Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę ci wskazać Polonię tylko która aż tak lewicowa też nie jest. A szkoda że nie dorobilismy się w Polsce lewicowych stowarzyszeń kibiców, jak ma to miejsce w innych krajach.

Segregacja jest, bo jakoś czarnych, czy karaimów (polskich Tatarów) w młynach nie widzę.

 

ot choćby w tym punkcie (również z wiki): Nacjonalizm przedkłada interesy własnego narodu nad interesami innych narodów, zarówno wewnątrz kraju (mniejszości narodowe lub etniczne) jak i na zewnątrz (narody sąsiednie)

W ekipe Widzewa na meczu w Lublinie był murzyn.

Odnośnik do komentarza

@jmk - Polonia była mocno lewicowo-anarchistyczna w latach 90-tych. No i zapomniałem o czerwonym Zagłębiu

bardzo ciekawe. Można wiedzieć skąd pochodzi to info? Polonia w latach 90. to był bardzo rozrywkowy kibicowsko klub (pobicie Jabłońskiego :D), przynajmniej tak wynika z moich źródeł. Nikt mi nie wspominał o żadnym lewactwie.

Odnośnik do komentarza

Inną zupełnie sprawą jest to, czego nie rozumiem: układ, zgoda, kosa :rotfl: Kurde, jestem z Mielca i mam sentyment do resztek Stali. Ale z prawdziwych piłkarskich klubów lubię oglądać Wisłę. Natomiast nie rozumiem w imię czego mam kibicować np. Śląskowi, a bluzgać na Polonię, bo paru gości sobie wymysliło, że z tymi będzie zgoda, a z tymi kosa :| O co kaman? Nie można kibicować tylko swoim i nie lubić lokalnego rywala, tylko trzeba sobie szukać pseudo kolegów 500 km gdzieś tam? I może się paradoksalnie okazać, że w swoim mieście dostanę w ryja za to, że lubię w telewizji pooglądać Wisłę a nie Cracovię - to jest chore.

Odnośnik do komentarza

Przyczyna -> skutek. Wystarczy trochę zainteresować się i poznać temat to przestaniesz nazywać kogoś pseudokolegami. Nie chce mi się tego tutaj tłumaczyć :)

 

Jak ci się nie chce tłumaczyć to nie pisz postów. To raz. Od nie pamiętam kiedy wrzucasz tu linki jak to rozpierdalają Niemcy, Szwedzi czy k***a Iworyjczycy na swoich stadionach - napiszę więc po raz kolejny, ch** mnie obchodzi (użyję takiego języka bo widocznie cywilizowanego nie pojmujesz) co się dzieje w Niemczech, na Ukrainie czy w innym wypizdzewie. Mnie interesuje, jako "sąsiada" stadionu Ruchu Radzionków żeby mogło dojść do derbów z Polonią Bytom i żeby była z tego fajna impreza, a nie stress czy mi jakiś idiota nie rozjebie szyby w samochodzie, nie wspominając o ryju.

 

I żadne argumenty w stylu - nie wiesz jak to jest bo nie byłeś/nie znasz się - nie mają tu prawa bytu. Mam PRAWO do spokoju, mam PRAWO nosić szalik dowolnego klubu w dowolnym miejscu i mam PRAWO nie akceptować sytuacji takiej jaka jest.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że masz prawo. Masz PRAWO chodzić też w koszulce z podobizną Che Guevary albo Stalina albo w różowej "jestem gejem". Licz się z tym, że od kogoś możesz za to dostać po mordzie. Znowu wracamy do tego samego, Boże :doh!:

 

A jak Cię ch** obchodzi to po co w ogóle tu wchodzisz? Mnie interesuje sytuacja ultrasów w Europie, żebym mógł ją porównać do naszej. To nie jest topic 'najeżdżamy na polskich kiboli' tylko temat 'polscy kibice'. Mam PRAWO czasem wrzucić jakiś filmik żeby skontrastować sceny kibicowskie.

 

No i wybacz, ale jeśli ktoś zarzuca tu jakieś pseudokoleżeństwo to znaczy, że jest ignorantem i nie mam powodu żeby z nim dyskutować na temat na którym się nie zna.

Odnośnik do komentarza

No i cały pies pogrzebany - nie mogę za to dostać po mordzie. Jestem nietykalny. A jak ktoś chce mnie tknąć, to od tego jest Policja, żeby mu to wybić z głowy. Rozumiem, że to fundamentalna różnica i się nie dogadamy w tej kwestii więc sobie odpuszczę.

 

Jak chcesz porównywać sytuację Ultras w Europie do naszej to porównaj, a nie wrzucasz filmiki z jakiś dymów i mówisz, że u nas jest gorzej/lepiej (sam w sumie nie wiem). Wrzuć filmik i to jakoś skomentuj a nie trolluj.

 

A jak ktoś czegoś nie wie, to wypadałoby mu wytłumaczyć/objaśnić a nie powiedzieć chuja wiesz i jeszcze dopisać najlepiej PDK. To nie jest dyskusja, to jest debilizm.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że masz prawo. Masz PRAWO chodzić też w koszulce z podobizną Che Guevary albo Stalina albo w różowej "jestem gejem". Licz się z tym, że od kogoś możesz za to dostać po mordzie. Znowu wracamy do tego samego, Boże :doh!:

faktycznie żyjemy chyba w innych rzeczywistościach, bo dziennie widzę na ulicy przynajmniej kilku gówniarzy w koszulkach z Che i cholera ani podbitych oczu nie mają i zęby też raczej w porządku... ba - jakieś 10-15 lat temu gówniarzem będąc sam nosiłem Che, Mao i Trockiego na koszulkach i ani mnie nikt z autobusu nigdy nie wyprosił, ani na uczelni nikt się nie czepiał, po ulicy też nikt mnie nie ganiał za to... dziwne - niby jeden kraj a rzeczywistości jakby zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze zgody i kosy smieszyly - jako kibic Legii szczerze mowiac mam wyjebane jakie wyniki osiaga Pogon, czy tez FC Den Haag, a juz niedobrze mi sie robi jak pomysle, ze mialbym kibicowac Juventusowi :]

 

I wiem, ze ktos tam z kibicow (L) moze miec tysiace i setki powodow dla ktorych akuratych tych nie lubia, tamtych lubia, ale nie mam zadnego powodu, zeby isc slepo za stadem, bo ktos sobie umyslil, ze tych trzeba lac, a tamtych kochac. Nawet jesli jego argumentacja byla sensowna to argumenty moga po mnie splynac.

 

Smieszne jest to, ze szacunek dla rywala i normalna atmosfere na meczu mozna stworzyc jedynie ze zgodami...

Odnośnik do komentarza

Na stadionach nie ma żadnej segregacji - jest tylko grupa kochająca swój kraj, jak Ci się to nie podoba to nie musisz w tym uczestniczyć, ale nie możesz też tego napiętnować, bo jesteś w mniejszości.

 

O! I w końcu to napisałeś. Do quotez to raz, bo wiekszej bzdury ze swieca szukac, a dwa: oto jest wlasnie to oblicze kiboli o ktorym CALY CZAS pisze. "Jak myslisz inaczej niz wiekszosc, to zamknij ryj."

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że masz prawo. Masz PRAWO chodzić też w koszulce z podobizną Che Guevary albo Stalina albo w różowej "jestem gejem". Licz się z tym, że od kogoś możesz za to dostać po mordzie. Znowu wracamy do tego samego, Boże :doh!:

faktycznie żyjemy chyba w innych rzeczywistościach, bo dziennie widzę na ulicy przynajmniej kilku gówniarzy w koszulkach z Che i cholera ani podbitych oczu nie mają i zęby też raczej w porządku... ba - jakieś 10-15 lat temu gówniarzem będąc sam nosiłem Che, Mao i Trockiego na koszulkach i ani mnie nikt z autobusu nigdy nie wyprosił, ani na uczelni nikt się nie czepiał, po ulicy też nikt mnie nie ganiał za to... dziwne - niby jeden kraj a rzeczywistości jakby zupełnie inne.

Wnioskuję więc, że ci w klubowych koszulkach są zakrwawieni i bezzębni?? Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku można spotkać się z objawami agresji. Ile razy można tłumaczyć, że prawdopodobieństwo dostania wpierdol nie jest wielkie, co najwyżej ktoś Cię wyzwie. Ale pewnie wg Was chuligan najpierw da w zęby, później zedrze koszulke, a na koniec ją spali. Psychoza :)

 

Zapraszam do Szczecina na Skolwin albo Żelechowo, tam dostaniesz wpierdol za zapałki. I co z tego?

 

A wrzucałem video w odpowiedzi na trolling :-)

 

Na stadionach nie ma żadnej segregacji - jest tylko grupa kochająca swój kraj, jak Ci się to nie podoba to nie musisz w tym uczestniczyć, ale nie możesz też tego napiętnować, bo jesteś w mniejszości.

 

O! I w końcu to napisałeś. Do quotez to raz, bo wiekszej bzdury ze swieca szukac, a dwa: oto jest wlasnie to oblicze kiboli o ktorym CALY CZAS pisze. "Jak myslisz inaczej niz wiekszosc, to zamknij ryj."

Ale Ty też stosujesz bardzo podobną retorykę. Jedynie nie w odniesieniu do większości, tylko do Twoich przekonań.

Odnośnik do komentarza

SZU: Jasne, że była, ale wtedy Pogoń była kibicowską potęgą w Polsce, Piekiełko wówczas było pełne i naturalna była selekcja, ale nie ze względów poglądów politycznych, lecz raczej nie brano młodych w trakcie mutacji ;)

 

Meler: Zastosuję tutaj trik Gacka, jako, że na studiach miałem przedmiot, który zajmował się w całości konstytucji PL i jej analizie to powiem, że wkuwałem to na pamięć, więc nie mogę zarzucić temu jakości: Gwarancja nietykalności to jeden z najgłupszych wpisów w tejże. Nikt Ci nie zagwarantuje, że nie oberwiesz na mieście, w domu itp. Możesz jedynie być pewien, że spotka go za to kara, ale to już kwestia kodeksu karnego - nietykalności gwarancji NIE MASZ.

Odnośnik do komentarza

Meler: Zastosuję tutaj trik Gacka, jako, że na studiach miałem przedmiot, który zajmował się w całości konstytucji PL i jej analizie to powiem, że wkuwałem to na pamięć, więc nie mogę zarzucić temu jakości: Gwarancja nietykalności to jeden z najgłupszych wpisów w tejże. Nikt Ci nie zagwarantuje, że nie oberwiesz na mieście, w domu itp. Możesz jedynie być pewien, że spotka go za to kara, ale to już kwestia kodeksu karnego - nietykalności gwarancji NIE MASZ.

 

No ale o to tu chodzi. Pałarze was zamykają za to, a wy płaczecie że was szczują, szykanują i robią kozły ofiarne

Odnośnik do komentarza

No bo a) zamykają i strzelają do wszystkich, a nie do rozrabiających i b) nawet w momencie, gdy nikt nie rozrabia.

 

to a) niech rozrabiający będą chojrakami do końca i nie chowają się po wszystkim w tłumie nierozrabiających lub b) niech nierozrabiający nie pozwolą grupie dymiącej na dołączenie do grupy niedymiącej.

Odnośnik do komentarza

No bo a) zamykają i strzelają do wszystkich, a nie do rozrabiających i b) nawet w momencie, gdy nikt nie rozrabia.

Na taka opinie sobie to srodowisko niestety zapracowalo... Tez nad tym ubolweam, ale nie bede mowil, ze kibice sa swieci i ze wszystko z ich strony jest cacy - a teraz gdy sa na celowniku nadal zamiast stonowac to dymia, ergo strzela sie do nich jak do kaczek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...