Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj mam pewien problem, nie wiem czym spowodowany.

 

Gdy włączam mecz to pojawiają mi się jakieś komunikaty i gra wyskakuje mi do okienka, a powtarza się to ciągle gdy włączam mecz.

 

Komunikaty, wyskakują w poniższej kolejności. Dodam, że mam Vistę

 

XML parsing error!

not well-formed (invalid token) at line 1 of highlights.xml

 

XML parsing error!

not well-formed (invalid token) at line 1 of speed.xml

 

XML parsing error!

not well-formed (invalid token) at line 1 of highlights.xml

 

XML parsing error!

not well-formed (invalid token) at line 1 of speed.xml

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę, potrzebuje 2 równych klubów z tej samej ligi (do gry multiplayer), żeby budżet był przynajmiej na poziomie 3-4 mln , no i ważna rzecz żeby kluby nie były za dobre, ale żeby po latach można coś nimi osiągnąc, no i żeby też chciało do tych klubów przyjśc trochę talentów ;)

 

Z góry wielkie dzięki .

Odnośnik do komentarza
Mam prośbę, potrzebuje 2 równych klubów z tej samej ligi (do gry multiplayer), żeby budżet był przynajmiej na poziomie 3-4 mln , no i ważna rzecz żeby kluby nie były za dobre, ale żeby po latach można coś nimi osiągnąc, no i żeby też chciało do tych klubów przyjśc trochę talentów ;)

 

Z góry wielkie dzięki .

 

Udinese, Palermo, Sampdoria - Serie A

 

http://img16.imageshack.us/img16/9664/marcinmarzec3.png - WTF?! :|

Czy to oznacza, ze strace robote, czy to tylko dla picu napisali?

 

Ano prawdopodobnie stracisz

 

To jest jakies niepowazne. Kto by zwolnil trenera zdobywajacego z klubem wszystko co sie da?

No nic, czekam na rozwoj wydarzen.

Odnośnik do komentarza

mam bardzo wazne pytanie bo mam wielki problem, ja mieszkam w gliwicach a moj kumpel w zabrzu i gralismy w fm 09, ja u sibie w domu i on u siebie w domu, tydzien temu pojechalem do neigo i chcielismy zagrac w ta co zawsze gralismy u siebie w domu przez neta czyli kazdy u siebie w domu. On postawil u sibei nakompie ta gre co gramy w domu i mams teraz problem pojechalem do siebie do domu i jak on postawi ti pisze ze ja jestem caly czas u niego aktywny. Co mamy zrobic zeby mnie rozlaczy zeby kazdy mogl grac u siebie wdomu na kompie ?

Odnośnik do komentarza
http://forumcm.net/index.php?act=SF&s=&f=34 - jest już podobny dział, na angielskim forum po prostu najlepsze taktyki mają najwięcej opinii, a że u nas ten pomysł się nie przyjął to jest tam jedna taktyka. ;) Zresztą do każdego zespołu potrzebna jest inna taktyka, w żadnym zespole nie będzie się sprawować tak samo jak w tej drużynie, dla której została ona stworzona.
Odnośnik do komentarza

Mam do was następujące pytanie :

 

Gram z kolegą w FMa 09 w multiplayerze, ja gram A.S. Saint-Etienne a on gra Nancy . Na początku kluby były w miarę równe (finansowo i kadrowo) jednak jak zobaczyłem że on ma transfery na styczeń zatwierdzone na 40 mln + do tego może jeszcze wydac kolejne 10 (w ratach) a ja nie mam nic to aż mi się odechciało grac . Czy kupienie piłkarzy za 50 mln w ratach przy stanie konta 15 mln odbije się na nim w przyszłych sezonach czy raczej nie ? Ja mam tylko zatwierdzony transfer Zuculiniego (on m.in. F.Gago) . Warto dalej grac ? Tj. czy mam jakieś szanse na rywalizacje z nim ? Czy lepiej zmienic kluby / skończyc gre ?

 

Poniżej linki do niektórych screenów :

 

 

Nancy - skład :

 

http://img2.vpx.pl/up/20090412/as_nancy_lorraine.png

 

Nacy - przyszłe transfery :

 

http://img2.vpx.pl/up/20090412/as_nancy_lorraine2.png

 

Mój skład :

 

http://img2.vpx.pl/up/20090412/as_saintetienne.png (+ Krivets który ma złamaną kostkę i jest w rezerwach)

 

Z góry wielkie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma co płakać na każdym forum, szanse masz zawsze. Jeśli miałbyś kończyć grę przy każdej takiej okazji to nie wiem, czy kiedykolwiek zagralibyście więcej niż sezon. Nie możesz się sugerować opiniami innych osób; nie masz własnego zdania? Chyba wiesz, czy Ci odpowiada taka sytuacja oraz czy nadal będziesz odczuwał radość z gry, jeżeli to Twój kolega będzie miał więcej kasy na transfery, być może lepszych graczy i wyższą pozycję w tabeli. Jeżeli czujesz, że nie podołasz temu wyzwaniu to zakończ grę. Powiedz koledze, że jesteś za słaby na to i nie zniesiesz tego, że on może w zaistniałej sytuacji być od Ciebie lepszy. Może zechce zagrać z Tobą innymi klubami do czasu kiedy znowu będzie miał lepszego gracza, czy więcej na transfery.

 

Oczywiście, gdybyś to Ty miał te 50 mln, to wszystko byłoby ok, tak?

 

Nie ma co dramatyzować. W drugim sezonie może być tak, że on nie będzie miał nic na transfery i debet na koncie. Wtedy Ty podziękujesz zarządowi, że tak skrupulatnie ograniczył Ci budżet transferowy.

Odnośnik do komentarza

ja tez gram saint-etienne, mam rok 2015. moim zdaniem warto pograc bo ja co roku walcze o mistrza kilka razy nawet sie udalo i generalnie idzie mi bardzo fajnie. o skladzik sie nie martw, kilku zawodnikow sie ladnie rozwija a kasa na transfery tez ci sie pewnie znajdzie. no i oczyiscie jakas niezla taktyke musisz dopasowac :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...