Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Moja filia Zwiezda Irkuck nie wywiązała się z zawartej umowy. Mimo wpisu o prawie pierwokupu nie została mi zaproponowana taka opcja. Mało tego, sam starałem się sprowadzić tego zawodnika, ale moje oferty w wysokości równej i wyższej zostały odrzucane ze znanym tłumaczeniem jest wiele ofert, trzeba się zastanowić, bla bla bla.... :| Tak się zastanawiali, że wreszcie nie wysłali do mnie faksu z zapytaniem czy przypadkiem jako klub patron nie mam ochoty zatrudnić ich rzemieślnika zanim zaakceptują ofertę innych klubów :/ Nic tylko zerwać współpracę!

Czy ktoś miał podobną sytuację na łatce 9.3 lub wcześniejszych?

 

Wydaje mi sie, ze moglo byc tak dlatego, ze przy propozycji transferu dales im termin na odpowiedz 'jutro' czy cos takiego. Gram w angielska wersje, wiec nie wiem jak tam po polsku pisza.

Odnośnik do komentarza
Poczekaj na przeładowanie sezonu (30 czerwca?). Wtedy powinno się uaktywnić :-k

 

lol no rzeczywiście... pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją w FM, zawsze sparingi mogłem planować, kiedy mi się tylko spodoba X_x

Teraz tez mozesz w starym sezonie - w planowaniu sparingow u gory zmienia sie sezon ;)

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem, to FMRTE jest jedynym edytorem czasu rzeczywistego do wersji 09.

 

tak, dokladnie... to jest do FM09, ikona ze logo 08 mnie zmylila;p...

Tylko mam teraz problem z zainstalowaniem tego... czy moglby mi ktos pomoc??

Bo chyba nie wystarczy tylko to ze to rozpakuje i wlacze bo po wl wyskakuje jakis blad...

Bede wdzieczny za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem, to FMRTE jest jedynym edytorem czasu rzeczywistego do wersji 09.

 

tak, dokladnie... to jest do FM09, ikona ze logo 08 mnie zmylila;p...

Tylko mam teraz problem z zainstalowaniem tego... czy moglby mi ktos pomoc??

Bo chyba nie wystarczy tylko to ze to rozpakuje i wlacze bo po wl wyskakuje jakis blad...

Bede wdzieczny za pomoc;)

ponoć żeby ten program działa trzeba zainstalować Framework. Zrobiłeś to?

Odnośnik do komentarza

@MagikJohnson

Sam poruszałem ten temat. Ponoć to przez zbyt dużą liczbę transferów. Zauważyłem także, że wpływ mają na to także częste roszady zawodników w pierwszym składzie. Ponoć wpływ na to może mieć też zbyt duża ilość zawodników z statusem zawodnika kluczowego.

Odnośnik do komentarza
Zainstalowałem od razu łatkę 9.3.0. Niestety gdy zaczynam grę mam do wyboru bazę danych najstarszą i z łatki 9.3.0. A gdzie się podziały bazy danych z łatki 9.1.0 i 9.2.0? Musze instalować łatki po kolei żebym miał bazę danych z każdej łatki?

tak, zeby miec bazy z 9.1.0 i 9.2.0 musisz zainstalowac poprzednie laty.

 

a do pelnego wykrzystania pacza 9.3.0 wcale nie trzeba grac na bazie z tej laty :] chyba, ze mowimy o korektach atrybutow pilkarzy.

Odnośnik do komentarza

Małe pytanie mam. Gram na bazie danych No_Players_Database, gdzie wszyscy zawodnicy są kasowani i każdy klub gra od nowa (w aktywnych ligach młodziki, w nieaktywnych głównie szaraki) i moi scouci nie chcą mi nikogo znaleźć. Mam ich siedmiu, wysyłałem już ich gdzie sie da, nawet w Polsce nie znajdują nawet najgorszej miernoty. Najlepszy ma 14 oceny um/pot i koło 13 determinacji, ale i tak nic nie może znaleźć. Myślałem, że muszą się wczuć, ale już mam drugi sezon... ;) Jak mam ich pobudzić? Da się, czy kolejny bug FMa? Gram Koroną Kielce, patch 9.3.0.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...