Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Piotr Kamiński - czy drugą połówkę zeszłego sezonu nie spędził w Resovii na loanie? W historii ma, jakby definitywny transfer to był.

Mariusz Szyszka - to samo w przypadku zeszłego sezonu w Słubicach i Pogoni Szczecin

Mariusz Kostek - to samo

H. Rengifo - kosztował od 250 k E do 350 k E - w tym pierwszym artykule są też ceny innych zawodników (nie wiem tylko dlaczego są ceny za graczy Amiki?).

R. Lewandowski - na podstawie danych z tej strony podliczyłem występy Lewandowskiego w Zniczu - wyszło mi 24/15 w sezonie 2006/2007

M. Scherfchen - u mnie dostał najwyższą gażę 3,4 k E/ tydzień

Ł. Białożyt - 1,1 k Euro gaży

A. Czarnecki - zeszły sezon spędził na loan(?) w Elanie, 27-4

S. Peszko - przyszedł za darmo o ile mnie pamięć nie myli?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

nie wiem na ile to prawda ale w piłce nożnej jest wywiad i informacja o piłkarzu Lecha , którego fragmenty są na wp

link http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Pilkarz-Lecha-gwiazda-w-Hiszpanii,wid,11411815,wiadomosc.html

 

mam pytanko czy ktoś w ogóle słyszał wcześniej o nim ? bo ja szczerze mówiąc nie . Obecnie jest w kadrze juniorów starszych.

 

pewnie na FM 2010 za wcześnie aby go opracować ale myślę że można zapamiętać jego nazwisko

kadra rocznika 91\92

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Kontrakt Tomasza Mikołajczaka wg.skarbu kibica z Przeglądu Sportowego tak jak napisał Mario obowiązuje do 30.06.2014 r

 

A co do

Zieliński w Polonii zarabiał ponad 20 tysięcy złotych miesięcznie, więc usatysfakcjonowała go płaca 50 tysięcy złotych miesięcznie.
to wg. dodatku do dzisiejszego PS Jacek Zieliński zarabia 30000 zł
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...