Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam takich co przejeżdżali samochodem na nie takiej rejestracji jak powinni obok kibiców (pomińmy nazwę klubu...) i wrócili do domu z siekierą wbitą w dach...

Ogólnie to można powiedzieć, że bydło zniknęło ze stadionów i przeniosło się na ulice. Ani sądy 24 godzinne nie pomogły. Polska to nie Anglia, tu by nawet Thatcher nie pomogła.

Odnośnik do komentarza
Ja znam takich co przejeżdżali samochodem na nie takiej rejestracji jak powinni obok kibiców (pomińmy nazwę klubu...) i wrócili do domu z siekierą wbitą w dach...

Ogólnie to można powiedzieć, że bydło zniknęło ze stadionów i przeniosło się na ulice. Ani sądy 24 godzinne nie pomogły. Polska to nie Anglia, tu by nawet Thatcher nie pomogła.

 

 

W 100% procentach mogę się z Tobą zgodzić. Lepiej jest zostawić samochód daleko od stadionu, bo później może być problem z odjazdem.

Odnośnik do komentarza
który to już taki wybryk 'kibiców' Lechii? (złośliwie można odpowiedzieć: już kolejny bez konsekwencji)

Dopóki nie dowalą nam jakiejś porządnej kary to to się nie skończy, ale PZPN nie ma jaj, żeby zareagować ostrzej :/ Ale wystarczy tylko wejść na forum kibiców Lechii, żeby zobaczyć jaki jest ich stosunek do tej sprawy. Wstyd i tyle.

Odnośnik do komentarza

PZPN prawie 3 lata zajęło zwołanie zjazdu dot. korupcji, przez tych kilkadziesiąt miesiący przygotowano całe 0 konkretnych rozwiązań, więc nie liczyłbym na zdecydowane ukaranie wielokrotnych recydywistów.

swoją drogą nie wiem jak ktoś formatu Bieleckiego zgodził się użyczyć twarz i być ambasadorem rasistów (wiem, że to garstka, ale takie działania rzutują na całość, tym bardziej że to zajścia cykliczne i powtarzalne).

 

monitoring? trzeba chcieć z niego korzystać. w ostatnich kilku tygodniach niektóre kluby udowodniły, że sam monitoring bez woli działania jest kosztownym złomem.

Odnośnik do komentarza

Sprawę Lechii poruszył Stec > http://www.sport.pl/pilka/1,65063,5161184.html

 

Wkleję najciekawszy fragment:

Dwa lata temu Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) nakazała, by we wszystkich ligach za rasistowskie wybryki kibiców karać drużynę meczem bez publiczności, odjęciem trzech punktów, sześciu (za recydywę) punktów lub degradacją (za kolejne incydenty).

 

Jeżeli Lechia nie oberwie (a pewnie tak się stanie) to ktoś powinien zaskarżyć PZPN do FIFA.

Odnośnik do komentarza

PZPN niech się pierw z korupcją upora - na zachodzie nie mają poważniejszych prolemów niż "rasizm" więc nadają walce z nim taką rangę.

No i moim zdaniem np odjęcie punktów byłoby nie współmierne do winy. Za bluzganie sędziego, wulgarne piosenki, buczenie lub też wygwizdywanie "białych" takich kar nie ma.

 

W przyszłym roku mają chyba monitoring na Traugutta zamontować - wtedy będzie łatwiej z tym walczyć - bez wymogu posiadania takowego aby mieć licencję ciężko egzekwować cokolwiek.

 

No i jeszcze co mnie wczorja rozśmieszyło - wczoraj na gazeta.pl był to prawie przez cały dzień "temat dnia" :)

Odnośnik do komentarza
Jestem w szoku jak czytam wasze posty. U nas w Lublinie też kibice czasem szaleją, ale nie aż tak.. No kurde, żeby ludzi legitymować? :D

mnie legitymowali niedawno. chcieli dowód, ale potem powiedzieli, że idę z dziewczyną, to mi odpuszczą. to było po meczu z GKS Katowice.

 

Wehikuł czasu masz? Jaki wynik z tą GieKSą będzie, no i ile ich przyjedzie?

Odnośnik do komentarza

racja frodo. zawsze znajdzie się jakiś ważniejszy powód, a poza granicami nadal będą nas przedstawiać jako rasistów.

poza tym dobrze, że był to 'temat dnia' - ile można milczeć, ignorować, nie wyciągać konsekwencji? trzeba postawić sprawę jasno - albo sami zidentyfikujecie i ukarzecie oszołomów (proszę nie wmawiać, że są to osoby zupełnie anonimowe, że bez monitoringu itp. nie da się ustalić kto kieruje dopingiem na meczu wyjazdowym), albo my się wami zajmiemy (łącznie z odejmowaniem punktów itp.). tylko kto wierzy w to, że PZPN jest gotów sprawę tak stanowczo postawić? no właśnie - 'kto wierzy', to już bez racjonalności tylko kwestia wiary...

Odnośnik do komentarza
Jestem w szoku jak czytam wasze posty. U nas w Lublinie też kibice czasem szaleją, ale nie aż tak.. No kurde, żeby ludzi legitymować? :D

mnie legitymowali niedawno. chcieli dowód, ale potem powiedzieli, że idę z dziewczyną, to mi odpuszczą. to było po meczu z GKS Katowice.

 

Wehikuł czasu masz? Jaki wynik z tą GieKSą będzie, no i ile ich przyjedzie?

faktycznie się pomyliłem, mecz był z Jastrzębiem

Odnośnik do komentarza
PZPN niech się pierw z korupcją upora - na zachodzie nie mają poważniejszych prolemów niż "rasizm" więc nadają walce z nim taką rangę.

No i moim zdaniem np odjęcie punktów byłoby nie współmierne do winy. Za bluzganie sędziego, wulgarne piosenki, buczenie lub też wygwizdywanie "białych" takich kar nie ma.

Pewnie dopóki będzie korupcja to "rasizm" nie powinien być w ogóle dostrzegany..no litości :doh!:

Niech sobie wygwizdują Murzynów za to, że są słabi czy z przeciwnej drużyny albo strzelili gola. Ale nie robią troglodyckich małpowań, bo to jest po prostu poniżej wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
faktycznie się pomyliłem, mecz był z Jastrzębiem

Czyli z GieKSą - tyle, że tą jastrzębską ;)

No i jeszcze co mnie wczorja rozśmieszyło - wczoraj na gazeta.pl był to prawie przez cały dzień "temat dnia"

A czemu rozśmieszyło? Właśnie bardzo dobrze, że ta sprawa została rozdmuchana.

Odnośnik do komentarza
Specjalnie to napisałeś prawda :> Dobrze wiesz, że od lat jest spór o nazwę GieKSa, ale byle dopiec Katowicom :( .

Nie rozumiem, tylko Katowicka GieKSa może być GieKSą? :rotfl: Jak dla mnie takie samo prawo ma Jastrzębie, Katowice, Bełchatów czy Pcim Dolny, jeśli tylko jest tam klub sportowy utrzymywany z pieniędzy z górnictwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...