Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po przejściu na pełną wersję W7 (wcześniej miałem RC1) i Firefoxa 3.6 (wcześniej 3.5.7) mam spory problem z Mozillą. Mianowicie, podczas pobierania pliku przez przeglądarkę nie mogę otworzyć żadnej strony :| Kiedy tylko anuluję pobieranie wszystko wraca do normy. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

 

Na nowym profilu wszystko działa poprawnie, widocznie MozBackup coś skopał. W każdym razie, skasował stary profil więc problem naprawiony.

Odnośnik do komentarza

Post z cyklu "przyzwyczajenie drugą naturą człowieka".

 

Zainstalowałem sobie najnowszego FF (3.6) i mnie strasznie mierzi jedna zmiana - strona otwarta w nowej karcie nie ląduje na samym końcu kolejki po prawo, tylko zaraz za kartą, z której ją otworzyłem. Drobnostka, ale mnie coraz bardziej wpienia, a z piątku tak nie wypada się denerwować. Ma ktoś na to jakieś rozwiązanie? (w opcjach nic takiego nie znalazłem)

Odnośnik do komentarza

Wydano nową wersję Opery. Oznaczono ją numerem 10.50. Reklamuje się jako najszybsza obecnie dostępna przeglądarka internetowa, wg testów szybsza od Chrome.

Zapraszam do testowania :)

 

Do pobrania pod tym linkiem: http://www.opera.com/browser/

 

Jest to tylko wersja pod Windows. Wersja dla MAC i Unix za jakiś czas (dla tych platform jak na ten czas są do pobrania tylko wersje testowe).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu jutjub wprowadził nowy super-duper interfejs i problem w tym, że on mi nie działa, tj. filmiki. Zamiast filmu mam tylko biały prostokąt, a na nim, białą czcionką (przeto ciężko zauważyć, trzeba zaznaczyć tekst kursorem :)), jest napisane, co następuje:

\n\n\t\t\n\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t

\n\t\t\t\tNo Flash? Go get it!\n\t\t\t

\n\t\t\n\t\n\t\n\t\t\n\t\t\n\t\t\t<div id=\"flash-install\">\n\t\t\t\tNo Flash? <a href=\"http://get.adobe.com/flashplayer/\">Go get it!</a>\n\t\t\t</div>\n\t\t\n\t\n');

 

Przypuszczam, że to nie jest poprawna forma tego komunikatu ;). W każdym razie, mam Firefoxa 3.6 PL, najnowszy flash ściągnięty ze strony Adobe, wyłączenie NoScripta i Adblocka nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wydano nową wersję Opery. Oznaczono ją numerem 10.50. Reklamuje się jako najszybsza obecnie dostępna przeglądarka internetowa, wg testów szybsza od Chrome.

Zapraszam do testowania :)

 

Ponieważ FF zaczął mnie irytować ciągłymi zwisami, postanowiłem się przesiąść na Operę, i muszę przyznać, że postęp faktycznie jest ogromny, ale albo jestem kretynem, albo nie potrafię przypisać stylu użytkownika do KONKRETNEJ witryny - moje style działają albo na wszystkich stronach, albo na żadnej.

 

[ed] Poradziłem (chyba?) sobie, ale w porównianiu z Firefoxowym Stylishem, zarządzanie CSSami użytkownika leży i kwiczy i jest kompletnie antyintuicyjne.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...