Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w obie części. Obie gry też kupiłem pełne. PESa już mam na fifę czekam do premiery. Jeżeli chodzi o pesa to strasznie niedorobiony. Konami jakby się zatrzymało 10 lat temu. Nie wiem czy brakuje im ludzi, żeby ogarnąć wszystko jak powinno być na premierę czy olewają sprawę. Jeżeli chodzi o gemplay to jest ok. Animacje zawodników dobrze zrobione. Kolizje zawodników, gra ciałem wygląda fajnie. Największy problem chyba z bramkarzami. Czasami głupio się zachowują. Ale offline gra cię całkiem przyjemnie. Ale otoczką do fify nie mają startu. Nie chciało im się nawet zrobić animacji jak zawodnikom przyznawane są żółte kartki. Tylko powtórka i wyskakuje kartka. Można grać tylko przy dobrej pogodzie. Brak śniegu, deszczu. Jedynie do wyboru dzień albo noc. Brak aktualnych transferów i to nie jakiś pionków tylko Bale, Ozil, Higuain i wielu innych w starych klubach. Online zagrałem jeden mecz, nie miałem lagów i grało się ok. Jak już zacznie się mecz to jest ok, ale długo czekałem na rywala bo ten sobie w taktyce mieszał. Nie ma nigdzie czasu do końca ile mu zostało na przeprowadzanie zmian przed meczem. Siedzisz i czekasz jak debil nie wiadomo ile. W czasie meczu można pauzę brać chyba na 90 sekund przez cały mecz. Wiele takich przestarzałych rozwiązań. Jakby czas dla nich się zatrzymał.

Jeżeli chodzi o Fifę to dla mnie więcej zmian niż między 12, a 13. Poprawiono animację, zmniejszono tempo. Gra się całkiem przyjemnie. Od wczoraj można grać Ci co wykupili wcześniejszy dostęp i mówią, że strzały finezyjne, loby i dośrodkowania na asystach są zbyt skuteczne. Online trzyma poziom jak to FIFA. Trybów do wyboru i koloru.

Odnośnik do komentarza

Fifa srifa. W piątek polska premiera NHL14 - znów będzie katowanie pada.

 

odpalilem wczoraj pierwszy mecz i wrazenia bardzo sympatyczne (no oprocz tego, ze tak dlugo nie gralem, ze ustawienia pada i trybu gry ucze sie praktycznie od nowa :/). Zagralem 1 mecz z NJ i juz jedna z pierwszych akcji mi sie spodobala - bodiczek, Elias leci na plecy, uderza glowa o dol bandy i juz sie nie podnosi. Oczywiscie no penalty call ;) Oprawa wizualna bardzo ladna. Na minus niestety Bill Clement i Gary Thorne - nie lubie tych gosci jeszcze od czasow NHL 200x na PC :/ Drugi minus to kompletna beznadziejnosc kadry Philadelphii - nie wiem jak ja dam rade nimi grac ;) Nowy goalie to w tym zespole mus.

Odnośnik do komentarza

Gra zakupiona, kilka meczów rozegranych. Dupy nie urywa, ale to już było wiadomo po próbkach z demo. Owszem, jest trochę wizualnych "gadżetów", niemniej jednak daleki jest od zachwytów. Domyślne ustawienia sprawiają, że w każdym meczu jest po 4-5 bójek, z których większość jest durno-bzdurna (awantura o oddanie strzału po gwizdku :lol:). Do tego rękawice zrzucają goście, którzy na co dzień boją się nawet większego kontaktu z rywalami, a co dopiero mówić o okładaniu się pięściami. Żeby tego było jeszcze mało, to skaczą sobie do gardeł kurduple i prawdziwi giganci (niczym w niedawnej zadymie w Toronto, gdzie Kessel okładał kijem po nogach większego o dwie głowy Scotta). W rzeczywistości takie sytuacje należą do rzadkości, w NHL14 póki co są regułą...

 

Na plus rzeczywiście hity, choć na razie nie próbowałem grać na tym "ultimate hardcore" czy jak mu tam. Podobać się może też sposób prowadzenia krążka - coraz więcej możliwości, z nieśmiertelną spin-o-ramą na czele :) Wreszcie też dostrzegłem możliwość wykorzystania przewagi szybkości napastnika nad obrońcą (grając Oilers vs. Panthers Eberle wpadł między Campbella oraz Jovanovskiego i przemknął między nimi, nim ci zdążyli go zatrzymać - w poprzednich częściach rzecz nie do pomyślenia).

 

Nadal jednak zdarzają się niezrozumiałe zachowania graczy mojej drużyny, prowadzonych w danej chwili przez AI. Regularne wpadanie na spalonego, rozjeżdżanie się obrońców bez ładu i składu, a o popisach bramkarskich to już nawet wspominać mi się nie chce. Spośród kilkunastu straconych w 7-8 rozegranych meczach bramek, większość to "kartofle".

Odnośnik do komentarza

A jak Ci z Was, którzy mieli okazję zapoznać się już z demem Beyond: Two souls zapatrują się na nową produkcję Quantic Dream ? Ja jestem bardzo ciekawy pełnej wersji. Fabuła wydaje się być ciekawa. Przyjaciel Jodie - Aiden daje duże możliwości w świecie gry. Całkiem przyjemnie wygląda sterowanie zarówno Jodie jak i samym Aidenem. Do QTE jestem przyzwyczajony po Heavy Rainie więc tutaj zaskoczenia nie było. Jeszcze 9 dni i trzeba będzie odwiedzić jakiś MM względnie Saturn :) Szkoda tylko że zaprzepaściłem okazję i nie zamówiłem przedpremierowo edycji specjalnej na brytyjskim Amazonie gdzie cena wynosiła 33£ z polskim dubbingiem i darmową wysyłką do kraju. Teraz pewnie trzeba będzie zapłacić około 230 zł żeby zacząć zabawę :(

Odnośnik do komentarza

Schrzanili wyszukiwarkę w PSN. Miała być wygoda, jest straszny chaos.

 

@Olfeusz, chodziło mi o PlayStation Store.

Kiedyś PSN było czytelne. Wszystko można było łatwo znaleźć. Teraz wszędzie tylko nowości biją po oczach. Do tego nie można znaleźć gier czy dodatków za pomocą wpisanego tekstu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...