Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

zapowiada się kolejny świetny serial (mówię o Dallas), a na chwilę obecną oglądam już tyle, że nie wyrabiam powoli. :P TBBT, Modern Family, Walking Dead i Lucifer już lecą, a przecież niedługo wracają Vikings, Daredevil, Banshee i Gra o Tron. jeśli do tego dodam będące w planie kolejne sezony Narcos, Gomorry i Peaky Blinders to wychodzi dużo czasu do "stracenia", a wszystko na tyle dobre, że nie ma za bardzo z czego rezygnować :O

Odnośnik do komentarza

A Pod Kopułą ogląda ktoś? Bo ja kiedyś zerknąłem jeden odcinek, ale odszedłem od niego, jakoś mieszanka książki i nowych wątków trochę mnie odtrąciła.

Obejrzałem cały pierwszy sezon i ze 3 odcinki drugie. Odrzucił mnie ten serial. Za duże odejście + zmiany, które były dla mnie na minus. Moim zdaniem nie warto siadać do tego.

Odnośnik do komentarza

TWD

 

 

odcinek WOW. Naprawdę niezły, ba, bardzo dobry. Czekałem na akcję z Coralem ;) Daryl mocno zaskoczył z bazuką. Dzieciak na plus- rozmazany gówniarz. :D

Co do księdza- toż to może w końcu przełamanie jego i będzie badassem w końcu.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

A Pod Kopułą ogląda ktoś? Bo ja kiedyś zerknąłem jeden odcinek, ale odszedłem od niego, jakoś mieszanka książki i nowych wątków trochę mnie odtrąciła.

Obejrzałem cały pierwszy sezon i ze 3 odcinki drugie. Odrzucił mnie ten serial. Za duże odejście + zmiany, które były dla mnie na minus. Moim zdaniem nie warto siadać do tego.

 

Ja nie czytałem książki, ale na początku mnie wciągnął. Jednak drugi sezon zaczął już przynudzać i odpuściłem.

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na 11.22.63 na podstawie "Dallas 63" Kinga. Powieść bardzo mi się podobała a trailer serialu ma klimat powieści.

Ja również. Pod 1. trailerm na YT ktos wyraził co czuję: oby to nie było Pod Kopułą! I chyba nie będzie! :)

 

Serial American Crime Story jest stylizowany na dokument?

 

A Pod Kopułą ogląda ktoś? Bo ja kiedyś zerknąłem jeden odcinek, ale odszedłem od niego, jakoś mieszanka książki i nowych wątków trochę mnie odtrąciła.

Obejrzałem cały pierwszy sezon i ze 3 odcinki drugie. Odrzucił mnie ten serial. Za duże odejście + zmiany, które były dla mnie na minus. Moim zdaniem nie warto siadać do tego.

 

Pod kopułą może byc interesujące tylko dla tych, którzy nie czytali pierwowzoru, ale i to wątpliwe. Ma tyle wspólnego z książką co inna serialowa porażka Raport Mniejszości, który okazał sie czerstwym serialem kryminalnym, a mi jeszcze kojarzył się z Ziemia Ostatnie Starcie. Nie wiem w sumie dlaczego. :)

Odnośnik do komentarza

Zacząłem oglądać Lucyfer, nowy serial od FOX-a. Główny bohater to diabeł, który postanowił opuścić piekło i zamieszkać w LA. Co prawda jak na serial kryminalny, rozwiązywane sprawy są dość banalne, ale mocną stroną jest para aktorów grających główne role i fajnie napisane dialogi. Trochę przypomina mi Dextera, może z racji dwuznacznego głównego bohatera. Polecam sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

podbijam szramka. rzeczywiście sposoby rozwiązywania spraw dość banalne, ale rekompensuje to ogólny klimat serialu i chemia między głównymi bohaterami (mimo, że do Lucyfera nie byłem na początku przekonany). mimo wszystko liczę, że z kolejnymi odcinkami będzie trochę mroczniej.

 

zacząłem też 11.22.63, czyli ekranizację Dallas' 63 Kinga i na pewno będę śledził dalej. co prawda już w pierwszym odcinku były zmiany w stosunku do książki, ale to chyba teraz normalnie, więc przymknę oko i dam szansę kolejnym odcinkom. pozytywnie zaskoczył Franco, wydaje się pasować do roli Ambersona.

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem wczoraj wreszcie Man in the High Castle. Sam pomysł jest świetny i pewnie dlatego właśnie obejrzę do końca, bo sam pilot mnie niestety nie porwał. Moim zdaniem trochę przeciągnięty i jakoś tego całego klimatu nie złapałem jeszcze, a chyba właśnie ta cała otoczka powinna być siłą tego serialu. No ale zobaczymy jak będzie dalej, potencjał jest.

 

Pierwszy odcinek nowego sezonu Wikingów na poziomie, czekam na to co będzie dalej, ale premiera sezonu bardzo przyjemna.

 

Co do nowych seriali typu Vinyl itd. to czekam aż się skończą sezony i na jakieś opinie co warto, bo sporo interesujących premier, no ale nie ma czasu oglądać wszystkiego, więc skupiam się na razie na nowych sezonach znanych mi już produkcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...