Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem i zwracam się o pomoc. Po zainstalowaniu FM`a wszystko idzie dobrze, uruchamiam, lecą reklamy itp. i w momencie gdy ma wejść do głównego menu, obraz robi mi się czarny:/ Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dodam, że jeszcze dziś mi gra chodziła, musiałem przeinstalować i taki problem. Będę wdzięczny za wskazówki.

 

 

Masz zainstalowane wszystkie patche?

Gra jest oryginalna?

 

Widze standard kueszczyn ;]

 

To moze byc spowodowane jakaś usterka skina bądź coś w ten deseń, tez kiedyś miałem to tyle ze w poprzednich wersjach gry. W rejestrze coś pokombinowałem i pomogło, tyle ze w tym momencie nie przypomnę sobie co tam zmieniałem. Ale może być tez tak ze się odpali ale dopiero po dłuższym czasie. U mnie jak był ten ekran to kursor był jako taka mała piłeczka - to chyba oznaczało ze się ładowało cosik ^^ ale to tak for example ;P

Odnośnik do komentarza

Działają. Ja sobie nawet uprościłem sprawę, i jako folder użytkownika ustawiłem folder w którym miałem dodatki graficzne do FM 08 (czyli Sports Interactiv/Football manager 2008/graphics). Wszystko działa jak należy. Jedyna zmiana jest taka, że np. taktyki zapisują się do Sports Interactiv/Football manager 2008/graphics/tactics co nie jest żadnym problemem.

Odnośnik do komentarza
czy można jakos przez edytor z niegrywalnego klubu zrobic klub grywalny ? chodzi mi o popularny klub Szombierki Bytom.W grze go nie pokazuje ale w edytorze owszem. ?

 

oczywiscie ze mozna edytorem, nalezy tylko na poczatku gry "zeSWAPowac" z klubem grywalnym, i nie koniecznie w "rodzimej lidze", ale to juz raczej dla "hardcorowcow" ;)

Odnośnik do komentarza
Powtarzam moj poprzedni post :

 

Gdy probuje włączyć edytor to pojaiwa się komunikat :

 

"Nie mozna uruchomic aplikacji ponieważ jej konfiguracja jest nie wlasciwa. Ponowne zainstalowanie moze rozzwiazac ten problem "

 

Jak sobie z tym poradzić ?

Dopominanie się i ponawianie pytań nic Ci nie pomoże.

Gdyby ktoś znał odpowiedź, to pewnie napisałby ją :>

A Shift u ciebie nie działa? (pytanie retoryczne).

 

Pamiętam, że też miałem problem z uruchomieniem edytora. Nie pamiętam, co prawda komunikatu, alo to chyba było to samo. Zainstaluj NET Framework 3.0 z witryny windows, albo jakiegoś portalu, np. dobreprogramy.pl.

Mnie to pomogło, więc jeśli to ten sam problem to pomoże i tobie.

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Miałem zainstalowanego FM'a 2009 na dwóch komputerach. Tydzień temu padł mi system w jednym. Dzisiaj padł mi dysk w drugim komputerze. Na razie mam do dyspozycji inny komputer i próbowałem deaktywować licencje poprzez strone http://deactivation.fm2009.softanchorinsight.com/ ale pojawia mi się taki tekst "Unable to lookup devices."

Co mam zrobić? Nie chce by mi te dwie rejestracje przepadły... Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Hej. Skopiowałem wszystkie foldery FM z jedneko kompa na 2. Wczesniej stworzyłem własną baze danych pod nazwą DAMIAN. Zapisałem swoją gre. Po odpaleniu gdy na 2 komputerze wchodze w ZAPISANE GRY i wybieram mojego save. Wyskakuje informacja - coś z bazą danych ,nie może odnalezc i korzysta z domyslnej bazy danych. A przecież baze tez skopiowałem ,mozna nawet na niej zagrac nowa gre ,ale ie save z tej bazy :/ Folder z dokumentów ,sport interative tez umiesciłem we wlasciwym miejscu. WIe ktos ?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chciałem zainstalować fm na drugim komputerze i pojawiły się problemy. Gdy wpisuje kod z tyłu tej książeczki to wyskakuje mi że kod już został użyty. Grę instalowałem tylko raz i nie mam pojęcia co zrobić. Aaa i jeszcze jedno w steamie założyłem nowe konto dla drugiego komputera. Ale to chyba nie ma wpływu co?

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem a mianowicie : chodzi o to że gdy gram sobie sezon po jakimś czasie gdy chce zapisać gre wyskakuje błąd 'dana gra nie została zapisana' a tworzy się nowy save pt. 'nazwa save'a(backup)' i gdy wczytuje save z Backupem wczytuje mi sie starsza gra tzn starszy zapis ;/

 

Prosze o pomoc z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Mam pewien problem a mianowicie : chodzi o to że gdy gram sobie sezon po jakimś czasie gdy chce zapisać gre wyskakuje błąd 'dana gra nie została zapisana' a tworzy się nowy save pt. 'nazwa save'a(backup)' i gdy wczytuje save z Backupem wczytuje mi sie starsza gra tzn starszy zapis ;/

 

Prosze o pomoc z góry dzięki

Tak stało się raz czy kilka razy?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie reprezentacji. Chciałbym się dowiedzieć czy można sprawdzić terminy FIFA. Chciałbym ustalić sparing i mieć wszystkich piłkarzy do dyspozycji, bo wiadomo, że kiedy organizuje się mecz poza terminem wyznaczonym przez FIFA, to można nie mieć w składzie dostępnych wszystkich zawodników. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Mam pewien problem a mianowicie : chodzi o to że gdy gram sobie sezon po jakimś czasie gdy chce zapisać gre wyskakuje błąd 'dana gra nie została zapisana' a tworzy się nowy save pt. 'nazwa save'a(backup)' i gdy wczytuje save z Backupem wczytuje mi sie starsza gra tzn starszy zapis ;/

 

Prosze o pomoc z góry dzięki

Tak stało się raz czy kilka razy?

Już kilka razy...

Odnośnik do komentarza
Mam pewien problem a mianowicie : chodzi o to że gdy gram sobie sezon po jakimś czasie gdy chce zapisać gre wyskakuje błąd 'dana gra nie została zapisana' a tworzy się nowy save pt. 'nazwa save'a(backup)' i gdy wczytuje save z Backupem wczytuje mi sie starsza gra tzn starszy zapis ;/

 

Prosze o pomoc z góry dzięki

Tak stało się raz czy kilka razy?

Już kilka razy...

sprawdź ile masz miejsca na dysku jeżeli masz poniżej 200mb to musisz coś wywalić ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...