Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Sk8ter - powiem tak nie jestem jakimś chuliganem, potępiam takich ale jestem kibicem. I kibic kibica bronił będzie i to normalna kolej rzeczy. Policja to dla mnie zwykli chuliganie, tyle że w mundurach, a przynajmniej część. Zresztą chyba każdy już zdarzył poznać moje niezmienne stanowisko w tej sprawie. Na zbyt wielu meczach byłem i za dużo widziałem.

To nie rozumiem. Bronisz nie kibiców, ale kiboli, chuliganów, ale chuliganów w odrębnym umundurowaniu już stale atakujesz.

A'propos przyjemniaczków w Katowicach wczoraj bardzo sympatyczną grupkę chuliganów spotkałem, wracając z centrum z kumplem autobusem w godzinie powrotu chuliganów z Bukowej. Spryciarze wysiedli z autobusu eskortowanego przez policję (genialny pomysł policji - pełen autobus, na oko koło setki osób w nim, i jeden radiowóz eskortujący :rotfl: ) i wsiedli do normalnego autobusu miejskiego, w liczbie kilkudziesięciu. Nikt im z policji nie robił problemów najmniejszych.

Pogadałem sobie z facetem, którego kojarzyłem jeszcze ze szkoły, co do wyniku, nowego trenera, totalnie na luzie, po czym jakiś knypek się do mnie dowalił (miałem niebieski sweter) po wyjściu z autobusu i razem z kilkunastoma koleżkami wielkości małego tira gonił mnie z kumplem po mojej dzielnicy, żeby "zapie****ić śmierdziela".

Całe szczęście mam o tyle fajne miasto, że udało mi się szybko zwiać do domu znajomego, strach pomyśleć, co by było, gdyby nam się nie udało.

No ale ok, to też policyjna prowokacja, bo przecież byłem na niebiesko, a kumpel to pewnie ukryty mason. :rotfl:

NIE katowickim kibolom.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem Gacek...Ty chyba jesteś wyjątkowo pechowy, bo ja sie w życiu nie spotkałem z objawami agresji od kogoś z GieKSy. Za tydzień jest mecz z Odrą Opole w niedziele. Zapraszam Cie na mecz, usiądziemy sobie na Głownej w sektorze rodzinnym żebyś czuł się bezpiecznie, pogadamy, zobaczysz że na meczach jest na prawdę fajnie, może nam Bractwo Weteranów kopsnie jakiś soczek i batonik jak rozdają dzieciakom i im zostanie. Piszę poważnie.

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem Gacek...Ty chyba jesteś wyjątkowo pechowy, bo ja sie w życiu nie spotkałem z objawami agresji od kogoś z GieKSy. Za tydzień jest mecz z Odrą Opole w niedziele. Zapraszam Cie na mecz, usiądziemy sobie na Głownej w sektorze rodzinnym żebyś czuł się bezpiecznie, pogadamy, zobaczysz że na meczach jest na prawdę fajnie, może nam Bractwo Weteranów kopsnie jakiś soczek i batonik jak rozdają dzieciakom i im zostanie. Piszę poważnie.

Żartujesz? W przeddzień matury mam coś innego do roboty, niż mecz GKS.

Na przyszłość będę pamiętał, że mając na sobie niebieski kolor, to w Katowicach w dniu meczu aż się proszę o wpierdol.

Wyjątkowo pechowy nie jestem, pechowy jest mój kumpel, który nawet nie miał pojęcia o meczu, ale wracając z uniwersytetu tramwajem w kierunku Alp natknął się na GieKSiarzy i dostał parę kuksańców, bo nie miał pojęcia, kto z kim i jaki wynik.

Sfrustrowane bydło, jakie wczoraj się mnie czepiło - poza tym było sporo normalnych gości, pogadałem z jednym, było ok - niestety po Katowicach krąży. Mam szczęście, że mieszkam na obrzeżach, bądź co bądź, miasta i po meczu staram się unikać pobytu w centrum - zetknięcie się ze stadem wściekłych byczków na rynku, gdzie co mecz u siebie starają się rozpieprzyć przystanek przy Wyspiańskim w kierunku Zawodzia, straszą ludzi w tramwaju w kierunku Brynowa (czasem nie pozwalają wejść, bo to "prywatna własność GKS" i tylko w żółtej koszuli wleziesz) naprawdę nie jest przyjemnością.

Jestem w stanie uwierzyć, że fantastyczny robią doping na stadionie, ale musi im ktoś mądrzejszy wyjaśnić, że wyrzucenie z autobusu starszych ludzi i śpiewanie pod ich adresem obraźliwych piosenek, żegnanie się "auf widersehen" i salutowanie w "rzymski sposób" odjeżdżającym kolegom czy rozpieprzanie przystanków bezstronnemu obserwatorowi, jakim byłem, nie daje najlepszej opinii na ich temat.

Odnośnik do komentarza

TVN24 właśnie podało, że na meczu Katowice - Jastrzębie człowiek odpowiedzialny za bezpieczeństwo na stadionie wskazywał ludzi z zewnątrz i ich samochody na parkingu; mam nadzieję, że to tradycyjny nius "kibolski" TVN24 z dupy wzięty, inaczej to szczyt patologii.

 

A nawiasem mówiąc, policja już zaciera ręce, bo dostała kolejne argumenty za totalną pacyfikacją stadionów i ruchu kibicowskiego (nie chuliganki) przed ME 2012. Ale niestety do bezmózgów gloryfikujących chuligankę i kibolstwo to nie dociera.

Odnośnik do komentarza

No co Ty Prof, przecież TVN, Gazeta Wyborcza i wszystkie inne media są przeciwko GieKSie :keke:

 

Co do tego co pisał Gacek warto by dodać moje doświadczenia z kibolami GKS. Byłem w odwiedziny u kuzyna w akademiku i pech chciał, że wybraliśmy się na miasto w czasie kiedy była prezentacja drużyny. Wracaliśmy pod GWSH w tym samym czasie kiedy skończyła się prezentacja i karki ruszyły na łowy. Oczywiście każdego zaczepiali w autobusie i LEGITYMOWALI :szok:

Ja miałem tyle szczęścia, że nie mam wpisane w dowodzie jako miejsce zamieszkania Wodzisław tylko Skrzyszów a że głupie osiłki nie wiedziały gdzie to jest to dali mi spokój. Gorzej było z kuzynem, który mieszka w centrum Wodzisławia... Dostał wpierdol mimo iż przekonywał ich, że lubi GKS ;]

Odnośnik do komentarza
Wracaliśmy pod GWSH w tym samym czasie kiedy skończyła się prezentacja i karki ruszyły na łowy. Oczywiście każdego zaczepiali w autobusie i LEGITYMOWALI :szok:

 

Ja nie wiem, Icon. Ty chyba jakiś pechowy jesteś... :>

 

A gdybyś miał meldunek w Katowicach, dostałbyś żółtego tulipana od panów kibiców, to taka akcja przyjaźni była, cieloku jeden.

Odnośnik do komentarza
Gdybym miał meldunek w K-cach to by mi żyły podcięli żeby sprawdzić czy płynie w nich Niebieska krew :>

Taa, bo chcieliby się dowiedzieć, czy na pewno nie jesteś z Janowa czy Nikiszowca, gdzie faktycznie Niebieskich jest sporo.

Już jeden przy legitymowaniu miał nieprzyjemne małe tete-a-tete z pięścią kibica GKS, gdy kibol po haśle "jestem z Katowic" uznał, że pewnie i tak jest Niebieski.

On to chyba był dopiero pechowy...

Odnośnik do komentarza

Tak, bo w Katowicach jest centrum polskiej chuliganki :grr: . Jakbym przeszedł się w barwach po Poznaniu czy Wodzisławiu to by mnie wyściskali i zapytali, czy nie chce z nimi zrobić sztamy(chociaż w Wodzisławiu pewnie i tak bym sie na żadnego kibica nie natknął). Nie mieszkam w Katowicach i średnio mnie obchodzi kto dostaje od kogo po ryju i za co. Interesuje mnie to co dzieje się na stadionie i podczas wyjazdów :pa:

Odnośnik do komentarza
Tak, bo w Katowicach jest centrum polskiej chuliganki :grr: . Jakbym przeszedł się w barwach po Poznaniu czy Wodzisławiu to by mnie wyściskali i zapytali, czy nie chce z nimi zrobić sztamy(chociaż w Wodzisławiu pewnie i tak bym sie na żadnego kibica nie natknął). Nie mieszkam w Katowicach i średnio mnie obchodzi kto dostaje od kogo po ryju i za co. Interesuje mnie to co dzieje się na stadionie i podczas wyjazdów :pa:

 

Pewnie by cię nie wyściskali ale o to chyba k***a chodzi, że tak powinno być. A że nie jest to znaczy, że żyjemy w kraju troglodytów, których bronisz jakby byli świeci.

Odnośnik do komentarza
Tak, bo w Katowicach jest centrum polskiej chuliganki :grr: . Jakbym przeszedł się w barwach po Poznaniu czy Wodzisławiu to by mnie wyściskali i zapytali, czy nie chce z nimi zrobić sztamy(chociaż w Wodzisławiu pewnie i tak bym sie na żadnego kibica nie natknął). Nie mieszkam w Katowicach i średnio mnie obchodzi kto dostaje od kogo po ryju i za co. Interesuje mnie to co dzieje się na stadionie i podczas wyjazdów :pa:

 

Pewnie by cię nie wyściskali ale o to chyba k***a chodzi, że tak powinno być. A że nie jest to znaczy, że żyjemy w kraju troglodytów, których bronisz jakby byli świeci.

 

 

Udowodnij jak ich bronię, albo przeproś.

Odnośnik do komentarza

Jako mod apeluje o zakonczenie tej bezproduktywnej przepychanki.

 

Od siebie dodam, ze czesto chodze po Warszawie w dniu meczu w czarnej koszuli i uwazam za paranoje, zeby za niebieski sweter malo co nie dostac w morde. Zreszta, co ja tam wiem, mnie tylko raz w dniu meczu w Lodzi obrzucono butelkami, bo jechalem autem na warszawskich numerach...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...