośnik do komentarza

Na początek proszę o brak warna za 2 posty.Opcja edytuj się schowałaxd

 

 

 

 

EDIT:Wypowiedzcie się czy Średnie CA dla tych klubów będą dobre(Biorę pod uwage miejsce w tabeli)

Wisła:+-120

Legia:+-115

Lech:+-115

Ruch:+(tu nie ma minusa)105

Bełchatów:+-110

Lechia:100-105

Polonia B:+-100

Śląsk:+-105

Cracovia:95-100

Jaga:+105(bo sportowo wg tabeli są 6)

Piast:+100

Korona:+-100

Arka:95-100

Polonia:+105

Zagłębie:+-100

Odra:90-95

 

 

 

Piszcie i komentujcie co sądzicie.Poza tym inna sprawa czy mi się to uda zrealizować

Odnośnik do komentarza

Ale każdy klub ma swojego researchera, po co Ty się męczysz w ogóle? Chcesz zostać HR i narzucać wszystkich swoje widełki? Jak tak, to powodzenia...

Jeśli chcesz robić swój własny update, to raczej nie ten dział

Odnośnik do komentarza

Uspokój się ja tylko daję propozycje jak to ma wyglądać wg mnie:D

 

O

 

GKS:ŚredniaCA :109,09

Śląsk:Średnia:104,54

Wisła:Średnia:121.09

Polonia:Średnia:102.18

Odra:Średnia:97.09

Lechia:Średnia:101.18

Piast:Średnia:101.63

Jaga:Średnia:104.54

Craxa:Średnia:99.72

Arka:Średnia:99.09

Korona:Średnia:100.36

Polonia B:Średnia:104.45

Zagłębie:Średnia:103.54

Ruch:Średnia:106.27

Legia:Średnia:119.81

Lech:Średnia:119.18

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie za duża dysproporcja między "wielką" trójką, a resztą. Rzeczywistość pokazała, że przy odrobinie chęci i odwagi reszta ligi spokojnie może powalczyć z "wielkimi".

 

Poza tym jak znam procedurę (byłem kiedyś researcherem), to widełki to nie widzimisię jednego człowieka, tylko wynik długotrwałych rozmów. Nie widzę powodu, by je zmieniać. Szczegóły oczywiście, należy dopracować, bo niektórzy piłkarze są źle odwzorowani i na Twoim miejscu tym bym się zajął.

Odnośnik do komentarza

Ej ludzie...Ja nie chce rewolucji... co do widełek one są dla piłkarzy a skoro obliczałem średnią 11 najlepszej i korzystałem z widełek dam przykład Odry:

Odra jest kandydatem do spadku u mnie dałem jej chyba 90-95 a widełki dla kandydatów do spadku są takie:

Kandydaci do spadku

Gwiazdy 95-110-IMO od 2 do 4 piłkarzy

Zawodnicy podstawowi 85-95-Reszta

Zawodnicy rezerwowi 75-85

Rezerwy 0-75

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako, że ani Korona, ani Motor nie mają swoich tematów to wrzucę info tutaj:

 

Motor chce współpracować z kolejnym klubem Ekstraklasy

 

Działacze Motoru nawiązali współpracę z występującą w ekstraklasie Koroną Kielce. - To ma być wzajemna współpraca, przynosząca korzyści obu klubom. Zresztą nie zamierzamy na tym poprzestać i chcemy pozytywnie zaskoczyć naszych kibiców. Prowadzimy rozmowy z kolejnym klubem występującym w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale jeszcze nie zdradzę, o jaki zespół chodzi - mówi Grzegorz Szkutnik, prezes Motoru.

W następstwie pierwszych rozmów, na testach w Lublinie przebywa trzech piłkarzy Korony. O tym, czy wiosną na Alejach Zygmuntowskich 5 zagrają napastnik Marek Fundakowski, pomocnik Łukasz Kaczmarek (ostatnio byli wypożyczeni z Korony do Hetmana Zamość) i napastnik Maciej Górecki (Korona, Młoda Ekstraklasa), zadecyduje trener Motoru Mirosław Kosowski, po sobotnim sparingu z Radomiakiem w Radomiu. W środę do grona zawodników trenujących z Motorem, dołączył również 24-letni pomocnik Paweł Klimkiewicz (Górnik II Łęczna).

 

Korona może być dla Motoru i władz miasta Lublina dobrym przykładem. Klub mający olbrzymie wsparcie finansowe od miasta Kielce, jest znakomicie poukładany organizacyjnie, a Kielce mają także jeden z najnowocześniejszych stadionów w Polsce. - Współpraca będzie szeroka i nie dotyczy to tylko transferów zawodników. Będą organizowane wspólne staże trenerskie czy wymiana młodzieży. Także pod względem organizacyjnym, możemy od Korony przyjąć wiele ciekawych rozwiązań - kończy Szkutnik.

 

Także wiceprezes Korony ds. sportowych Jarosław Niebudek, optymistycznie patrzy na współdziałanie obydwu klubów. - Wiem, że w Motorze porządkowane są sprawy organizacyjne, więc jeżeli będzie taka wola ze strony Motoru, to możemy przekazać im parę wskazówek. Nasz klub jest profesjonalnie zorganizowany, a piłkarze mogą się skupić tylko na grze, na przepięknym stadionie. Działacze Motoru mogą skorzystać z naszego doświadczenia. Do Motoru będą trafiać nasi zawodnicy, a poza tym chcemy pracować na różnych płaszczyznach - mówi Niebudek.

 

Warto uwzględnić tę współpracę przy następnym update'cie :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...