Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Firefox działa co raz wolniej i co raz bardziej denerwuje. Czy nie ma wobec niego żadnej alternatywy oprócz Opery? Jej interfejs mnie po prostu odrzuca. Próbowałem Arory, ale ona jest nierozwijana od grudnia zeszłego roku i jej najnowsza wersja na Windowsa jest o dwa numerki starsza od wersji unixowych... Od razu zaznaczam, że pomiotu szatana od Google instalował nie będę.

Odnośnik do komentarza

Chrome/Chromium ma tę zaletę, że ma własny menedżer procesów (Shift + Esc), przez co można kontrolować, która karta jest najbardziej obciążająca i ją wyłączyć. No i jeśli Chrome sprawdza się na 2-3 kartach, to więcej, do tego np z flashem, potrafi zeżreć całą dostępną pamięć. Na lapku powróciłem do FF (odchudzony, bądź przeinstalowany) i jest ok.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Przejęty ostatnimi wieściami o braku bezpieczeństwa używania skryptów Java, a także napędzany chęcią odchudzenia Firefoxa, zastanawiam się nad instalacją plugina NoScript. Pytanie moje brzmi: czy używanie NoScripta nie uczyni trudniejszym lub niemożliwym przeglądanie witryn operujących flashem (youtube), grami flashowymi i czy forum będzie działać nadal bez zarzutu?

Dziękuję za rady.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Od niedawna, gdy chcę włączyć FireFoxa, to wyskakuje mi taki oto błąd i przeglądarka się zawiesza...

 

Opis:

Problem spowodował, że ten program przerwał interakcję z systemem Windows.

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: AppHangB1

Nazwa aplikacji: firefox.exe

Wersja aplikacji: 1.9.2.3951

Sygnatura czasowa aplikacji: 4cc7ae16

Podpis zawieszenia: 5136

Typ zawieszenia: 0

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowy podpis zawieszenia 1: b2b78d9145f886f1f5ab31691de97432

Dodatkowy podpis zawieszenia 2: 6bd3

Dodatkowy podpis zawieszenia 3: ca10b886a4bbc19fe7e66cc13c83cbc5

Dodatkowy podpis zawieszenia 4: 5136

Dodatkowy podpis zawieszenia 5: b2b78d9145f886f1f5ab31691de97432

Dodatkowy podpis zawieszenia 6: 6bd3

Dodatkowy podpis zawieszenia 7: ca10b886a4bbc19fe7e66cc13c83cbc5

 

Przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0415

 

Wie ktoś może o co chodzi i jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza

Kurcze. :/

 

A jest jakiś sposób, żeby wszystkie zakładki z FireFoxa przerzucić do Chrome'a? Wiem, że tam w górnym menu w FF-ie można je zapisać, by potem w Chromie je wczytać, tylko że w tym momencie nic nie można zrobić, bo FireFox zawiesza się dosłownie cały.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...