Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki problemik z Firefoksem (ale na Chrome mi to samo wychodzi) - z wtyczką Windows Media Playera. Ściągnąłem ze strony, jak trzeba. Zainstalować próbuję jak trzeba. Po czym się okazuje, że wyskakuje mi napis "Invalid drive: G:\" (tak, nie mam dysku G, zapisane jest na pulpicie) i cała instalacja idzie się kochać. Problem występuje niezależnie od źródła pobrania wtyczki...

 

OK. Metodą prób i błędów, potrzeba było skopiować do folderu z pluginami np-mswmp.dll znaleziony w sieci. Teraz działa :)

Odnośnik do komentarza

I właśnie w 11, którą chętnie zainstalowałem, błędy się zdarzają: na CMF nie widać poddziału (podforum?) z CMF Awards, na forach ze skryptem PHPBB3 nie działa funkcja "Otwórz wszystkie nieprzeczytane tematy w nowych kartach", a na Facebooku wciąż nie można się doczekać migającego powiadomienia na pasku karty o nowej wiadomości na czacie...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Mam taki problem. Wyskoczył mi taki błąd na YT, może to nie błąd, tylko informacja.

"Uaktualnij program Flash Player do wersji 10, aby zwiększyć wydajność odtwarzania. Uaktualnij teraz lub uzyskaj więcej informacji. "

Ok. Pobrałem ze strony, zainstalowałem i nic :/ Usunąłem, zainstalowałem jeszcze raz i nic :/ Mam tak tylko na Mozilli na najnowszej wersji.

Wie ktoś jak zainstalować to aby działało?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zainstalowałem nowego Firefoxa 4. Po instalacji zepsuło mi wyświetlanie czcionek. Czy ktoś z Was ma ten sam problem?

 

Skrin z FF4 i dla porownania skrin z FF3 uruchomionego na maszynie wirtualnej.

Też to mam i domyślam się, że taka już jest czcionka FF4. Mi tam odpowiada ;)

A mi nie. Szczególnie, że tworzę strony internetowe. Na razie wróciłem do FF3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...