Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

na ilu kompach można zainstalowac oryginalnego fma, tzn. zainstalowałem u siebie przez steama, wszystko pięknie ładnie klucz wpisałem i chciałem zainstalowac u brata gdzie nie ma dostępu do kompa, pościągałem co tam trzeba i jak wpisuje klucz aktywacyjny ten sam co u mnie na kompie to wywala komunikat że zły klucz, o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie sprawę, co osoba to opinia, ale chciałbym się jednak o nią spytać, może mi pomoże.

Posiadam już FM 2008 i gra pomimo słabego kompa jest dość przyjemna. Za niedługo zmieniam kompa, więc gra będzie szybsza i z tej okazji się zastanawiam nad przejściem na FM 2009.

 

Co radzicie? Który lepszy? W FM09 kusi mnie asystent i jego raporty, dokładniejsze statystyki meczu (oceny piłkarzy w x.y, a nie w x.0!), opcja nauki zagrań oraz tryb transferów. Zupełnie mnie nie interesują widok 3D oraz aktualne składy, to mi niepotrzebne. Natomiast przeraża mi ilość błędów. Czy błędy nie utrudnią za bardzo rozgrywki niwelując przyjemność z nowych opcji? W 8.0.2 nie ma tylu błędów, ale nie ma tych opcji... Więc na której wersji będzie mi przyjemniej grać? (mowa o najnowszych patchach dla obu FMów) Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej pobierz sobie wersję demo na tego nowego blaszaka i sam oceń. Pomiń błąd z kontuzjami który został definitywnie naprawiony. Mnie na przykład jednak przekonał do siebie FM 09, i FM'a 08 jeszcze nie sprzedałem (z pewnego sentymentu, 583h wg. Xfire ; p), ale raczej do niego nie wrócę.

Odnośnik do komentarza

Zdobylem mistrzostwo polski gornikiem zabrze z przewaga chyba 6 punktow nad legia . No i jak to dalej urlopy powrot z urlopow sparingi i co dziwne zero na temat uczestnictwa w europejskich pucharach nawet wzmianki za to zamiast mnie jest legia i lech no i wisla w europejskich pucharach lech byl 4 albo 5 wisla 3 legia 2 nie wiem dla czego tak mam usprawniona baze treningowa fajnych pilkazy i zatrzymalem najlepszych w klubie a gram tylko o mistrza i o pp i o p ekstraklasy nie rozumiem pomozcie PROSZEEE!!!!!!!!?????????????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...