Skocz do zawartości

Kącik metroseksualisty


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kuchar: ciekawy jest Burberry London widzę, będzie jak znalazł na długą zimę. Poszukałbym też już czegoś na wiosnę, lato - kwiecistego właśnie. Invictus i wszystko od Paco Rabanne przerażają mnie swoją tandetą i patosem w jednym. Fahrenheit świetny - ale za 20 lat.

Odnośnik do komentarza

Aqua di Gio tak, ale Farenheit nigdy mnie nie zachwycił.
ja tam nie wiem co jest modne, ale wiem co mi (i kobietom, z którymi się spotykam/spotykałem) się podoba: Coze, Very Valentino, Gucci pour Homme I (II w ogóle mi się nie podoba) - ta trójka wykształciła się na przestrzeni lat jako żelazne 'must have' na półce w łazince, ewentualnie sezonowo kupię coś innego, ale na razie nic innego nie trafiło na moją listę, no ewentualnie Black Bulgari na upały w mieście.

zajrzyj do galilu - mają perfumy niszowych marek i czasami można znaleźć perełkę - no i jest duża szansa, że nie będzie się pachniało jak wszyscy dookoła. :)

Odnośnik do komentarza

Od kilku lat używam naprzemiennie czerwonego Lacoste i klasycznego srebrnego (szarego?) bo nazwy chyba nie ma Hugo Bossa. Niedawno w prezencie otrzymałem budżetówkę czyli Lamborghini Torino i muszę przyznać, że jestem zaskoczony. Tylko na wieczór, ale bardzo dobry i taki delikatny, nie wywierca dziury w nosie. Poza tym może coś z Davidoffa? Zazwyczaj mają ciekawe cytrusowe, w sam raz na dzień, zapachy?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie wiedziałem, w którym temacie to napisać, a nowego wątku ślubnego zakładać nie chciałem. Ten temat wydaje się odpowiedni.

 

Panowie - czy którykolwiek z Was ma do czynienia z tytanowymi obrączkami? Takie właśnie z Kasią chcemy sobie na paluchy pozakładać. Podobają mi się bardzo, ale chcę mieć jakieś porady, jakieś rozeznanie w temacie :).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Gdzie kupujecie perfumy dla siebie? Jakieś znane perfumerie typu Douglas albo Sephora, czy macie może sprawdzone swoje sklepy internetowe z których ściągacie kosmetyki?

 

No i co z odwieczną sprawą 'czym się różnią perfumy z drogerii i tymi z internetu'? I co z perfumami określonymi jako testery? Jakie są wasze przekonania? Wolicie zapłacić więcej w drogerii, czy raczej 'skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać'?

Odnośnik do komentarza

Ja najczęściej kupuje perfumy w sklepach bezcłowych. Taniej niż w drogeriach. Ale pewnie niekoniecznie taniej niż w necie. Kilka razy zdarzyło mi się kupować perfumy "testery" i jakiejś większej różnicy nie widziałem. Zależy kto to sprzedaje i czy to naprawdę tester czy podróba.

Odnośnik do komentarza

Gdzie kupujecie perfumy dla siebie? Jakieś znane perfumerie typu Douglas albo Sephora, czy macie może sprawdzone swoje sklepy internetowe z których ściągacie kosmetyki?

 

No i co z odwieczną sprawą 'czym się różnią perfumy z drogerii i tymi z internetu'? I co z perfumami określonymi jako testery? Jakie są wasze przekonania? Wolicie zapłacić więcej w drogerii, czy raczej 'skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać'?

chwytałem ostatnio z internetowego sklepiu douglasa, troche taniej a i pewne źródlo, na allegro od anonimów nie bylo duzo taniej, a ryzyko spore

Odnośnik do komentarza

Z tymi drogeriami to nie byłbym taki pewien czy są tam perfumy takiej super jakości. Mama mi jakiś czas temu opowiadała, że tak naprawdę to co dostajesz w drogiej perfumerii jest często takiej samej jakości jak podróby, które kupujesz u Mietka. Dlaczego? Bo oni też biorą towar nie wiadomo skąd. Powoływała się przy tym na jakichś ludzi blisko z tym związanymi, ale teraz już nie pamiętam kto to był.

Odnośnik do komentarza

Z tymi drogeriami to nie byłbym taki pewien czy są tam perfumy takiej super jakości. Mama mi jakiś czas temu opowiadała, że tak naprawdę to co dostajesz w drogiej perfumerii jest często takiej samej jakości jak podróby, które kupujesz u Mietka. Dlaczego? Bo oni też biorą towar nie wiadomo skąd. Powoływała się przy tym na jakichś ludzi blisko z tym związanymi, ale teraz już nie pamiętam kto to był.

 

Raz właściciel jednego z rzeszowskich Douglasów był pod wschodnią granicą i cały karton perfum zwoził :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

po licznych konsultacjach, dałem się namówić na zakup kolejnego elektryka tym razem padło na: http://www.euro.com.pl/golarki/philips-rq1250-16.bhtml

 

jest zdecydowanie lepiej niż w przypadku brauna, którego używałem wcześniej. obawiam się, że do ideału jeszcze trochę brakuje

jak golę się codziennie to po kilku tygodniach skóra się przyzwyczaja i nie jest bardzo "wysypana" po goleniu, niemniej jednak tydzień przerwy powoduje, że... cały misterny plan idzie w pizdu i trzeba budować wrażliwość skóry od początku

patrząc na ciężki kaliber cenowy, raczej więcej na elektryka się nie skuszę(chyba, że jakiegoś za stówkę... tak dla porównania)

 

zwracam się natomiast z innym pytaniem o maszynki żyletowe, potrzebuje zakupić coś sensownego do golenia czaszki, obecnie korzystam z jakiś jednorazówek trzyostrzowych og gillette i jestem względnie zadowolony, jednak... może polecicie coś z wymiennymi ostrzami ?

Odnośnik do komentarza

no to chyba indywidualna sprawa każdego, brat używa brauna serii 3 od wielu lat i może się golić na sucho i ani nie ma wysypki żadnej i dokładnie się tym goli, folie wymieniał raz przez 5 lat użytkowania (bodaj kilka miesięcy), więc nie ma reguły... mój znajomy ma podopbny model do mnie i jest... zajebiście zadowolony, a w zasadzie to jego żona

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...