Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mimo wszystko bede lobbowal za 10. Jak nie teraz, to moze nastepnym razem.

 

Panowie, przeciez my ani nie klepiemy pilka, ani nic. Z boku nasza gra wyglada zalosnie. Turnieje ne UW gra sie na poltora razy wiekszej sali, po 5 ;). Rozumiem, ze jak jest duzo chetnych, to nie ma o czym mowic. Gramy po 6, kazdy chce sobie pobiegac, ale jak akurat nas jest mniej, to po 5 jest idealne i nie trzeba sciagac kazdorazowo jakichs ziomkow. Kosztowo wynosi to zlotowke wiecej od kazdego z nas.

 

Perez - zrobmy koalicje!

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszej grze też jestem w stanie stanąć po Waszej stronie. Myślę, że kiedy zbierze się 12 forumowa, wtedy można grać po sześciu. Jeśli jednak chętnych nie będzie tak dużo, to kompletujemy dyszkę i jazda. Będzie więcej miejsca dla wirtuozerii Patryka i Pereza ;), a i żaden bramkarz nie będzie mnie złośliwie podcinał :szermierka:

Odnośnik do komentarza

Hala, 5 marca 2010, godz. 19:00, ul. Oławska, koszt: ok. 11 zł

 

1. Grabek

2. Wujek

3. Dr.Strange

4. Perez

5. lotokot

6. Patryk

7. kkamillo

8. Boy? (czekamy na oficjalne potwierdzenie)

 

Powyższa lista bazuje na poprzednim składzie minus SZk i jego znajomi. Ze stałych bywalców czekamy na potwierdzenie Mauro, henkela i Reapera. Pulek wspominał, że w tym tygodniu powinien być. Póki co mam rezerwację +1 dla Brudiego, który planuje odwiedzić stolicę :). Standardowo info do środy, do północy. Od rana w czwartek można zgłaszać +1.

Odnośnik do komentarza

1. Grabek

2. Wujek

3. Dr.Strange

4. Perez

5. lotokot

6. Patryk

7. kkamillo

8. Mauro

9. Henkel

10. Brudi (+1 Perez, który musi zaopiekować się sierotką :D)

11. Perez +1 (rezerwuje, jak nie wypali, to w środę odwołam :))

12. Boy? (czekamy na oficjalne potwierdzenie)

 

Na tę chwilę lista komplet. Do środy ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...