Skocz do zawartości

Kącik metroseksualisty


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Gdzie szukać butów na zimę? W zeszłym roku kupiłem świetne w River Island, ale niestety wyszły plamy od soli i musiałem je reklamować. Szukam skórzanych, brązowych botków, coś takiego:

http://www.zalando.pl/jack-jones-savek-botki-sznurowane-brazowy-ja212d005-o11.html

Nie chcę kupować online bo jednak takie buty wolę dobrze przymierzyć. Może gdzieś wpadły wam podobne w oko.

Odnośnik do komentarza

Też miałem o to pytać.

 

@brss45, CCC i Deischmann? Żartujesz? Ja rok temu kupiłem buty Lasockiego, myślałem, że porządna firma, więc mi trochę wytrzymają. Nie przetrwały nawet sezonu, zaczęły się rozklejać, materiał się porwał... ledwo dochodziłem w nich zeszłą zimę. Teraz znowu muszę szukać.

A Cejrowski ostrzegał przed CCC xD

Odnośnik do komentarza

Wojas ma cenę nieadekwatną do jakości. Trochę drogie, ale solidne są buty Salamander. CCC i Deichmann to żenada, nie kupuj na zimę butów firmy, która produkuje głównie ubrania, a buty jako dodatek (Zara, Bershka, H&M). Ja lubię też buty Kazara, ale jesiennych nigdy nie miałem, więc nie mogę się ustosunkować. Podobne do tych co wrzucałeś kupiłem też kiedyś w Ryłko, całkiem porządne z wyjątkiem sznurowadeł (skuwki się szybko odlepiły).

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, jak wy chodzicie w tych butach, chyba tylko od łóżka do kibla :) U mnie jakieś Adidasy, Pumy czy Nike do roku to maksymalnie wytrzymują, a zazwyczaj mniej :) tyle że w normalnych, na ulicę, do spacerowania, chodzę na okrągło, czy zima czy lato :) parę lat temu nawet wydarłem w Sizeerze nowe bucięta w zamian za stare, które chyba po mniej niż pół roku miały dość :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, jak wy chodzicie w tych butach, chyba tylko od łóżka do kibla :) U mnie jakieś Adidasy, Pumy czy Nike do roku to maksymalnie wytrzymują, a zazwyczaj mniej :) tyle że w normalnych, na ulicę, do spacerowania, chodzę na okrągło, czy zima czy lato :) parę lat temu nawet wydarłem w Sizeerze nowe bucięta w zamian za stare, które chyba po mniej niż pół roku miały dość :)

no jak sie w kolko chodzi w tych samych butach, to sie nie dziw ze wytrzumuja tak krotko. ja praktycznie codziennie chodze w innych butach i glownie dzieki temu sa caly czas w dobrym stanie i wytrzymuja dluzej niz jeden sezon.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...